Keystone logo

University of Bristol Law School

A logo

مقدمه

تحقیق ما

دانشگاه بریستول در حاشیه تحقیقات جهانی است. ما در مناطقی اعم از جلوگیری از مرگ حیوانات اهلی و فناوری نانو ، نوآوری هایی را انجام داده ایم.

این دانشگاه از بدو تأسیس در سال 1876 شهرت نوآوری داشته است. تحقیقات ما به برخی از موضوعات مهم در جهان در زمینه های متنوع از جمله عفونت و مصونیت ، حقوق بشر ، تغییر اوضاع و رمزنگاری و امنیت اطلاعات می پردازد.

این دانشگاه در حال حاضر دارای 40 عضو انجمن سلطنتی و 13 آکادمی انگلیس است - یک موفقیت قابل توجه برای یک موسسه نسبتاً کوچک.

هدف ما این است که بهترین ذهن ها را در زمینه های فردی جمع کنیم و محققان رشته ها و موسسات مختلف را ترغیب کنیم تا با هم همکاری کنند تا راه حل های ماندگار برای مشکلات اساسی جامعه پیدا کنند.

ما در بسیاری از همکاریهای پژوهشی بین المللی درگیر هستیم و تجربه عملی را در برنامه درسی ما ادغام می کنیم تا دانش آموزان در همکاری با بخش های تجاری ، دولتی و اجتماعی بر روی پروژه های زندگی واقعی کار کنند.

تجربه دانشجویی

هدف ما این است که دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های لازم برای موفقیت در حرفه انتخاب شده خود در یک بازار جهانی رقابتی فراهم کنیم.

ما دانش آموزانی را از سراسر جهان جذب می کنیم و جامعه ای غنی و هیجان انگیز بین المللی ایجاد می کنیم. ما همچنین خوشبخت هستیم که در یک شهر پر جنب و جوش و پویا با شهرت خلاقیت و پایداری قرار گرفته ایم.

با انتخاب رشته های بیش از 200 درجه که طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد ، دانشجویان ما با دوره های چالش برانگیز ذهنی درگیر هستند که استقلال ذهن را تشویق می کنند.

آینده Bristol

ابتکار عمل دانشگاه بریستول که دانشجویان ما را قادر می سازد توانایی های علمی و شخصی خود را تحقق بخشند ، از دانشگاه به عنوان افراد سرسخت ، مبتکر و مبتذل فارغ التحصیل می شوند که برای خود و جامعه سودمند خواهد بود. آینده Bristol در سه موضوع ساخته شده است که فرصت ها و چالش های اساسی نسل ما را کشف می کند:

 • نوآوری و تصدی
 • شهروندی جهانی
 • آینده پایدار

علاوه بر برنامه مدرک خود ، دانش آموزان ما قادر خواهند بود در طیف وسیعی از فعالیت ها و منابع یادگیری پشتیبانی از مطالعات و پیشرفت شخصی خود با این مضامین درگیر شوند.

درجه بریستول برای کارفرمایان بسیار جذاب است: ما به دانشجویانمان آموزش با کیفیت و با محوریت تحقیقاتی ارائه می دهیم و با استخدام بهترین دانشگاهیان ، شهرت جهانی خود را ارتقا می بخشیم. بریستول در بین دانشگاههایی که مورد هدف کارفرمایان برجسته فارغ التحصیل قرار گرفته اند در رده چهارم قرار دارد (منبع: The Graduate Market در سال 2018 ، High Fliers Research).

دوره های ما با آخرین تفکر شکل می گیرد و دانشجویان ما با دانشگاهیانی که در حوزه خود متخصص هستند در پروژه های زندگی واقعی کار می کنند. محققان و همچنین آموزش حقایق ، دانش ، اشتیاق و تجربه خود را منتقل می کنند.

بریستول به اندازه کافی کوچک برای احساس گرما و دوستانه است ، با مشاوران بهزیستی در اقامتگاه های دانشگاه و مدارس دانشگاهی برای پشتیبانی از دانشجویان ، مدرسان شخصی و خدمات پشتیبانی اضافی. همچنین فراهم آوردن فرصت های فوق العاده فوق برنامه ، از جمله میزبان باشگاه ها ، فعالیت های ورزشی و اجتماعات و گروه های داوطلبانه ، به اندازه کافی بزرگ است.

