Keystone logo
University of California, Irvine - School of Law برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی
University of California, Irvine - School of Law

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی

Irvine, آمریکا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

31 Jul 2024

21 Aug 2024

USD ۶۴٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

درباره برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی

شماره 1 برنامه مالیاتی فارغ التحصیلان در ساحل غربی (اخبار ایالات متحده)

شماره 5 در سراسر کشور (TaxProf)

یكی از برنامه های قانون مالیاتی نوعی عمل گرا

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه یک برنامه درسی نوآورانه است که باعث می شود دانش آموزان با هر دو عمق آموزه و مهارت های عملی مورد نیاز برای تمرین قانون مالیات در بالاترین سطوح، در ایالات متحده و یا خارج از کشور.

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی با هدف تولید فارغ التحصیلانی که برای وظایف حرفه ای به عنوان وکلای مالی، قضات، مدیران مالیاتی و مدافعین حقوق سیاسی آماده می شوند، و همچنین به طور قابل توجهی افزایش مهارت های مالیاتی کسانی که قبلا اعضای حرفه مالیات هستند.

در طراحی برنامه درسی نوآورانه، دانشکده مالیات پایه این برنامه با متخصصین مالیاتی، مدیران دولتی، مدافعان حقوق مالیه و سایر کارشناسان صنعت، به منظور توسعه یک تجربه آموزشی در سطح جهانی در یکی از مدارس برتر حقوق در ایالات متحده، مشورت نمود. در مرکز برنامه درسی، الزامات مهارت اجباری عملیاتی مالیاتی است که به وسیله دوره های مالیاتی، کلینیک های مالیاتی یا کلاس های مالیاتی مخصوص طراحی شده تکمیل شده است. ما تنها برنامه در ایالات متحده است که مهارت های مالیاتی عملی را بخشی ذاتی و اجباری برنامه درسی دانشگاهی می گذارد.

دانشکده مشهور جهان

مدرک دائمی دانشکده مالیاتی موسسه مالی مالیاتی فارغ التحصیل دانشگاه UCI شامل متخصصان مشهور و مشهور در زمینه های مختلف می باشد. همه اعضای دانشکده مالیاتی پایه دار ما تجربه عملی مالی دارند و قبل از پیوستن به دانشکده حقوق UCI، تجربه قابل توجهی را در سایر برنامه های مالیاتی فارغ التحصیل در سراسر کشور آموزش داده اند.

علاوه بر این، سخنرانان مالیاتی ما همه متخصصان برجسته در شرکت های بزرگ حقوقی، شرکت ها، و سازمان های دولتی هستند. دانشکده مالیاتی موسسات توجه زیادی را به استخدام سخنرانان که به طور فعال در برنامه کمک خواهند کرد و علاقه مند به موفقیت تحصیلی و حرفه ای دانش آموزان خود خواهد شد.

تعهد به موفقیت دانش آموزان

دانشکده مالیات پایه برای طراحی "برنامه مالیات رویایی" خود برنامه گسترده ای برای طراحی "برنامه مالیات رویایی" دریافت کرد. این به معنای طراحی یک برنامه مالیات جدید فارغ التحصیلی است که بر موفقیت دانش آموزان و برنامه های کاربردی مالیاتی کاربرد دارد. اعضای هیأت علمی ما متعهد به کمک به دانش آموزان ما در کلاس می شوند و به توانمند سازی آنها برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود اختصاص یافته است.

اعتبار بی عیب و نقص

به طور جداگانه و جمعی ، اعضای هیئت علمی ، کارمندان ، دانشجویان ، دانش آموختگان و دوستان دانشکده حقوق ، حقوق UCI را به مکانی برتر و نوآوری در آموزش ، بورس تحصیلی و خدمات عمومی تبدیل کرده اند. قانون UCI بالاترین رتبه ابتدایی را در گزارش اخبار ایالات متحده و جهان داشته است و اکنون به طور کلی در رتبه 21 قرار دارد. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان حقوق UCI ، تجربه کلی آموزشی خود را "عالی" ارزیابی می کنند و گزارش می دهند که اهداف شغلی واضح تری را کسب می کنند و دانش مربوط به شغل را با نرخ قابل توجهی بهتر از میانگین کشوری (نظرسنجی دانشکده حقوق - LSSSE) کسب می کنند.

اندازه کلاس های کوچک

نسبت دانشجویان و دانش آموزان ما در میان بهترین ها در کشور است. ما بهترین محیط یک محیط کوچک، کالج و حمایت کننده را با یک موسسه تحقیقاتی بزرگ و باهوش ترکیب می کنیم.

امکانات دولت از هنر

تمام کلاسهای برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی در یک مرکز جدید از هنرهای پیشرفته تدریس شده است، که در نزدیکی دانشکده حقوق دانشگاه UCI قرار دارد. این ساختمان 75000 فوت مربع شامل امکانات آموزشی فراگیر، تکنولوژی پیشرفته در کلاس، فضاهای کاری مشترک، تالارهای بزرگ 3،000 فوت مربع، میدان در فضای باز و کافی شاپ است.

79491_64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png

درخواست و پذیرش

پذیرش به برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی بسیار انتخابی است. این برنامه با هدف حفظ اندازه کوچک کلاس خود به منظور ایجاد دانش آموزان برای مشارکت با اعضای هیئت علمی و استفاده کامل از فرصت های عملی مهارت های مالیاتی است. قانون UCI یکی از کوچکترین نسبت تمام دانشجویان به دانشکده در هر مدرسه حقوق در کشور است. ما برای این ایده در برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی نیز هدف قرار می دهیم.

چه کسی باید اعمال شود

متقاضیان داخلی باید قبل از اعطای مدرک JD در یک مدرسه حقوق آمریکا که توسط ABA تأیید شده است، مدرک JD را داشته باشند. نامزدهای خارجی واجد شرایط تقاضا هستند، اگر آنها قبل از تحصیل در برنامه به مدرک لیسانس کشور خود اعطا شده باشند، یا در غیر این صورت مجوز کسب قانون در کشور خود را دارند. متقاضیان خارجی نیز باید رویکرد زبان انگلیسی را برای مطالعه دقیق قانون مالیات آمریکا نشان دهند.

استانداردهای پذیرش

کمیته پذیرش به دقت هر درخواستی را که دریافت می کند را بررسی می کند و در میان دیگران به پیشرفت های تحصیلی، تجربه و مهارت های انگلیسی در مورد متقاضیان (نگاه کنید به "الزامات مهارت و مهارت انگلیسی" در زیر).

مهمترین عامل در ملاحظات کمیته پذیرش این است که آیا متقاضی می تواند تعهد به حرفه ای در قانون مالیات یا سیاست مالیات را نشان دهد. متقاضیان باید متقاضی قبلی در قانون مالیات را قانع نمایند (تجربه قبلی ممکن است مفید واقع شود، اما ضروری نیست). بیانیه شخصی و نامه های پیشنهاد شده در این زمینه نقش مهمی ایفا می کنند. مصاحبه با اسکایپ یا شخصی (در صورت امکان) ممکن است لازم باشد.

الزامات مهارت و مهارت زبان انگلیسی

دانش آموزانی که درجه اول حقوق خود را از مدارس غیر آمریکایی کسب کرده اند باید سطح بالایی از مهارت زبان انگلیسی را در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن نشان دهند. متقاضیان باید قبل از 31 ژانویه تسلط بر آزمون مهارت انگلیسی (TOEFL یا IELTS) داشته باشند و نمرات آزمون به طور مستقیم به مدرسه حقوق Irvine UC ارسال شوند. حداقل امتیاز مورد نیاز 100 iBT (TOEFL) یا 7.0 (IELTS) است. متقاضیان باید نمرات رسمی، فعلی TOEFL یا IELTS را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از درخواست خود ارائه دهند.

متقاضیانی که (i) ساکنان استرالیا، کانادا (به غیر از کبک)، نیوزیلند، ایرلند، انگلستان یا ایالات متحده (جز پورتوریکو) و (ii) که یک برنامه تمام وقت کامل حداقل سه (3) سال تحصیلات تکمیلی در یکی از این کشورها، نیازی به ارائه نمرات آزمون انگلیسی نیست.

هنگامی که درخواست تصمیم گیری / پذیرش

برنامه های کاربردی برای برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی به صورت غیر مستقیم پذیرفته می شوند. به همین ترتیب، تصمیمات پذیرش نیز به صورت ناقص انجام می شود. با این حال، کمیته پذیرش در ماه سپتامبر هر سال برنامه های کاربردی را برای پذیرش به نیمه پاییز سال بعد آغاز می کند. متقاضیان پس از اتخاذ تصمیم درمورد درخواست خود، به محض مواجه شدن با این موضوع مطلع می شوند.

دانش آموزان داخلی یا دانشجویان خارجی که ساکنان دائمی هستند (دارندگان کارت سبز) تشویق می شوند تا بعد از 1 آوریل در سالی که برنامه ریزی برای شروع تحصیل آنها را تکمیل می کنند، درخواست خود را تکمیل کنند. برای برنامه های تکمیل شده پس از آن، کمیته ممکن است فقط قادر به پذیرش در سال تحصیلی بعدی باشد.

دانش آموزان خارجی تشویق می شوند تا بعد از 1 فوریه در سالی که برنامه ریزی برای تحصیل آنها شروع می شود، درخواست خود را تکمیل کنند تا زمان مناسب برای ترتیب دادن ویزای دانشجویی (در صورت پذیرش) باشد. برای برنامه های تکمیل شده پس از آن، کمیته ممکن است فقط قادر به پذیرش در سال تحصیلی بعدی باشد.

نحوه درخواست لیست برنامه

شما می توانید در هر زمان در وب سایت LSAC درخواست برنامه کنید. هیچ هزینه ای برای این نرم افزار وجود ندارد.

کمیته پذیرش شروع به بررسی درخواست شما تا زمانی که برنامه کامل نباشد. یک برنامه کامل باید تمام الزامات ذکر شده در زیر را داشته باشد باید رعایت شود.

 • ثبت نام LSAC: شما باید در مجلس مؤسسه خدمات (CAS) شورای پذیرش دانشکده حقوق (LSAC) در www.LSAC.org ثبت نام کنید. LSAC CAS تمام داده ها، توصیه نامه ها و رونوشت ها را از طرف متقاضی به عنوان یک سرویس به مدارس دولتی اعطا می کند. پس از ثبت نام، شما یک شماره حساب 9 رقمی توسط LSAC که با حرف L آغاز می شود اختصاص داده می شود.
 • نامه توصیه: شما حداقل دو (2) نامه توصیه (مستقیما به LSAC برای وارد شدن در گزارش CAS خود) نیاز دارید. UC Irvine Law School حداکثر چهار (4) نامه توصیه می شود برای ما از طریق حساب CAS خود در دسترس ما قرار می گیرد. لطفا مطمئن شوید که UC Irvine Law را به عنوان گیرنده این نامه ها از طریق حساب LSAC خود تعیین کنید.
 • رونوشت: لطفا مستندات رسمی خود را از مدرسه حقوقی (و سایر مدارس فارغ التحصیل، در صورت لزوم) درخواست کنید تا به طور مستقیم به LSAC ارسال شود و در حساب CAS ثبت شود (دستورالعمل هایی در مورد چگونگی انجام این کار را در برنامه LSAC خود خواهید یافت).
 • آزمون مهارت انگلیسی: شما باید قبل از 31 ژانویه در سال درخواست تسلط بر آزمون مهارت انگلیسی خود داشته باشید و امتیازات آزمون را مستقیما به UC Irvine School of Law ارسال کنید.
 • بیانیه شخصی: به عنوان بخشی از درخواست شما، شما بایستی یک بیانیه شخصی را که منافع شما در قانون مالیات به طور کلی و در مطالعه قوانین مالیاتی در UC Irvine است ببنید. بیانیه عمومی شخصی تقریبا مطمئن است که منجر به رد درخواست شما خواهد شد.
 • تجربه مالی قبلی: تجربه کار قبلی در قانون مالیات نیازی نیست. با این حال، ما می خواهیم درک گذشته خود را با قانون مالیات. به عنوان بخشی از برنامه، شما الزامی است که (1) لیست تمام دوره های مرتبط با مالیات خود را در یک محیط دانشگاهی، و همچنین نمرات خود را در این دوره ها، و (2) هر تجربه کار مربوط به مالیات (در صورت وجود )
 • رزومه: از شما خواسته می شود رزومه فعلی را به عنوان بخشی از درخواست خود آپلود کنید.

عدم رعایت هر یک از الزامات ذکر شده در بالا می تواند بازبینی درخواست شما را تاخیر دهد. لطفا سوالات متداول خود را برای هر سوال اضافی بررسی کنید. شما همچنین می توانید با هر گونه سوال مربوط به برنامه در [email protected] ایمیل ارسال کنید.

* لطفا توجه داشته باشید که تمام مطالب شما، از جمله رونویسی و توصیه نامه، باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. در حالی که تمام پرونده های علمی رسمی باید در زبان اصلی آنها صادر شود، اگر آنها به زبان انگلیسی نیستند، باید با ترجمه های انگلیسی همراه شوند. اگر موسسه صدور گواهینامه ترجمه انگلیسی را ارائه نکند، مسئولیت متقاضی این است که مطمئن شوید ترجمه انگلیسی ارائه شده است. ترجمه ممکن است توسط هر کسی انجام شود تا زمانی که یک ترجمه حقیقی باشد و لازم نیست تایید شود.

