Keystone logo
University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

University At Buffalo Law School

مقدمه

در میان قوی ترین دانشکده های حقوق عمومی کشور و یک مرکز کلاس جهانی برای مطالعات میان رشته ای ، دانشکده حقوق دانشگاه بوفالو یک پایه نظری قوی و ابزار عملی لازم برای موفقیت در یک فضای رقابتی را برای دانشجویان فراهم می کند.

دانشگاه دانشکده حقوق در بوفالو - تنها دانشکده حقوق در دانشگاه دانشگاه ایالتی نیویورک - در محوطه گل سرسبد یک دانشگاه دولتی تحقیقاتی فشرده در سطح جهانی ، بزرگترین دانشگاه در شمال شرقی ایالات متحده واقع شده است. یکی از تنها چند دانشکده حقوق که در یک مرز بین المللی واقع شده است ، ما فرصت های فراوانی برای فراگیری مرزی ، از جمله تمرکز جدید مطالعات حقوقی مرزی ، ارائه می دهیم. بسیاری از اعضای هیئت علمی برجسته ملی ما دارای دکترای تخصصی هستند. علاوه بر مدارک حقوقی آنها ، که به ما امکان می دهد طیف گسترده ای از گزینه های دوره بین رشته ای را که توسط متخصصان آموزش داده می شود ، ارائه دهیم.

دوره های کوتاه نوآورانه ژانویه ما نمای داخلی وکالت در زندگی واقعی و منوی متنوعی از موضوعات و انجمن ها را ارائه می دهد ، از جمله: قانون مالیات در پاریس ، قانون تجارت بین المللی در نیوزیلند ، فرهنگ حقوقی در تایلند و قانون حقوق بشر در واشنگتن دی سی مزایای ترکیب کلاس با خدمات در دوره های عملی ما که یکی از قوی ترین در کشور است ، گرد هم آمده است. این دوره ها ترکیبی از مطالعه یک حوزه اساسی قانون تحت یک عضو هیئت علمی تمام وقت با خدمات در جامعه تحت هدایت وکلای مدعی است.

مکان ها

  • Buffalo

    Mary Talbert Way,211, 14260, Buffalo

    سوالات