ما به طور مداوم در امکانات ، آموزش و فناوری های جدید و موجود سرمایه گذاری می کنیم.

كتابخانه ها ، تسهيلات IT و فضاهاي آموزشي غيررسمي دانش آموزان را بهم متصل كرده و از يادگيري مستقل حمايت مي كنند. ما یک شبکه جامع خدمات پشتیبانی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که دانشجویان ما می توانند در مورد همه جوانب زندگی دانشگاه - اعم از دانشگاهی ، شخصی ، مالی و عملی - در صورت نیاز و در صورت نیاز به آنها راهنمایی و مشاوره کنند.

Brooke Cagle / Unsplash

رتبه بندی و شهرت

بریستول به طور مداوم در بین 100 دانشگاه برتر جهان و ده دانشگاه برتر انگلیس در جدول های لیگ قرار دارد که اطلاعاتی در مورد تحقیق و تعالی آموزش را به دست می آورد.

ما یکی از پرطرفدارترین دانشگاه های انگلستان هستیم که به طور متوسط هشت متقاضی با کیفیت بالا را برای هر مکان جذب می کنیم و فارغ التحصیلان ما جزء مورد درخواست ترین کارفرمایان در سراسر جهان هستند.

 • ده دانشگاه برتر انگلستان (رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2020)
 • دومین دانشگاه هدفمند توسط کارفرمایان برتر انگلستان (High Fliers Research)
 • شماره یک مکان برای زندگی در انگلستان (یکشنبه تایمز 2017)
 • رتبه نهم در انگلستان برای اشتغال فارغ التحصیلان (رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS2020)
 • خانه بهترین دستگاه جوجه کشی تجاری در جهان (UBI Global 2015)
 • پنج دانشگاه برتر برای تحقیق (2014 REF)
 • 13 برنده جایزه نوبل مرتبط با دانشگاه - از جمله صدراعظم فعلی ما ، سر پل پرستار
 • 27 موضوعی که در 100 کشور برتر جهان رتبه بندی شده اند (QS World Subject Rankings 2019)
 • ده نفر برتر در مسابقات دانشگاه ها و کالج های ورزشی انگلیس 2016/17 (BUCS)
 • صعود هفت مکان در راهنمای دانشگاه Guardian 2019
 • برای تدریس رتبه ششم در اروپا را کسب کرد
 • فارغ التحصیلان دانشگاه بریستول جزء پردرآمدترین فارغ التحصیلان انگلستان هستند

بیش از 40 درصد از برنامه های تدریس ما توسط نهادهای حرفه ای ، که به طور مداوم برتری برنامه درسی غنی از تحقیق ، محیط یادگیری و نتایج یادگیری ما را تأیید می کنند ، معتبر هستند.

چشم انداز و استراتژی

استراتژی دانشگاه ما جاه طلبی و تصور جمعی کارکنان ، دانشجویان ما و خانواده گسترده تر بریستول را به خود جلب می کند. این نقشه نقشه ای را ارائه می دهد که آرزوهای ما را برای هفت سال آینده مشخص می کند.

کار و تحصیل در بریستول به شما امکان می دهد تا روش های جدید تفکر و دیدن جهان را کشف و ترویج کنید.

استراتژی دانشگاه ما در سال 2016 آغاز شد. این برنامه در شش بخش اصلی متمرکز است:

 • آموزش و تجربه دانش آموزان
 • تحقیق ، نوآوری و مشارکت
 • کارمندان و روشهای کار ما
 • بین المللی و روابط جهانی
 • زیرساخت های فیزیکی و دیجیتال
 • پایداری

کارکنان و دانشجویان ما نظرات خود را به عنوان استراتژی تحول می دهند ، همانطور که آن را توسعه داد و تیم هایی در سراسر دانشگاه اکنون در حال کار روی برنامه های اجرای هستند.

در ژوئن سال 2016 ، کارکنان فرصتی برای شنیدن معاون وزیر در معرفی استراتژی و سؤال از رویدادهای راه اندازی داخلی شنیدند. وی در مورد ابهامات ناگوار پیرامون نتیجه همه پرسی اتحادیه اروپا درباره آینده هیجان انگیز پیش روی ما صحبت کرد.

مکان ها

 • Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

سوالات