Keystone logo
University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

University of Bristol Law School

مقدمه

ما 10 دانشکده حقوق بریتانیا در یک دانشگاه پیشرو در جهان هستیم**. مجموعه غنی از مدارک تحصیلات تکمیلی ما توسط دانشگاهیان مشهور جهانی شکل گرفته و ارائه می شود که تعالی تدریس و تحقیق را با هم ترکیب می کنند تا با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای دنبال کردن مشاغل معتبر در چارچوب قانون و فراتر از آن فارغ التحصیل شوید. (* راهنمای کامل دانشگاه 2024 / ** 60 رتبه برتر دانشگاه های جهانی QS در سال 2023)

مدارک تحصیلات تکمیلی ما

از دانشگاهیان برجسته جهان بیاموزید تا بتوانید خودتان متخصص شوید

برنامه درسی آگاهانه پژوهشی ما که از نظر فکری خواستار است، توسط دانشگاهیان ارائه می شود که در زمینه های خود پیشرو هستند. به عنوان یک دانشگاه گروه راسل و سه دانشگاه برتر بریتانیا برای برتری در تحقیقات حقوقی (تحلیل REF 2021)، دانشگاهیان ما در زمینه های مختلف تحقیقات حقوقی پیشرو هستند. این ترکیبی از تعالی آموزشی و پژوهشی است که فارغ‌التحصیلان ما را برای شکل‌دهی و اطلاع‌رسانی به سیاست‌ها و قوانین در سراسر جهان و در بسیاری از بخش‌ها می‌بیند.

از طیف متنوعی از LLM ها انتخاب کنید

دانش و تخصص دانشگاهیان ما طیف متمایز و هیجان‌انگیز LLM ما را با برنامه‌هایی از جمله قانون و نوآوری LLM، حقوق بین‌الملل LLM، بانکداری و مالی LLM، LLM بهداشت، قانون و جامعه، LLM در حقوق حقوق بشر، LLM در محیط زیست، آگاه می‌سازد. پایداری و کسب و کار و بسیاری موارد دیگر برای انتخاب.

مدرک تحصیلی خود را بسازید

تحقیقات پیشگامانه دانشگاهیان ما همچنین بر طیف متنوعی از ماژول‌های اختیاری تأثیر گذاشته است که شما را قادر می‌سازد مدرک تحصیلی خود را تنظیم کنید.

فرصت های هیجان انگیز برای فارغ التحصیلان غیر حقوق

کارشناسی ارشد ما در حقوق، یک مدرک فوق لیسانس با وضعیت ارشد و شتابی است. این دوره تبدیل قانون به شما امکان می دهد در دو سال در مقابل سه سال با مدرک LLB فارغ التحصیل شوید - و با درک عمیق تر از قانون و استدلال قانونی نسبت به دوره یک ساله امکان پذیر است. در این دوره، شما همچنین شانس مطالعه تخصصی با واحدهای اختیاری را خواهید داشت که منعکس کننده تخصص دانشگاهیان ما هستند - که آن را از نظر کمک به شما در دستیابی به بالاترین آرزوهایی که برای شغل آینده خود دارید متمایز می کند.

برنامه شغلی ما

مهارت ها و دانش را برای دسترسی به طیف متنوعی از مشاغل به دست آورید

انتخاب دانشگاه بریستول به معنای دسترسی به تقویمی غنی از فعالیت‌های حرفه‌ای و همکاری قوی بین دانشکده، فارغ‌التحصیلان ما، شرکت‌های حقوقی بین‌المللی، سازمان‌های غیردولتی و یک مشاور شغلی اختصاصی با تخصص در موارد مورد نیاز برای دسترسی به انواع مختلف است. Pathways قانونی تحصیل در University of Bristol Law School به معنای فارغ التحصیلی با مهارت ها، دانش و ارتباطات برای تحقق آرزوهای شغلی و برتری در قانون یا خارج از آن است.

تجربه حقوقی بالینی عملی و فرصت های کاری در زمینه حقوق بشر، فناوری حقوقی و جرم شناسی را دریافت کنید

از طریق خدمات حقوقی رایگان که توسط دانشجویان اداره می شود، کلینیک حقوق بشر و ابتکاراتی که به حقوق کیفری و سیستم قضایی می پردازند، مانند کلینیک حقوقی آزادی و توانمندسازی بیگناهان (ابتکاری که توسط بنیانگذار بیگناهی مشهور جهانی راه اندازی شده است. پروژه)، می‌توانید تجربه واقعی و شناخته‌شده‌ای از قانون به دست آورید که کارفرمایان در طیف وسیعی از بخش‌ها برای آن ارزش قائل هستند. فرصت‌های بیشتر شامل طرح‌های راهنمایی، حقوق بشر و قرار دادن فناوری قانونی و موارد دیگر است.

امکانات ما

زندگی و یادگیری در امکانات عالی، یک شهر هیجان انگیز بریتانیا و یکی از بزرگترین مراکز قانونی خارج از لندن

امکانات دانشکده حقوق بهترین ترکیب سنت و نوآوری را فراهم می کند. بسیاری از آموزش‌ها در ساختمان یادبود ویلز در قلب بریستول، با برج گوتیک، سالن بزرگ و کتابخانه - و پنجره‌های قاب‌بندی شده با قاب‌های غرغره‌ای از سالن‌های سخنرانی، مستقر است. در سرتاسر جاده در میدان برکلی، ساختمان تاریخی دیگری قرار دارد که دارای مجموعه‌های تحقیقاتی مدرن، اتاق‌های سمینار و معلم و یک دادگاه مدرن است که در آن می‌توانید مهارت‌های مناظره و مذاکره خود را نیز آزمایش کنید. بریستول خود شهری پرجنب‌وجوش و از نظر فرهنگی متنوع است، به اندازه‌ای کوچک که احساس گرما و دوستانه داشته باشد، اما به اندازه‌ای بزرگ است که فرصت‌های فوق‌العاده فوق‌العاده‌ای از جمله کلوپ‌ها، فعالیت‌های ورزشی و گروه‌های اجتماعی و داوطلبانه را فراهم کند.

چرا بریستول؟

رئیس دانشکده معرفی دانشکده حقوق

مکان ها

  • Bristol

    Wills Memorial Building, Queens Road, Clifton, Avon, BS8 1RJ, Bristol

سوالات