Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Franklin Pierce School of Law

مقدمه

جامعه دانشجویان و دانش پژوهان

دانشکده حقوق فرانکلین پیرس دانشگاه نیوهمپشایر یک دانشکده حقوق صمیمی و نوآور است که متعهد به توسعه دانشجویانی است که از گفتگوی چالش برانگیز از اولین لحظات جهت گیری لذت می برند، یادگیری مبتنی بر تمرین را پذیرفته و آماده پیوستن به صفوف فارغ التحصیلانی هستند که رهبران جهانی در مالکیت معنوی، عملکرد عمومی، منافع عمومی، عدالت اجتماعی، و تجارت و فناوری. برنامه اقامت قانونی ما به دانش آموزان اجازه می دهد تا در حین دریافت اعتبار تا یک ترم کامل در زمینه های مورد علاقه خود کار کنند و برنامه دانش پژوه دانیل وبستر ما تنها جایگزین آزمون وکالت مبتنی بر عمل در کشور است. دانشکده ما متشکل از پزشکان با تجربه در زمینه های مورد علاقه خود است. نسبت کوچک دانشجو به استاد باعث ارتقای همکاری و همبستگی می شود. UNH Franklin Pierce که توسط انجمن وکلای آمریکا تأیید شده است، در کنکورد، نیوهمپشایر، محل استقرار قوه مقننه، دفاتر ایالتی، و همچنین دادگاه های محلی، ایالتی و فدرال ایالات متحده واقع شده است. کنکورد فقط یک ساعت با بوستون فاصله دارد و ما کمتر از یک ساعت از کوه ها، دریاچه ها و اقیانوس اطلس فاصله داریم.

چرا UNH فرانکلین پیرس؟

فراتر از 10 تمایز برتر اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ما در قانون مالکیت معنوی، UNH Franklin Pierce در میان 100 دانشکده حقوق معتبر انجمن وکلای آمریکا در کشور است. در حالی که می دانیم رتبه بندی برای دانشجویان آینده نگر مهم است، ما همچنین معتقدیم که تجربه دانشکده حقوق باید مبتکرانه، ارزشمند و جلوتر از منحنی باشد.

نیروگاه

UNH Franklin Pierce School of Law یک دانشکده حقوق مورد تایید ABA است و 10 امتیاز برتر ما را در حقوق مالکیت معنوی به مدت 30 سال متوالی حفظ کرده است - هر سال از زمان شروع رتبه بندی در آن دسته.

ما مفتخریم که دانشکده حقوق نیوهمپشایر و دانشکده حقوق پیشگام عصر اطلاعات هستیم. دانش آموزان در UNH Franklin Pierce از روز اول خود در حرفه حقوقی غوطه ور هستند. برنامه‌های ما برای ارائه دانش، مهارت‌ها و ارزش‌های مرتبط و مبتنی بر عمل طراحی شده‌اند تا وقتی دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل شوند، به شبکه‌ای از فارغ‌التحصیلان موفقی بپیوندند که در بیش از ۸۰ کشور کار می‌کنند.

با اطمینان فارغ التحصیل شوید

شما با آنچه برای موفقیت لازم است اینجا را ترک خواهید کرد. مهارت های آماده برای مشتری آموزش بی نظیری که فقط می توانید از کلاس های کوچک و یادگیری از وکلای مجرب دریافت کنید. تجربه حین کار در اقامتگاه ها و کلینیک های قانونی.

ما از همتایان خود در مورد مهم ترین چیزها بهتر عمل می کنیم - کمک به شما برای دستیابی به یک شغل قانونی با کیفیت بالا. نیوهمپشایر اولین ایالت در شمال شرقی بود که آزمون یکنواخت وکالت را پذیرفت. فارغ التحصیلان UNH Franklin Pierce که در UBE در NH شرکت می کنند، امتیاز قابل حملی کسب می کنند که می تواند به بیش از 25 ایالت در سراسر کشور منتقل شود. فارغ التحصیلان ما در 48 ایالت و در بیش از 80 کشور فعالیت می کنند.

تنوع و شمول

دانشکده حقوق فرانکلین پیرس دانشگاه نیوهمپشایر متعهد به ایجاد و حفظ محیطی متنوع، عادلانه و واقعاً فراگیر برای همه دانشجویان، کارکنان، متقاضیان و بازدیدکنندگان است. ما بر این باوریم که پرورش تنوع و فراگیری در مدرسه ما به معنای قدردانی از ارزش ذاتی تجربیات متنوع و ترویج برابری احترام و فرصت برای همه اعضای جامعه است. ما به دنبال تشویق به درک بیشتر متقابل از راه هایی هستیم که تفاوت های فردی هویت های شخصی را شکل داده است. هدف ما تجلیل از تفاوت هایی است که هر یک از ما را منحصر به فرد می کند و از رشد و استعدادهای اعضای جامعه خود حمایت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه می توانند به پتانسیل کامل خود دست یابند. ما می دانیم که این جو شمول برای موفقیت مستمر ما در دستیابی به بالاترین کیفیت تحقیقات، بورس تحصیلی، تدریس، مشارکت و سایر اهداف استراتژیک مدرسه ما حیاتی است. ما مسئولیت آموزش و یادگیری را در یک دموکراسی متنوع می پذیریم و از آن استقبال می کنیم، جایی که عدالت اجتماعی به عنوان پلی بین آموزش با کیفیت و مشارکت مدنی عمل می کند.

اعتبارسنجی

انجمن وکلای آمریکا

  • دانشکده حقوق دانشگاه نیوهمپشایر فرانکلین پیرس توسط شورای بخش آموزش حقوقی و پذیرش در وکلای کانون وکلای آمریکا، 321 North Clark Street, Chicago, IL 60654, 312-988-6738 تأیید شده است.
  • دانشکده حقوق فرانکلین پیرس دانشگاه نیوهمپشایر، که قبلاً مرکز حقوقی فرانکلین پیرس بود، از سال 1974 به طور کامل توسط انجمن وکلای آمریکا تایید شده است.
  • اطلاعات استاندارد 509، مروری بر پذیرش UNH فرانکلین پیرس، ثبت نام، فرسودگی، نرخ عبور از نوار، اعضای هیئت علمی، و اطلاعات دیگر، به ABA ارائه شد.

کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NECHE)

  • دانشگاه نیوهمپشایر توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NHCHE) معتبر است.

مکان ها

  • Concord

    University of New Hampshire School of Law 2 White Street, , Concord

سوالات