Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

مقدمه

کار دانش

در University of Bradford ، شما از آموزش و پژوهشی بهره مند خواهید شد که بخشی از فناوری را برای منافع جامعه به کار می برد.

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که در حال شکل دادن به آینده بخشهای خود در امکانات کلاس جهانی هستند ، یاد خواهید گرفت. ما میلیون ها پوند در محیط های آموزش پیشرفته مانند استودیوی ضبط حرکت و امکانات جدید دانشکده مدیریت سرمایه گذاری کرده ایم.

در زمان حضور با ما ، می توانید به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید. دانشگاه مکانی است که می توانید فکر خود را گسترش داده و دوستانی در طول زندگی بسازید. جایی که می توانید رشد کنید ، یاد بگیرید ، تجربه کنید. جایی که شما می توانید تعلق داشته باشید ، و در هر مرحله از راه ما از شما پشتیبانی می کنیم.

دوره های آموزشی

ما بیش از 100 برنامه کارشناسی و بیش از 200 دوره کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد و CPD ارائه می دهیم. اینها در چهار دانشکده ما تحویل داده می شوند:

 • علوم زیستی
 • مطالعات بهداشتی
 • مدیریت ، حقوق و علوم اجتماعی
 • مهندسی و انفورماتیک

بسیاری از دوره های ما با ورودی از طرف کارشناسان و شرکای صنعت طراحی شده اند ، و چندین مورد دارای اعتبار یا تصویب بدنه رسمی ، قانونی یا نظارتی هستند ، به این معنی که شما مهارت هایی را پرورش خواهید داد که بسیار مورد توجه کارفرمایان باشد.

شما از متخصصان دانشگاهی و صنعتی که در حال شکل دادن به آینده بخشهای خود هستند یاد خواهید گرفت. شما در امکانات کلاس جهانی تحصیل خواهید کرد - ما میلیون ها پوند در محیط های آموزش پیشرفته ، مانند استودیوی ضبط حرکت و Zone Digital Enterprise Zone سرمایه گذاری کرده ایم.

ما افراد و پتانسیل های آنها را می بینیم ، برای رفع موانع موفقیت خود ، سخت تلاش می کنیم و به دانش آموزان اطمینان می دهیم که می توانند از طریق تجربیات و تحصیلات خود به پیشرفت و پیشرفتهای مثبت برای همه آینده های ما بپردازند.

پژوهش

University of Bradford بیش از 50 سال تجربه تحقیقاتی دارد و از نظر کیفیت تحقیق در رتبه 50 برتر انگلیس (REF 2014) قرار دارد. سه چهارم از تحقیقات ما به عنوان عالی جهانی و بین المللی طبقه بندی می شود.

ما در چهار دانشکده ما فرصتهای متنوعی برای تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

ویژگی های پردیس

شما هر آنچه را که نیاز دارید در شهر پردیس، چه در حال مطالعه، چه در حال استراحت یا معاشرت باشید، پیدا خواهید کرد. آن جو جامعه ای دارد که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. این یک مکان دوستانه و دلپذیر است که در آن اتفاقات عالی رخ می دهد.

پردیس شهر مرکز فعالیت دانشجویی است. این مرکز دانشجویی است - پایگاه اتحادیه دانشجویان University of Bradford و کتابخانه 24 ساعته. سالن بدنسازی منحصر به فرد امکانات ورزشی به تازگی ارتقا یافته را ارائه می دهد، و دهکده محل اقامت دانشجویی ما The Green درست در قلب دانشگاه واقع شده است.

برای یک پردیس در مرکز شهر غیرمعمول است، ما همچنین فضای سبز زیادی داریم. برای یافتن مکانی آرام در خارج از منزل برای مطالعه، استراحت یا ورزش در طول ماه های گرم مشکلی نخواهید داشت.

  رتبه بندی

  دانشگاه سال برای شمول اجتماعی

  University of Bradford یکی از متنوع‌ترین دانشگاه‌های بریتانیا است. راهنمای دانشگاه تایمز گود در سال 2020، ما را به عنوان دانشگاه سال برای شمول اجتماعی نامگذاری کرد تا از تعهد ما به موفقیت افراد صرف نظر از پیشینه، هویت، اعتقادات و چالش‌هایشان تشکر کند.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  سوالات