Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law استاد حقوق (LL.M.)
University of California, Irvine - School of Law

استاد حقوق (LL.M.)

Irvine, آمریکا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

29 Jun 2024

21 Aug 2024

USD ۶۴٬۰۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* شهریه ، هزینه ها و هزینه های ارسال شده به صورتحساب صورت حساب یا حساب شما بر اساس مبالغ تأیید شده فعلی تخمین زده می شود. این ارقام ممکن است نهایی نباشند. شهریه واقعی ، هزینه ها و هزینه ها ممکن است تغییر کند

مقدمه

برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه می دهد آموزش و پرورش حقوقی درجه اول به وکلا، قضات، مقامات دولتی و دیگران که مایل به تحصیل در مورد سیستم حقوقی و عمل قانون در ایالات متحده. ما یک LL.M. برنامه ای است که می تواند به منافع هر فرد منحصر بفرد باشد، بنابراین به طور انحصاری دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در جامعه جهانی حقوقی امروز، هر چه اهداف شخصی و حرفه ای خود را می سازد، فراهم می کند.

64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png

این برنامه یک دوره یک ساله ، تمام وقت و 24 اعتباری در مباحث پیشرفته حقوقی است که عمدتا برای وکلای آموزش دیده در خارج از ایالات متحده طراحی شده است. دانش آموزان ملزم به گذراندن چهار دوره هستند: آشنایی با حقوق آمریکا. تحقیق ، تحلیل و نگارش در حقوق آمریکا ؛ شیوه های حقوقی آمریکا در زمینه ؛ و مسئولیت حرفه ای ، جهانی شدن و حرفه حقوقی در ایالات متحده. در بقیه دوره های خود ، دانش آموزان از طیف گسترده ای از دوره ها در برنامه درسی سطح بالا انتخاب می کنند. پرسنل اختصاصی در دسترس هستند تا به دانش آموزان در برنامه ریزی دوره تحصیلی خود کمک کنند و در صورت تمایل ، اطمینان حاصل کنند که دوره های تحصیلی دانش آموزان با شرایط واجد شرایط بودن در کالیفرنیا ، نیویورک یا سایر کافه های ایالتی مطابقت دارد.

64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png

چه کسی باید اعمال شود

متقاضیان واجد شرایط باید داشته باشند:

  1. یک مدرک قانونی از کشور خود
  2. روایی صحیح زبان انگلیسی برای شرکت در مطالعه دقیق قانون آمریکا.

دوره درخواست برای LL.M. برنامه 1 سپتامبر تا 15 مه هر سال است. نحوه درخواست>

چرا LL.M. در قانون UCI؟

دانشکده کلاس جهانی

کلاس های قانون UCI توسط یک گروه درخشان از دانشکده اختصاص داده شده و استقبال می شود. اعضای هیئت علمی ما این استادان فوق العاده هستند. یک مطالعه اخیر تاثیرات علمی خود را به عنوان شماره 6 در کشور تنها پشت ییل، هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه نیویورک و استنفورد تأثیر گذاشت. به همان اندازه مهم است که آنها نیز معلمان عالی و مربیان اختصاص داده شده هستند. این ترکیب بی نظیر قانون UCI را یک جامعه ی فکری منحصر به فرد، پویا و متنوع می کند که در آن یادگیری و رشد می کند.

اعتبار بی عیب و نقص

به صورت فردی و جمعی ، اعضای هیئت علمی ، کارکنان ، دانشجویان ، فارغ التحصیلان و دوستان دانشکده حقوق ، حقوق UCI را به مکانی برتر و نوآور در آموزش ، بورس تحصیلی و خدمات عمومی تبدیل کرده اند. UCI Law بالاترین رتبه اول را در US News & World Report داشت و اکنون در رتبه 35 به طور کلی ، شماره 6 برای آموزش بالینی ، شماره 9 در نگارش حقوقی و شماره 19 در حقوق مالکیت معنوی قرار دارد. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان حقوق UCI تجربه کلی آموزشی خود را "عالی" ارزیابی می کنند و گزارش می دهند که اهداف شغلی روشن تری به دست آورده اند و دانش مربوط به شغل را به میزان قابل توجهی بهتر از میانگین کشوری کسب کرده اند. (بررسی دانشکده حقوق از مشارکت دانش آموزان - LSSSE).

اندازه کلاس های کوچک

نسبت دانشجویان و اعضای هیات علمی ما در میان بهترین دانشگاههای کشور در 7-1 است و میانگین تعداد دانشجویان در یک کلاس عالی در سطح 11 است. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا زمان بیشتری را با استاد برجسته ما داشته باشند. ما از یک محیط کوچک، کالج و حمایت کننده با یک موسسه تحقیقاتی بزرگ و مشهور ترکیب می کنیم.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

یادگیری تجربی هسته برنامه درسی ما است. ما به دانش آموزانمان در مورد چگونگی تبدیل تئوری به عمل و یادگیری با انجام این کار، در توسعه مهارت های آماده برای وکلا کمک می کنیم. خدمات عمومی نیز در مرکز ماموریت قانون UCI قرار دارد. برنامه های ما دانش آموزان فرصت و آموزش را برای استفاده از آموزش قانونی خود برای بهبود جامعه فراهم می کنند.

شهرستان نارنجی، کالیفرنیا موقعیت

محل اصلی ما در مرکز مرکزی اورنج کانتی، کالیفرنیا - یک ساعت در جنوب لس آنجلس و یک ساعت در شمال سن دیگو - UCI را یک مکان بسیار جذاب برای صرف یک سال تحصیل در قانون می گذارد. پردیس UCI واقع در ارواین، کالیفرنیا، حدود 10 دقیقه از ساحل واقع شده است.

شهر ایروین در سال 12th سال متوالی امن ترین شهر از اندازه خود در ایالات متحده است. مزایای بسیاری در ایروین، آب و هوای سالم و دلپذیر آن است و دسترسی آسان به بسیاری از جاذبه های فرهنگی، سرگرمی و فضای باز. علاوه بر این، جنوب کالیفرنیا یک بازار بزرگ قانونی، بسیار مطلوب و پیچیده برای شرکت های حقوقی معتبر بین المللی، شرکت های منطقه ای و سازمان های برجسته دولتی است. شهرستان نارنجی دارای یک اقتصاد بزرگ و متنوع به برخی از بزرگترین شرکت های جهان و همچنین شروع کارهای کوچک کارآفرین است. آب و هوای تجاری در بسیاری از بخش ها، از جمله املاک و مستغلات، فناوری های پیشرفته، تجارت بین المللی، بهداشت و علوم زیستی، تاکید می کند.

دانش آموزان ایده آل

درباره مدرسه

سوالات