Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

مقدمه

ما 10 دانشکده حقوق بریتانیا در یک دانشگاه پیشرو در جهان هستیم. مجموعه غنی ما از مدارک تحصیلات تکمیلی توسط دانشگاهیان مشهور جهانی شکل گرفته و ارائه شده است که تعالی آموزش و پژوهش را با هم ترکیب می کنند تا با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای دنبال کردن مشاغل برتر در چارچوب قانون و فراتر از آن فارغ التحصیل شوید. (* راهنمای کامل دانشگاه 2023 / ** 61 رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2023)

مدارک تحصیلات تکمیلی ما

از دانشگاهیان برجسته جهان بیاموزید تا بتوانید خودتان متخصص شوید

برنامه درسی آگاهانه پژوهشی ما که از نظر فکری خواستار است توسط دانشگاهیان که در زمینه های خود پیشرو هستند ارائه می شود. به عنوان یک دانشگاه گروه راسل و سه دانشگاه برتر بریتانیا برای برتری در تحقیقات حقوقی (تحلیل REF 2021)، دانشگاهیان ما در زمینه های مختلف تحقیقات حقوقی پیشرو هستند. این ترکیبی از تعالی آموزش و پژوهش است که فارغ‌التحصیلان ما را برای شکل‌دهی و اطلاع‌رسانی به سیاست‌ها و قوانین در سراسر جهان و در بسیاری از بخش‌ها می‌بیند.

از طیف متنوعی از LLM ها انتخاب کنید

دانش و تخصص دانشگاهیان ما طیف متمایز و هیجان‌انگیز LLM ما را با برنامه‌هایی از جمله قانون LLM و نوآوری، حقوق بین‌الملل LLM، بانکداری و مالی LLM، LLM بهداشت، قانون و جامعه، LLM در حقوق حقوق بشر، LLM در محیط زیست، آگاه می‌سازد. پایداری و کسب و کار و بسیاری موارد دیگر برای انتخاب.

مدرک تحصیلی خود را بسازید

تحقیقات پیشگامانه دانشگاهیان ما نیز بر طیف متنوعی از ماژول‌های اختیاری تأثیر گذاشته است که شما را قادر می‌سازد مدرک تحصیلی خود را تنظیم کنید. برای مثال، قانون LLM و جهانی‌سازی، ماژول‌هایی از قانون فناوری اطلاعات، حقوق IP و حقوق محیط‌زیست گرفته تا حقوق جزا و عدالت کیفری ارائه می‌دهد – که آن را به یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین‌المللی و داخلی تبدیل می‌کند.

فرصت های هیجان انگیز برای فارغ التحصیلان غیر حقوق

کارشناسی ارشد ما در حقوق یک مدرک فوق لیسانس سریع، سریع و ارشد است. این دوره تبدیل قانون به شما امکان می دهد در دو سال در مقابل سه سال با مدرک LLB فارغ التحصیل شوید - و با درک عمیق تر از قانون و استدلال حقوقی نسبت به دیپلم یک ساله فارغ التحصیلی در حقوق. در این دوره، شما همچنین شانس مطالعه تخصصی با واحدهای اختیاری را خواهید داشت که منعکس کننده تخصص دانشگاهیان ما هستند - که آن را از نظر کمک به شما در دستیابی به بالاترین آرزوهای شغلی آینده خود متمایز می کند.

برنامه شغلی ما

مهارت ها و دانش را برای دسترسی به طیف متنوعی از مشاغل به دست آورید

انتخاب دانشگاه بریستول به معنای دستیابی به تقویمی غنی از فعالیت‌های متمرکز بر شغل و همکاری قوی بین دانشکده، فارغ‌التحصیلان ما، شرکت‌های حقوقی بین‌المللی، سازمان‌های غیردولتی و یک مشاور شغلی اختصاصی با تخصص در موارد مورد نیاز برای دسترسی به انواع مختلف است. قانونی Pathways . تحصیل در University of Bristol Law School به معنای فارغ التحصیلی با مهارت ها، دانش و ارتباطات برای تحقق آرزوهای شغلی خود و برتری در قانون یا خارج از آن است.

تجربه حقوقی بالینی عملی و فرصت های کاری در زمینه حقوق بشر، فناوری حقوقی و جرم شناسی را دریافت کنید

از طریق خدمات حقوقی رایگان که توسط دانشجویان اداره می شود، کلینیک حقوق بشر و ابتکاراتی که به حقوق کیفری و سیستم قضایی می پردازند، مانند کلینیک حقوقی آزادی و توانمندسازی بیگناهان (ابتکاری که توسط بنیانگذار بیگناهی مشهور جهانی راه اندازی شده است. پروژه)، می‌توانید تجربه واقعی و شناخته‌شده‌ای از قانون به دست آورید که کارفرمایان در طیف گسترده‌ای از بخش‌ها برای آن ارزش قائل هستند. فرصت‌های بیشتر شامل طرح‌های راهنمایی، حقوق بشر و قرار دادن فناوری قانونی و موارد دیگر است.

امکانات ما

زندگی و یادگیری در امکانات عالی، یک شهر هیجان انگیز بریتانیا و بزرگترین مرکز حقوقی خارج از لندن

امکانات دانشکده حقوق بهترین ترکیب سنت و نوآوری را فراهم می کند. بسیاری از آموزش‌ها در ساختمان یادبود ویلز در قلب بریستول، با برج گوتیک، سالن و کتابخانه بزرگ به سبک هری پاتر - و پنجره‌های قاب‌بندی شده با قاب‌های غرغره‌ای از سالن‌های سخنرانی، مستقر است. در سرتاسر جاده در میدان برکلی، ساختمان تاریخی دیگری قرار دارد که اخیراً بازسازی شده است تا مجموعه‌های تحقیقاتی مدرن، اتاق‌های سمینار و معلم و یک دادگاه مدرن را در خود جای دهد که در آن می‌توانید مهارت‌های مناظره و مذاکره خود را نیز آزمایش کنید. بریستول خود شهری پرجنب‌وجوش و از نظر فرهنگی متنوع است، به اندازه‌ای کوچک که احساس گرما و دوستانه داشته باشد، اما به اندازه‌ای بزرگ است که فرصت‌های فوق‌العاده فوق‌العاده‌ای از جمله کلوپ‌ها، فعالیت‌های ورزشی و گروه‌های اجتماعی و داوطلبانه را فراهم کند.

بریستول را انتخاب کنید و بیشتر از آنچه تصور می کردید با قانون عمل کنید.

چرا بریستول؟

رئیس دانشکده معرفی دانشکده حقوق

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

سوالات