Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

مقدمه

دانشگاه گرونینگن

دانشگاه گرونینگن یکی از 100 دانشگاه برتر تحقیقاتی با چشم انداز جهانی است. ما در حال حاضر در رتبه 75 در رتبه بندی آموزش عالی تایمز قرار داریم و بیش از 30 مدرک لیسانس انگلیسی را ارائه می دهیم برنامه‌ها و بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد . این دانشگاه که در سال 1614 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های تحقیقاتی در هلند است. ما یک دانشگاه واقعا بین المللی هستیم، با بیش از 36000 دانشجو و 9000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 ملیت مختلف.

چرا گرونینگن را انتخاب کنید؟

آموزش با کیفیت بالا: دانشگاه گرونینگن طیف متنوعی از برنامه های تحصیلی جالب و بسیار مورد توجه را ارائه می دهد. به عنوان یک دانش آموز، نظارت با کیفیت بالایی دریافت خواهید کرد و گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. دانشگاه گرونینگن نشان کیفیت "بهترین دانشگاه سنتی در هلند" را دریافت کرده است.

تحقیقات برتر: ما جزو دانشگاه های برتر تحقیقاتی در اروپا هستیم. در سال 2016 ، استاد ما بن فرینگا برنده جایزه نوبل شیمی شد. دانشگاه تحقیقات زمینی و مرتبط با اجتماعی انجام می دهد و تحقیقات ما پل هایی بین رشته ها ایجاد می کند.

زندگی دانشجویی پر جنب و جوش: گرونینگن یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. جمعیت آن کمترین میانگین سنی را در هلند دارد. از هر چهار نفر از 200000 نفر یک نفر دانشجو است. دانش‌آموزان را می‌توان همه جا دید: تحصیل در پارک، لذت بردن از زندگی شبانه و کار کردن در مشاغل مختلف پاره وقت. گرونینگن شهری امن و سرسبز برای زندگی است و به عنوان یکی از شادترین شهرهای اروپا انتخاب شد.

400 سال شهرت: دانشگاه گرونینگن دارای تاریخ غنی و شهرت عالی است. بسیاری از افراد بسیار با استعداد در رشته های مختلف در طول 400 سال فعالیت این دانشگاه در آن تحصیل یا کار کرده اند، از جمله چهار برنده جایزه نوبل، اولین دانشجوی زن دانشگاه در هلند، اولین مدرس زن، اولین فضانورد هلندی و اولین رئیس بانک اروپایی

واقعا بین المللی: ما به خاطر جامعه بزرگ بین المللی خود شناخته شده ایم. سالانه نزدیک به 6000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور در گرونینگن تحصیل می کنند. زندگی در گرونینگن بدون صحبت کردن به هلندی مشکلی نیست. شما می توانید غذا سفارش دهید، لباس بخرید و حتی در کلاس های ورزشی به زبان انگلیسی شرکت کنید. دانشگاه گرونینگن دارای ارتباطات بین المللی قوی است، به این معنی که شما به راحتی می توانید بخشی از مدرک خود را صرف تحصیل در خارج از کشور کنید. ما همچنین چندین برنامه بین المللی بین المللی کارشناسی ارشد را با همکاری سایر دانشگاه های بزرگ اروپایی ارائه می دهیم.

برنامه های کارشناسی

ما بیش از 30 برنامه کارشناسی با آموزش انگلیسی ارائه می دهیم. برچسب کیفیت " برنامه درجه برتر " به 9 برنامه کارشناسی ما اعطا شده است.

برنامه های کارشناسی ارشد

در حال حاضر، دانشگاه گرونینگن بیش از 125 برنامه آموزشی کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد ، 18 مورد از آنها به عنوان "برنامه دارای رتبه برتر" در هلند رتبه بندی شده اند.

دانشکده ها

تحقیقات و آموزش در دانشگاه گرونینگن در 11 دانشکده مختلف سازماندهی شده است. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده اقتصاد و تجارت
دانشکده علوم رفتاری و علوم اجتماعی
دانشکده الهیات و مطالعات دینی
دانشکده هنر
دانشکده علوم پزشکی
دانشکده حقوق
دانشکده علوم فضایی
دانشکده فلسفه
دانشکده علوم و مهندسی
کالج دانشگاه گرونینگن
پردیس Fryslân

ویژگی های پردیس

University of Groningen دارای سه پردیس در دو شهر است. در گرونینگن، 11 دانشکده در 150 ساختمان مختلف در سراسر شهر، در دو پردیس مستقر هستند.

اگر در دانشکده علوم و مهندسی یا دانشکده اقتصاد و بازرگانی تحصیل می کنید، احتمالاً در کلاس های پردیس زرنیک در شمال شهر شرکت خواهید کرد.

برای دانشکده های علوم رفتاری و اجتماعی، الهیات و مطالعات دینی، هنر، علوم پزشکی، حقوق، علوم فضایی، فلسفه و دانشگاه کالج گرونیگن، ساختمان ها در مرکز شهر گسترده شده اند.

در Leeuwarden، شهری در نزدیکی گرونینگن، می توانید Campus Fryslân را پیدا کنید. این یک دانشکده منحصر به فرد است زیرا چندین رشته در دانشکده ارائه می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده های ما به وب سایت ما نگاهی بیندازید!

