Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

مقدمه

تاریخ ما

دانشکده حقوق بخشی از دانشگاه دیتون است که در سال 1850 تأسیس شد و به عنوان یک دانشگاه ملی سطح بالا و یکی از 10 دانشگاه برتر کاتولیک در کشور شناخته می شود.

121815_IMG_6017yes.JPG
  • اولین بار به عنوان کالج حقوق دانشگاه دیتون تأسیس شد، دانشکده حقوق در سال 1922 تحت هدایت دین جان سی. شیا افتتاح شد. با انعکاس سنت ماریانیسم کاتولیک در شمولیت و پذیرش، کلاس اول کالج از گروه متنوعی از دانشجویان تشکیل شده بود.
  • هر یک از اعضای کلاس اول در اولین تلاش امتحان وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشت و نرخ قبولی وکالت در دهه آینده بسیار بالا باقی ماند. علیرغم موفقیت فارغ التحصیلانش، آشفتگی اقتصادی رکود بزرگ باعث شد که دانشکده حقوق در سال 1935 درهای خود را ببندد، با این انتظار که در زمان بهبود شرایط، دوباره بازگشایی شود.
  • نزدیک به چهار دهه بعد، در سپتامبر 1974، این انتظار به واقعیت تبدیل شد و مدرسه ای که به « University of Dayton School of Law » تغییر نام داد، بازگشایی شد. رئیس دانشگاه دیتون کشیش ریموند ای . برای ترویج عدالت مسیحی، اجتماعی و همچنین فردی، و در نتیجه کمک به انسان سازی جامعه."
  • از زمان بازگشایی، دانشکده حقوق به دلیل برنامه های نوآورانه مانند LL.M کاملا آنلاین آن در سطح ملی شناخته شده است. برنامه و یکی از اولین برنامه‌های JD ترکیبی آنلاین کشور، یک برنامه JD سریع که به دانشجویان اجازه می‌دهد طی دو سال فارغ‌التحصیل شوند، برنامه افتخارات رهبری و برنامه Pathways قانونی پرواز آن که نوید تغییر روش جذب دانشجویان کم‌نماینده و محروم را می‌دهد. به دانشکده های حقوق و حرفه حقوقی.

121817_G0840816.jpg

بیانیه مأموریت ما

ما به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه دیتون ، یک دانشگاه کاتولیک که توسط اعضای انجمن مریم در سال 1850 تأسیس شده است ، ما تعهد دانشگاه را برای خدمت به دیگران و ارائه آموزش هایی که ترکیبی از تئوری و عمل است ، در میان می گذاریم. ما مانند دانشگاه ، ما نیز از نقش دانشکده به عنوان معلمان و مربیان و همچنین محققان بسیار قدردانی می کنیم.

نکته اصلی در برنامه درسی و تدریس ما مفهوم توسعه حرفه ای های کامل است. رویکرد سنتی آموزش حقوقی رایج در دانشکده های حقوق در سراسر کشور ، با محوریت روش مورد و استدلال حقوقی ، با توسعه مهارت های حرفه ای که دانش آموزان ما به عنوان پزشکان به آنها اعتماد خواهند کرد افزوده می شود و قدردانی بیشتری از اخلاق و خدمات جامعه ای خواهد داشت. آنها را به عنوان وکالت و رهبر در سالهای آینده متمایز کنید

ما به عنوان یک دانشکده حقوق با شهرت روزافزون ، ما متعهد به توسعه و ارائه برنامه های برجسته تحصیلی هستیم. ما به طور مستمر در آن مناطق سرمایه گذاری می کنیم که مهمترین آنها برای آموزش دانشجویان ، دانشکده اختصاصی ، برنامه درسی نوآورانه و محیط جسمی است که در آن دانش آموزان تحصیل می کنند.

121818_Dayton.png

بیانیه اعتباربخشی

در سال 1979، دانشکده حقوق دیتون اعتبار کامل را از شورای بخش آموزش حقوقی و پذیرش در وکلای کانون وکلای آمریکا دریافت کرد. دانشکده حقوق همچنین در سال 1984 عضویت در انجمن دانشکده های حقوق آمریکا را دریافت کرد.

دانشگاه دیتون توسط انجمن مرکزی کالج ها و مدارس متوسطه معتبر شناخته شده است ، و بسیاری از برنامه های آن توسط سازمان های مختلف حرفه ای معتبر هستند.

مکان ها

  • Dayton

    300 College Park Dayton, Ohio 45469 937-229-1000, , Dayton

سوالات