Keystone logo
University Of California Davis (UC Davis) School of Law Juris Doctor مالکیت معنوی
University Of California Davis (UC Davis) School of Law

Juris Doctor مالکیت معنوی

Davis, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

در اقتصاد جهانی مبتنی بر فناوری ، بسیاری از مهمترین معاملات تجاری و اختلافات حقوقی شامل داراییهای فیزیکی نیست بلکه مالکیت معنوی است: حق چاپ ، حق ثبت اختراع ، علائم تجاری و اسرار تجاری. ایجاد ، نگهداری ، حفاظت و انتقال مالکیت معنوی نه تنها برای مشاغل و اقتصاد ملی بلکه با توجه به مسائل عدالت اجتماعی و اقتصادی نیز به طور فزاینده ای مهم است. برنامه درسی حقوق مالکیت معنوی دانشکده حقوق دانشگاه UC Davis دانشجویان را برای این دنیای جدید از طریق یک برنامه درسی اختصاصی که به قانون ایده ها ، اختراعات و سایر اشکال ملموس نامشهود اختصاص دارد ، آماده می کند.

برنامه درسی مالکیت معنوی در همه موارد از اصول مانند حق چاپ ، حق ثبت اختراع و علائم تجاری گرفته تا زمینه های نوظهور مانند مالکیت معنوی بین المللی ، تجارت الکترونیکی و قوانین سایبری ، آموزش ارائه می دهد. دوره های دانشگاهی از طریق تجزیه و تحلیل حقوق بین الملل ، سیاست و تجارت ، درک دانش آموزان از امور جهان را پیش می برند. دانش آموزان از یک تیم متنوع از دانشمندان مشهور بین المللی که در لبه برش دارایی معنوی کار می کنند و با اشتیاق متعهد به بالاترین استانداردهای آموزش حقوقی هستند ، یاد می گیرند.

دانشکده حقوق UC Davis در ایجاد تجربیات حقوقی عملی برای همه دانشجویان تخصص دارد. بسیاری از دانشجویان در خارج از دادگستری شرکت می کنند ، و تجربه نوشتن ، تحقیق و مهارت مذاکره را که برای یک عمل موفقیت آمیز ضروری است ، در یک موقعیت قانونی واقعی تجربه می کنند. مسابقات دادرسی موته فرصت های بی نظیری را برای توسعه مهارت های دادرسی و وکالت فراهم می کند. دانشجویان همچنین با شرکت در سازمان ها یا کار در ژورنال ها ، آموزش خود را ارتقا می بخشند: کینگ هال تقریباً 40 سازمان دانشجویی و پنج مجله علمی را حمایت مالی می کند.

در حالی که از مدت ها پیش برتری در مالکیت معنوی یکی از ویژگی های برجسته دانشکده حقوق UC Davis بوده است ، با تاسیس اخیر مرکز مطالعات علوم و نوآوری ، این برنامه به سطح بالاتری نیز رسیده است. تحقیقات در این مرکز با تأکید ویژه بر مالکیت معنوی ، ابعاد بسیاری از فرآیند نوآوری فنی را درگیر می کند. علاوه بر این ، دانشکده حقوق اخیراً برنامه گواهی مالکیت معنوی را راه اندازی کرده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه