Keystone logo
University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

مقدمه

کالج حقوق در ایلینوی یکی از قدیمی ترین دانشکده های حقوق در کشور است که دارای اساتید تأثیرگذار ، گروه دانشجویی هوشمند و محصل و شبکه فارغ التحصیلان قوی است.

دانش آموزان

دانشجویان حقوق ایالت ایلینوی با استعداد و بلندپرواز ، از نظر علمی قوی و از نظر جغرافیایی و تجربی متنوع هستند. آنها رقابتی و در عین حال کالج هستند و برای کار تیمی ارزش زیادی قائل هستند. بسیاری از آنها به طور فعال در مجموعه ای از فرصت های موجود در خارج از کلاس درس مشغول هستند. دانشکده حقوق بطور منظم از دانشجویان بیش از 25 کشور مختلف با سطوح مختلف تجربه حرفه ای استقبال می کند. دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign به طور کلی بیش از 10،000 دانشجوی بین المللی از بیش از 110 کشور مختلف دارد.

دانشکده

دانشکده حقوق دانشگاه ایلینوی دارای سنت طولانی و برجسته ای در زمینه پیشبرد بورسیه و تحقیق ، آموزش دانش آموزان در دانش ، مهارت ها و خلق و خوی برای دستیابی به برتری و رهبری حرفه ای و به دنبال تغییرات مفید در حقوق و جامعه است. آن ها هستند:

 • رهبران صنعت
 • معلمان تحسین شده
 • کارشناسان بین رشته ای
 • متعهد به مشارکت عمومی

فارغ التحصیلان

هنگامی که به قانون ایلینوی می آیید ، بخشی از خانواده ای خواهید شد که شامل بیش از 11000 فارغ التحصیل کالج حقوق و بیش از 470،000 فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign است.

برنامه LLM

برنامه LLM ایلینوی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان را با یا بدون هیچ گونه آموزش قانونی قبلی آماده کند تا در مشاغل حرفه ای خود پیشرفت کنند. دانشجویان دارای تحصیلات خارجی در برنامه LLM به سیستم حقوقی ایالات متحده معرفی می شوند و این فرصت را فراهم می کنند که در زمینه مورد علاقه خود از نظر علمی یا حرفه ای تخصص پیدا کنند. وکلای آموزش دیده ایالات متحده همچنین می توانند تخصص حقوقی خود را برای دستیابی به اهداف حرفه ای و شغلی خود در برنامه LLM افزایش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه LLM و آنچه ما را منحصر به فرد می کند ، موارد زیر را بخوانید:

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر

دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که مدرک LLM را در دو یا سه ترم تکمیل کنند. ترم سوم اختیاری می تواند به دانشجو این امکان را بدهد که در یک برنامه آموزشی شدیدتر شرکت کند ، از فرصت های کارآموزی بیشتری برخوردار شود و زمان بیشتری برای مطالعه در آزمون وکالت داشته باشد.

برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر به دانشجویان ، برنامه LLM ممکن است در ترم پاییز (اوت) یا ترم بهار (ژانویه) آغاز شود.

برنامه درسی قابل تنظیم

دانش آموزان در مجموع 32 ساعت اعتبار (معمولاً هشت دوره) برای مدرک LLM تکمیل می کنند. تنها با دو دوره مورد نیاز (برای دانش آموزان دارای مدرک JD از دانشکده حقوق معتبر ABA) ، دانشجویان می توانند برنامه LLM خود را مطابق با نیازهای تحصیلی یا حرفه ای خود انتخاب کنند ، در حالی که بیش از 100 دوره ارائه شده در کالج حقوق هر سال را انتخاب می کنند. به دانش آموزان ممکن است تمرکز خود را به برنامه LLM خود اضافه کنند و دانشجویانی که علاقه مند به یادگیری در رشته های مختلف هستند ، می توانند برای گذراندن تعدادی از دوره های دانشگاه ایلینوی خارج از دانشکده حقوق ، تأیید کنند.

صلاحیت آزمون وکالت

دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی و بین المللی به دانشجویانی که علاقمند به شرکت در امتحانات وکالت ایالات متحده هستند پشتیبانی می کند و با افراد برای تعیین صلاحیت آنها و شرایط مورد نیاز برای برآوردن آنها همکاری می کند. اگرچه مدرک کارشناسی حقوق برای پذیرش در برنامه LLM ایلینوی مورد نیاز نیست ، متقاضیان بدون لیسانس حقوق باید توجه داشته باشند که حتی پس از اتمام دوره LLM ایلینویز نمی توانند واجد شرایط برای شرکت در آزمون وکالت در ایالات متحده باشند.

