Keystone logo

University of Groningen

A logo

مقدمه

University of Groningen

University of Groningen 100 دانشگاه برتر تحقیقاتی با چشم انداز جهانی است. ما در حال حاضر در رتبه 80 در رتبه بندی آموزش عالی تایمز قرار داریم و بیش از 30 برنامه کارشناسی با آموزش انگلیسی و بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم. این دانشگاه در سال 1614 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای تحقیقاتی هلند است. ما یک دانشگاه واقعاً بین المللی هستیم ، با بیش از 30،000 دانشجو و 6000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 ملیت مختلف.

چرا گرونینگن را انتخاب کنید؟

آموزش با کیفیت عالی: University of Groningen طیف متنوعی از برنامه های مدرک جالب ، بسیار مورد توجه را ارائه می دهد. به عنوان یک دانش آموز ، شما نظارت با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. به University of Groningen موفق به دریافت برچسب با کیفیت "بهترین دانشگاه سنتی در هلند" شده است.

تحقیقات برتر: ما جزو دانشگاه های برتر تحقیقاتی در اروپا هستیم. در سال 2016 ، استاد ما بن فرینگا برنده جایزه نوبل شیمی شد. دانشگاه تحقیقات زمینی و مرتبط با اجتماعی انجام می دهد و تحقیقات ما پل هایی بین رشته ها ایجاد می کند.

زندگی دانشجویی پر جنب و جوش: گرونینگن یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. جمعیت آن کمترین میانگین سنی را در هلند دارد. از هر چهار نفر از 200000 نفر یک نفر دانشجو است. دانش‌آموزان را می‌توان همه جا دید: تحصیل در پارک، لذت بردن از زندگی شبانه و کار کردن در مشاغل مختلف پاره وقت. گرونینگن شهری امن و سرسبز برای زندگی است و به عنوان یکی از شادترین شهرهای اروپا انتخاب شد.

400 سال شهرت: University of Groningen دارای تاریخ غنی و شهرت عالی است. بسیاری از افراد بسیار با استعداد در رشته های مختلف در طول 400 سال فعالیت این دانشگاه تحصیل کرده یا در آن کار کرده اند، از جمله چهار برنده جایزه نوبل، اولین دانشجوی زن دانشگاه در هلند، اولین مدرس زن، اولین فضانورد هلندی و... اولین رئیس بانک اروپایی

واقعا بین المللی: ما به خاطر جامعه بزرگ بین المللی خود شناخته شده ایم. سالانه نزدیک به 6000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 کشور در گرونینگن تحصیل می کنند. زندگی در گرونینگن بدون صحبت کردن به هلندی مشکلی نیست. شما می توانید غذا سفارش دهید، لباس بخرید و حتی در کلاس های ورزشی به زبان انگلیسی شرکت کنید. University of Groningen دارای ارتباطات بین المللی قوی است، به این معنی که شما به راحتی می توانید بخشی از مدرک خود را صرف تحصیل در خارج از کشور کنید. ما همچنین چندین برنامه کارشناسی ارشد بین المللی منحصر به فرد را با همکاری سایر دانشگاه های بزرگ اروپایی ارائه می دهیم.

برنامه های کارشناسی

ما بیش از 30 برنامه کارشناسی با آموزش انگلیسی ارائه می دهیم. برچسب کیفیت " برنامه درجه برتر " به 9 برنامه کارشناسی ما اعطا شده است.

برنامه های کارشناسی ارشد

در حال حاضر University of Groningen بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی آموزش داده است که 18 مورد از آنها به عنوان "برنامه برتر" در هلند رتبه بندی می شود.

دانشکده ها

تحقیقات و آموزش در University of Groningen در 11 دانشکده مختلف برگزار می شود. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده اقتصاد و تجارت
دانشکده علوم رفتاری و علوم اجتماعی
دانشکده الهیات و مطالعات دینی
دانشکده هنر
دانشکده علوم پزشکی
دانشکده حقوق
دانشکده علوم فضایی
دانشکده فلسفه
دانشکده علوم و مهندسی
کالج دانشگاه گرونینگن
پردیس Fryslân

بورسیه تحصیلی و تأمین بودجه گزینه 2

رتبه بندی‌ها

University of Groningen

مکان ها

  • University of Groningen Broerstraat 5 , 9712 CP , Groningen

  • Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

سوالات