79490_64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png

درخواست دادن

درخواست ها از سپتامبر هر سال پذیرفته می شوند.

برنامه درسی و درجه مورد نیاز

الزامات علمی

اعتبارات مورد نیاز - به طور کلی

دانش آموزان باید حداقل 24 دوره اعتبار بدست آورند:

 • 12 اعتبار از دوره های اجباری (همه در ترم پاییز ارائه شده)
 • 12 اعتبار از دوره های آموزشی انتخابی، حداقل 4 از آنها باید مهارت های مالیاتی عملی (PTS) را برآورده کند.

دوره های اجباری (پاییز پاییز)

ترم اول برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی به طور کامل شامل دوره های اجباری می شود و در نظر گرفته شده برای ایجاد دانش آموزی و عملی عملی پایه ای است. دوره های اجباری سقوط عبارتند از:

 1. مالیات بر شرکت - 4 اعتبار
 2. مالیات بین المللی - 4 اعتبار
 3. مالیات همکاری - 3 اعتبار
 4. تمرین و روش مالیاتی - 1 اعتبار (دوره نیمه ترم).

دانش آموزانی که درجه حقوق خود را در خارج از ایالات متحده تکمیل کرده اند باید دوره ای کوتاه و فشرده و مقدماتی برای مالیات بر ایالات متحده را نیز تکمیل کنند. این دوره در طول هفته برگزیده پیش از شروع دوره های منظم ارائه می شود.

دوره کار انتخابی و الزامات مهارت های مالیاتی عملی

دانش آموزان باید حداقل 12 کلاس منتخب انتخابی ارائه شده در ترم پاییز را با موفقیت انجام دهند. حداقل 4 اعتبار انتخابی باید در کلاس های مالیاتی عملی (PTS) تکمیل شود. الزامات PTS را می توان از طریق یک دوره مالیاتی، یک کلینیک مالیاتی یا کلاس هایی که مدرس برنامه را برای تطابق با الزامات PTS تعیین کرده یا تایید می کند، به اتمام برساند. این کلاس ها جزء مهمی از مهارت های مالیاتی عملی مانند تهیه اسناد معاملات و یا شبیه سازی معاملات است. کلاس های واجد شرایط PTS در برنامه درسی دوره آموزشی تعیین می شوند.

ما به شدت تشویق می کنیم که دانش آموزان برای دریافت مدرک تحصیلی یا کلینیک مالیاتی درخواست داده و بیش از 4 اعتبار PTS را تکمیل کنند. کلینیک های مالیاتی و فارغ التحصیلان همچنین ممکن است در طول تابستان پس از سال تحصیلی سال به طور کامل تکمیل شود. با این حال، در چنین مواردی، دانشجویان پس از اتمام دوران تحصیل یا کلینیک در پاییز تحصیل خواهند کرد.

سیاست مالیاتی کلوكویم

همه دانش آموزان باید در سخنرانان سخنرانی کلوکیوم (معمولا پنج یا شش سخنرانی)، که در ترم پاییز ارائه می شوند، شرکت کنند. دانش آموزان همچنین می توانند سمینار را برای اعتبار انتخاب کنند (این به دانشجویان نیاز دارد تا نظرات کتبی ارائه دهند)، به منظور تکمیل الزامات دوره ای انتخابی.

ملزومات دیگر

شرایط اقامت، مدت مطالعه

دانش آموزان باید برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی را در قالب یک کلاس در حالی که در محل اقامت در محوطه دانشگاه هستند، تکمیل کنند. زمان صرف شده در دوره های گذشته به عنوان "کلاس" در نظر گرفته می شود. از زمان به زمان، دوره های خاص ممکن است در فرمت آنلاین ارائه شوند. در صورتی که دوره های آنلاین توسط برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی ارائه می شود، دانش آموزان ممکن است به میزان 4 اعتبار به میزان مورد نیاز خود در دوره های آنلاین درآمد کسب کنند.

دانش آموزان باید حداقل دو دوره تحصیلی را در مدرسه حقوق در تمام وقت اقامت داشته باشند. در صورت عدم رعایت مدرک تحصیلی، دانش آموزان باید ظرف سه سال تحصیلی تمام الزامات تحصیلی را تکمیل کنند.

حداقل نمرات

برای دریافت برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی، تمام دانش آموزان باید دوره کارآموزی مورد نیاز را با میانگین میانگین نمره متوسط ​​(GPA) 2.7 (B -) یا بالاتر تکمیل کنند.

پذیرش ها

دانش آموزان ایده آل

درباره مدرسه

سوالات