Keystone logo
College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

College of Law - The University of Tulsa

مقدمه

دانشگاه کالس قانون Lawsa، یک موسسه خصوصی با ثبت نام کمتر از 400، ارائه فرصت های آموزشی قانونی به JD، LLM، درجه مشترک، و کاندیداهای گواهینامه برای رهبری و برتری تحصیلی است. کالج بین المللی TU یک فضای علمی دقیق و در عین حال سازنده فراهم می کند که در آن دانش آموزان از طریق مشارکت در برنامه های حرفه ای، مجلات قانونی، سازمان های دانشجویی، تیم های دادگاه های رقابتی و یک کلینیک حقوقی در محل کار، آماده می شوند. کالج قانون TU دارای نسبت کم دانشجو به استاد است، ارائه دانش آموزان آموزش بسیار شخصی و تشویق توسعه شبکه های حرفه ای قوی است. دانش آموزان نیز به یکی از بهترین دفاتر توسعه حرفه ای در کشور دسترسی دارند، که میزان اشتغال آنها در سطح بالاتر از میانگین ملی است. کالج قانون TU مفتخر است که بیش از 6،000 نفر از دانشآموزان فعال را درگیر کند که بسیاری از آنها به عنوان وکلا، قضات، قوه مقننه، مشاوران شرکتهای بزرگ و رهبران جامعه فعالیت می کنند. فارغ التحصیلان از طریق تعدادی از برنامه ها، شامل برنامه های مربیگری، ارائه فرصت های کارآموزی و تحصیلی و ارائه سخنرانی های دانشگاهی، با دانش آموزان فعلی درگیر هستند. دانشگاه کالج Laws of Tulsa ارائه می دهد:

 • نسبت 10.5: 1 دانشجو به دانشکده
 • یکی از کوچکترین مدارس حقوقی در فهرست اخبار ایالات متحده و گزارش دهی 100 فهرست برتر از حقوق دانان است
 • تعهد به خدمات از طریق برنامه های طرفدار بونو، سازمان های دانشجویی و یک کلینیک حقوقی
 • یکی از پایین ترین نرخ های تحصیل در کشور در میان مدارس خصوصی خصوصی است
 • فرصت های تضمین شده برای تجربه عملی از سال اول
 • پیشرو در قانون انرژی و منابع پایدار و برنامه های قانون بومی آمریکا

شتاب شغلی بخشی از دوره کار در TU Law است. موفقیت های فارغ التحصیلان ما بی نظیر است. به ما بپیوندید! قانون تالسا 5 قانون حقوق و مدرک فارغ التحصیلی ، 2 غیر قانونی (استاد فقهی) و 3 نفر برای وکیل (LL.M) ارائه می دهد:

استاد حقوق (LL.M) - در مطالعه شخصی

برنامه تحصیلی فارغ التحصیل TU Law در زمینه حقوق انرژی و منابع طبیعی، قانون نفت و گاز، قانون زیست محیطی، توسعه اقتصادی قبیله ای، خودمختاری هند (بومیان آمریکا)، حقوق بومیان و دفاع از حاکمیت قبیلهای تمرکز دارد.

استاد فقه - مطالعه آنلاین

با تجربه 40 ساله در هند، انرژی، منابع طبیعی و آموزش حقوق قانونی محیط زیست، برنامه تحصیلی قانون انرژی و منابع طبیعی دانشگاه تالسا الهام بخش استادان فقه در قانون انرژی (MJEL) نامزدان برای بررسی راه های قانونی و سیاست گذاری برای دستیابی به اهداف مهم قابلیت اطمینان انرژی، منابع پایدار منابع طبیعی و یک محیط سالم است.

استراتژی های شغلی استراتژی های کارآفرینی کارشناسی ارشد

دانشجویان موفق در رشته کارشناسی، یک رویکرد حرفه ای برای توسعه استراتژی شغلی خود می کنند. در TU Law، دانشجویان کارشناسی ارشد با حمایت از برنامه ها، خدمات و منابع زیر پشتیبانی و هدایت می شوند تا مهارت های لازم برای به حداکثر رساندن فرصت های پیشرفت حرفه ای را در طول مدت اجرایی شدن با ما به دست آورند:

 • خدمات استراتژی های شغلی، منابع
 • پس از فارغ التحصیلی
 • مشاغل قانون و سیاست انرژی و هند (در سراسر کشور)

پذیرش

کارشناسی ارشد دوره های کاربردی فقه

بهار 2015: 2014 دسامبر 8
(کلاس ها 2015 ژانویه 12 شروع می شود)
تابستان 2015: 2015 مه 1
(کلاس تاریخ شروع TBA)

مهلت درخواست LLM

بهار 2015: 2014 اکتبر 31
پاییز 2015: 2015 آوریل 1
سه درجه LLM متفاوت وجود دارد. لطفا درجه ای را که برای فرآیند پذیرش مناسب مورد علاقه خود انتخاب می کنید انتخاب کنید:

 • LL.M. در انرژی
 • LL.M. در هندوستان
 • LL.M. در قانون آمریکا برای وکلا خارجی

بیا ما را به صورت شخصی ببین - لطفا تقویم استخدام را بررسی کنید

مکان ها

 • Tulsa

  3125 East Fourth Place, Tulsa

  سوالات