Keystone logo
University of Law Online Postgraduate قانون محیط زیست LLM - تمام وقت
University of Law Online Postgraduate

قانون محیط زیست LLM - تمام وقت

Online United Kingdom

12 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۱٬۳۵۰

آموزش از راه دور

مقدمه

LLM ما از مجموعه برنامه های جدید ما در مقطع کارشناسی ارشد در حقوق برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق طراحی شده است که می خواهند کاربرد عملی یک حوزه خاص و تخصصی از قانون را بررسی کنند. مشروط به تایید.

LLM قانون محیط زیست آنلاین - تمام وقت

کارشناسی ارشد حقوق آنلاین (LLM) یک مدرک تحصیلات تکمیلی است که برای افزایش دانش حقوقی دانشگاهی شما، به ویژه تمرکز بر زمینه های خاص مورد علاقه طراحی شده است. این دوره آنلاین که به طور ویژه برای فارغ التحصیلان حقوق و غیر حقوق که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد در حقوق کسب کنند، طراحی شده است، این دوره آنلاین به طور خاص بر توسعه دانش عمیق حقوق محیط زیست تمرکز دارد.

قانون در زمینه

دانش و بینش عمیق اساسی را در حوزه حقوقی انتخابی خود به دست آورید و اهمیت قواعد حقوقی را همانطور که در دنیای واقعی اعمال می شود درک کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

ساختار برنامه بسیار انعطاف پذیر است. Pathway خود را طراحی کنید که مناسب شما باشد و اهداف شغلی شما را، هر چه که باشد، برآورده کند.

توسط کارشناسان موضوع تدریس می شود

توسط ترکیبی از پزشکان سابق و فعلی، و همچنین پژوهشگران و دانشگاهیان تدریس که بر روی عمل حقوقی متمرکز هستند، نه فقط تئوری، تدریس می شود.

جزئیات دوره

قانون محیط زیست LLM این فرصت را برای شما فراهم می کند تا مسائل مربوط به قوانین زیست محیطی را بررسی کنید. شما مسائل سیاسی و حقوقی مربوط به حفاظت از محیط زیست، سیاست های تغییر آب و هوا، قانون منابع طبیعی، اخلاق زیست محیطی و عدالت زیست محیطی را بررسی خواهید کرد.

این دوره به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود. گزینه های تمام وقت در یک سال تقویمی به سه ترم تقسیم می شوند، در حالی که گزینه های پاره وقت در شش ترم در دو سال تقویمی تقسیم می شوند. در ابتدای هر دوره یک مقدمه آنلاین وجود دارد.

هر ماژول تدریس شده در طی ده هفته تدریس با کارگاه های دو ساعته در هر هفته ارائه می شود. تمام مواد مقدماتی، از جمله هر محتوای سخنرانی، در محیط یادگیری مجازی (VLE) ارائه شده است، همانطور که همه مطالب ادغام شده است.

پایان نامه در ترم 3 (تمام وقت) انجام می شود.

تمام ماژول های تدریس شده باید قبل از شروع پایان نامه تکمیل شده باشند.

هنگامی که یک LLM را به صورت آنلاین با ما مطالعه می کنید، خواهید داشت:

 • افق های شغلی خود را با مدرک کارشناسی ارشد ارزشمند در زمینه های تخصصی مورد نظر خود گسترش دهید.
 • مهارت های حرفه ای را بیاموزید تا در بین کارفرمایان بالقوه متمایز شوید.
 • دانش به روز قانون و عمل در حوزه انتخابی خود و تأثیر آن پیشرفت ها بر روی عملکرد تجاری و حقوقی را به دست آورید.
 • پشتیبانی یک به یک معلم خصوصی و بازخورد کار خود را از یک وکیل کاملاً واجد شرایط دریافت کنید.
 • یک نمونه کار تهیه کنید که قانون را در عمل نشان دهد.

علاوه بر یک مقدمه کلی برای برنامه، یک مقدمه دو هفته ای نیز وجود دارد که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد. این برای دانشجویان غیر حقوق اجباری است، اما برای دانشجویان حقوقی که می خواهند در مبانی حقوق انگلستان و ولز تجدید نظر کنند نیز آزاد است. این برای هر دانشجویی که وقفه قابل توجهی از آموزش حقوقی گرفته باشد مفید خواهد بود.

برای کمک به آماده شدن شما برای پایان نامه خود در ترم 3، ترم های 1 و 2 شامل مجموعه ای از جلسات آموزش روش های تحقیق اجباری و اختیاری است.

ساختار دوره

شرایط 1-2 (تمام وقت)

دوره مقدماتی دو هفته ای: برای دانشجویان غیر حقوق، این شامل یک مقدمه اجباری به قوانین انگلستان و ولز است که باید قبل از شروع اولین ماژول های خود تکمیل شود.

تکمیل خواهید کرد:

 • قانون محیط زیست
 • آموزش روش تحقیق (جلسات در ترم های 1 و 2)

سپس می توانید سه ماژول را از لیست ماژول های انتخابی* انتخاب کنید که شامل ماژول هایی مانند:

 • حاکمیت شرکتی در عمل
 • حقوق تجارت بین الملل
 • حقوق کیفری بین المللی
 • حقوق بشر بین المللی

*همه ماژول های انتخابی مشروط به در دسترس بودن هستند.

ترم 3 (تمام وقت)

 • پایان نامه حقوق محیط زیست

اطلاعات دوره

ارزیابی

ماژول ها با یک امتحان کتبی سه ساعته یا تکلیف درسی 4500 کلمه ای ارزیابی می شوند.

حضور در یکی از پردیس های بریتانیا (یا یک مرکز تایید شده در خارج از کشور با هماهنگی قبلی) برای همه امتحانات، از جمله برای مطالعه آنلاین، الزامی است.

مکان پیش فرض دانشگاه برای مطالعه آنلاین لندن است.

ماژول پایان نامه با ارسال یک پایان نامه (15000 کلمه) ارزیابی می شود و فرصتی برای بررسی پایدار، عمیق و فشرده در زمینه تخصصی انتخابی شما و تفکر در مورد آن فراهم می کند.

ساختار

این دوره دارای ساختاری نوآورانه انعطاف پذیر است، با ارزیابی های خاص که منجر به یادگیری موثر می شود.

الزامات دوره

دانش آموزان باید دارای مدرک لیسانس انگلستان در هر موضوعی در 2:2 یا بالاتر یا مدارک تحصیلی معادل باشند. دانشجویان غیرحقوقی باید یک دوره مقدماتی دو هفته ای اجباری را که اصول کلیدی سیستم حقوقی انگلیسی را پوشش می دهد، بگذرانند، مگر اینکه بتوانند موفقیت آمیز بودن یک LLB (یا معادل آن) یا حداقل 3 ماژول قانونی به ارزش حداقل 80 واحد QCF را نشان دهند. که باید شامل - سیستم حقوقی انگلیسی، قانون قراردادها و قانون شکایت باشد.

چگونه درخواست شود

 • برای این دوره می توانید مستقیماً به دانشگاه درخواست دهید.
 • این دوره را نمی توان برای تحصیل در کنار دوره آموزشی قانونی (LPC) انتخاب کرد.

درباره مدرسه

سوالات