مشاوره فردی

به دانش آموزان مشاوره و مشاوره فردی داده می شود تا در برنامه ریزی شغلی ، موفقیت تحصیلی و واجد شرایط بودن به آنها کمک کند.

دانشگاه ایلینوی

از زمان تأسیس در سال 1867 ، دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign شهرت خود را به عنوان یک رهبر درجه یک در زمینه تحقیقات ، آموزش و مشارکت عمومی به دست آورد. با میراث اعطای زمین به عنوان پایه و اساس ، ما پیشگام تحقیقات نوآورانه ای هستیم که مشکلات جهانی را حل کرده و تجربه بشری را گسترش می دهد. تجربیات یادگیری تحول آمیز ما ، در داخل و خارج از کلاس درس ، برای تولید فارغ التحصیلانی طراحی شده است که مایل به ایجاد تأثیر قابل توجه و اجتماعی هستند.

ویژگی های پردیس

امکانات

ساختمان کالج حقوق یک مرکز سه طبقه به مساحت تقریباً 160000 فوت مربع است که در پردیس پرچمدار دانشگاه ایلینویز در Champaign-Urbana، ایلینوی واقع شده است. این ساختمان دارای یک سالن، یک دادگاه، پنج کلاس درس، چهار اتاق سمینار، فضاهای آموزشی بالینی و تجربی، یک کتابفروشی، یک کافه، و دو محل تجمع دانشجویان است. ساختمان قانون همچنین کتابخانه یادبود آلبرت ای. جنر، جونیور با مساحت 58000 فوت مربع را در خود جای داده است که دارای یک اتاق مطالعه بزرگ، مناطق همکاری دانشجویان، اتاق های مطالعه آرام، و یک کلاس درس/اتاق کنفرانس است.

زندگی در Champaign-Urbana

Champaign-Urbana، با امکانات شهری بزرگ و در عین حال دسترسی به شهرهای کوچک، یک شهر دانشگاهی پر جنب و جوش و مقرون به صرفه با صحنه های فرهنگی پر جنب و جوش، حمل و نقل عمومی رایگان برای دانشجویان، طیف گسترده ای از رستوران ها، و فرصت های ورزشی متعدد است. منطقه Champaign-Urbana که به عنوان یکی از بهترین شهرهای کالج در آمریکا شناخته می شود، امکانات فراوانی دارد، از شرکت در اجراها در مرکز هنرهای نمایشی مشهور کرانرت و تماشای رویدادهای ورزشی Big Ten گرفته تا شرکت در بسیاری از رویدادهای محلی دیگر، مانند مانند ماراتن ایلینوی ، جشنواره فیلم Ebertfest ، بازار Urbana در بازار کشاورزان میدان، یا رویدادهای موسیقی زنده جمعه شب در مرکز شهر Champaign. در داخل و خارج از محوطه دانشگاه، Champaign و Urbana مملو از پارک‌ها، امکانات ورزشی ، فضاهای سبز، مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، و فرصت‌های دیگر برای تفریحات داخلی و خارجی هستند.

  پذیرش ها

  شرایط پذیرش کالج تحصیلات تکمیلی و الزامات مهارت زبان انگلیسی اعمال می شود. دانشجویان ملزم به شرکت در آزمون عمومی Graduate Record Examination (GRE) نیستند. دانش آموزان به صورت انفرادی با توجه به بررسی دستاوردهای قبلی خود با تاکید بر پیشرفت تحصیلی پذیرش می شوند.

  الزامات برنامه

  • درخواست تکمیل شده
  • از سرگیری
  • بیانیه ای از هدف
  • رونوشت ها و مدارک معتبر
  • یک نامه مرجع
  • نمره تافل یا آیلتس گزارش شده از ETS یا IELTS (یا نمره آزمون انگلیسی Duolingo از 1 فوریه 2020 تا 1 اوت 2023) در صورت وجود

  متقاضیان بین المللی

  همه متقاضیان جویای مدرک بین المللی موظفند نتایج تافل یا آیلتس یا دولینگو را به عنوان مدرکی دال بر تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهند، مگر اینکه واجد شرایط معافیت باشند. نمرات رسمی باید مستقیماً از آژانس آزمون ارسال شود. تمام نمرات باید در عرض دو سال از شروع ترم پذیرش پیشنهادی تاریخ گذاری شوند.

  آزمون مهارت زبان انگلیسیحداقل برای پذیرش وضعیت محدودحداقل برای پذیرش وضعیت کامل
  تافل IBT80103
  آیلتس (امتحان آکادمیک)6.57.5
  DUOLINGO (تست‌ها فقط بین 1 فوریه 2020 و 1 اوت 2023 انجام شده است)115135

  مکان ها

  مکان ها
  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  سوالات