گرونینگن شهری با جمعیت دانشجویی زیادی است که اغلب می تواند یافتن محل اقامت را به یک چالش تبدیل کند. دانشجویان در سرتاسر شهر در انواع اقامتگاه زندگی می کنند. اینها از نظر قیمت متفاوت هستند و شامل مسکن مشترک با دانشجویان دیگر، استودیوها یا آپارتمان های فردی و با SSH - ارائه دهنده مستقل مسکن دانشجویی شهر است. University of Groningen یک دانشگاه پردیس نیست و محل اقامت پردیس را ارائه نمی دهد. بنابراین، شما باید محل اقامت خود را پیدا کنید. هر چه زودتر محل اقامت پیدا کنید، بهتر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت در گرونینگن، از وب سایت ما دیدن کنید و به دنبال اطلاعات بخش دانشجویان آینده نگر باشید!

  بورسیه و بودجه

  دانشگاه متعهد است که با ارائه تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان و محققان بین المللی، برتری در پیشرفت تحصیلی را به رسمیت بشناسد. چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی که انگیزه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا دارند در دسترس است. برنامه ها، و همچنین برای تبادل، دوره های کوتاه مدت، و اقامت تحقیقاتی در دانشگاه ما.

  رتبه بندی

  University of Groningen

  زندگی و امکانات پردیس

  • کتابخانه با فضاهای مطالعه، دسترسی به بیش از 80000 مجله الکترونیکی، یک میلیون کتاب الکترونیکی، سه میلیون کتاب چاپی و 5000 مجله
  • خدمات شغلی که دانشجویان را برای بازار کار با چک های CV، کارگاه ها و مشاوره شغلی شخصی آماده می کند
  • مرکز زبان با دوره های مختلف از فرانسوی و ایتالیایی تا ژاپنی و عبری و همچنین هلندی
  • مرکز خدمات دانشجویی ارائه دهنده پشتیبانی در زمینه مهارت های مطالعه، مشکلات روانی، مسائل مالی و مطالعه با اختلال عملکردی
  • ACLO، یک انجمن ورزشی بزرگ است که حداکثر 100 نوع ورزش مختلف را ارائه می دهد که می توانید در آنها شرکت کنید

  زندگی دانشجویی چیزی فراتر از آماده کردن شما برای یک عمر موفقیت است. در طول مدت اقامت خود در گرونینگن، همه چیزهایی را که شهر برای ارائه دارد، از صحنه های هنری و موسیقی پر جنب و جوش گرفته تا زندگی شبانه منحصر به فرد و با الهام از دانش آموزان، تجربه خواهید کرد.

  به باشگاه ها بپیوندید

  چه بخواهید علاقه خود را دنبال کنید، یک سرگرمی جدید را امتحان کنید یا به سادگی دوستان جدیدی پیدا کنید، می توانید به یکی از بسیاری از انجمن های ورزشی، تحصیلی و دانشجویی ما بپیوندید! از ورزش گرفته تا فرهنگ، سیاست تا مهمانی، بدون شک انجمنی را پیدا خواهید کرد که مناسب علایق شما باشد. شما می توانید اطلاعاتی در مورد انجمن های تحصیلی، دانشجویی و ورزشی در وب سایت ما بیابید!

  شهر مهمانی

  گرونینگن به‌عنوان شهر اصلی دانشجویی هلند، زندگی شبانه بی‌نظیری را با بیش از 150 بار و مکان تفریحی ارائه می‌کند که مردم را از دور و نزدیک به خود جذب می‌کند. ورودی رایگان استاندارد است و تخفیف های دانشجویی رایج است و این شهر را به مکانی عالی برای کسانی که بودجه دانشجویی دارند تبدیل می کند. در وب سایت ما از جشنواره های در سطح جهانی، تأسیسات هنری خیابانی و موزه های مشهور بین المللی که گرونینگن دارد، اطلاعات کسب کنید.

  شهر جوان

  گرونینگن شهری قدیمی است که ریشه‌های آن به عصر آهن بازمی‌گردد، از نظر جمعیت یکی از جوان‌ترین شهرهای اروپاست. با میانگین سنی 34 سال، این شهر حال و هوای منحصر به فردی دارد که در جای دیگری نخواهید یافت. به تازگی به عنوان "پایتخت دوچرخه سواری جهان" نامگذاری شده است، جای تعجب نیست که گرونینگن زیرساخت دوچرخه سواری فوق العاده ای دارد - همه چیز فقط یک دوچرخه سواری کوتاه فاصله دارد. خود شهر همه چیز مورد نیاز شما را دارد، از بازارهای خیابانی در فضای باز گرفته تا فروشگاه های زنجیره ای مد محبوب. در مورد چیزهای دیگری که گرونینگن ارائه می دهد در وب سایت ما بیابید!

  پایگاه بزرگ

  گرونینگن یک پایگاه ایده آل برای راه اندازی ماجراهای سفر خود است. برای فضای باز و هوای تازه، می‌توانید بروید و در کنار دریا یا یکی از جزایر هلندی - که فقط 40 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد- بگردید. بیشتر هلند از جمله آمستردام و چندین شهر بزرگ آلمان مانند هامبورگ، برمن و دورتموند تنها در چند ساعت با قطار، ماشین یا اتوبوس قابل دسترسی هستند. با بلژیک، فرانسه یا دانمارک که فقط چند ساعت با قطار، ماشین، کشتی یا اتوبوس فاصله دارید، و فرودگاه خرونینگن-ایلد خودمان، مکان مناسبی برای سفر هستید!

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Groningen

   University of Groningen PO Box 72

   • Leeuwarden

    Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

    Chat with students

    سوالات