Keystone logo
© BIMM University
University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

University of Law Online Postgraduate

مقدمه

دانشگاه حقوق یکی از مؤسسات تخصصی در زمینه آموزش حقوق قانونی در انگلستان است. ما می توانیم ریشه های ما را در سال 1876 با تشکیل شرکت پیشرو آموزشی شرکت گیبسون ردیابی کنیم

با یک میراث غنی و شهرت برای نوآوری و شیوه های آموزشی مدرن، ما به طور مداوم به توسعه بهترین افکار قانونی تمرکز می کنیم.

چه چیزی باعث می شود که ما متفاوت باشیم

چیزی که واقعا ما را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند، اصل اصلی است که وکلا در حال حاضر و آینده ما باید در یک محیط واقع بینانه، حرفه ای و معاصر با فراوانی تعامل عملی و تعاملی یاد بگیرند. به همین دلیل ما ساعت های تماس ما را بالا می بریم و گروه های آموزشی ما کوچک هستند.

نوآوری و شیوه های آموزش معاصر

کلیه دوره های ما - از دوره های حقوق کارشناسی ما تا دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد بازار و برنامه های توسعه حرفه ای ما - با رویکرد یادگیری منحصر به فرد ، متنوع و خلاقانه طراحی شده اند که برای ارائه وکلائی متکی به خود است که می توانند در دنیای سریع در حال تغییر رقابت کنند. خدمات حقوقی با تمرکز بر توسعه مهارت در حل مسئله ، وزن دادن به استدلال ها ، تفکر انتقادی و آگاهی تجاری ، دوره های ما به گونه ای طراحی شده اند که شما را برای چالش های زندگی واقعی جهان کار آماده کند.

اتصالات قدرتمند

رکورد موفقیت ما در تعالی در یادگیری و توسعه، به ما در ایجاد ارتباطات جهانی در بازار خدمات حقوقی کمک کرده است. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های پیشرو در زمینه حقوق جهانی، به طور انحصاری با ما برای توسعه مردم خود کار می کنند و چرا کارفرمایان قانونی از همه نوع می خواهند با دانشجویان ما ملاقات کنند. به همین دلیل است که مدارس دولتی و نهادهای حرفه ای در سراسر جهان تصمیم می گیرند تا با هم متحد شوند.

درک قانون

دانشگاه حقوق بین الملل شناخته شده در زمینه حقوق است. به جای تمرکز بر پژوهش علمی، هدف ما این است که رهبران در مسائل مربوط به حرفه حقوقی و نسل بعد از وکلا تمرین کنند. دوره های ما نگاهی عمیق به زمینه های کلیدی قانون می دهند و یک نمای کلی گسترده تر از نظام حقوقی ارائه می دهند تا معلوم شود که چه چیزی یاد گرفته شده است.

مربیان با تجربه

بیش از 250 نفر از مدرسین ما وکلا واجد شرایط هستند ، بسیاری هنوز هم در عمل ، و همه تجربه عملی گسترده ای دارند که قادر به انتقال به دانشجویان ما هستند. ما این فرایند را با سطح بالایی از تماس با دانش آموز به معلم و اندازه کلاس های کوچک تسهیل می کنیم - یکی از دلایلی که بسیاری از موسسات حقوقی اصرار دارند کارآموزانشان با ما تحصیل کنند.

روی اشتغال تمرکز کرده است

ما منحصراً روی آموزش های مبتنی بر تمرین تمرکز می کنیم و به دانشجویان این امکان را می دهیم که به محض پذیرش مکانی با ما ، به خدمات شغلی و مشاوره حقوقی پیشرو در بازار و بانک اطلاعات قانونی خود دسترسی پیدا کنند. دانش آموزان همچنین از برنامه های پیشرو و برنده جوایز تبلیغاتی ما بهره مند می شوند ، که به آنها امکان می دهد با کمک به مشتریان واقعی جامعه محلی ، تجربه کاری ارزشمندی کسب کنند.

دسترسی گسترده

ما وظیفه خود را بر این داریم که دسترسی به حرفه حقوقی را بطور جدی گسترش دهیم و طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی را برای کمک به دانشجویان با استعداد دانشگاه حقوقی کمک کنیم تا آموزش های قانونی خود را تأمین کنند و به آرزوهای شغلی خود برسند.

مکان ها

  • London

    London, بریتانیا

    برنامه ها

    سوالات