Keystone logo
© BIMM University
University of Law SQE

University of Law SQE

University of Law SQE

مقدمه

SQE توضیح داده شده است

از سپتامبر 2021 ، آزمون واجد شرایط وکلا (SQE) مرحله به مرحله می گذرد تا به روش متمرکز جدید صلاحیت وکیل در انگلیس و ولز تبدیل شود. این در نهایت جایگزین مسیر فعلی برای تمرین می شود - دوره تمرین حقوقی (LPC).

94٪ شاغل

94٪ از دانشجویان تحصیلات تکمیلی 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در مشاغل بسیار ماهر بودند (داده های نتایج تحصیلات تکمیلی 2017/18).

انتخاب دوره ها

با طیف وسیعی از دوره های SQE ، مکان ها و گزینه های مطالعه انعطاف پذیر ، شما را برای حرفه خود به عنوان وکیل و همچنین موفقیت در آزمون SQE آماده می کنیم.

بیشتر از SQE

در کنار پشتیبانی شغلی ما ، در دفتر حقوقی مجازی ما ، با مربیان متخصص ما کار خواهید کرد و دانش و مهارت های فراتر از SQE را توسعه خواهید داد.

154730_pexels-photo-3762800.jpeg

مسیر شما برای تبدیل شدن به یک وکالت

اگر قبل از 1 سپتامبر 2021 تکمیل ، شروع ، قبول پیشنهاد یا پرداخت سپرده غیر قابل استرداد برای یکی از موارد زیر ، می توانید مسیر فعلی دوره تمرین حقوقی (LPC) را ادامه دهید:

 • یک دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق (GDL) / آزمون مشترک حرفه ای
 • قانون کارشناسی ارشد ما
 • دوره قانونی (LPC)
 • یک دوره آموزش شناخته شده (همچنین به عنوان قرارداد آموزش شناخته می شود)

برای داشتن مدرک حقوق واجد شرایط (QLD) و معافیت درجه حقوق (ELD) ، مانند LLB ما ، باید پیشنهاد خود را تکمیل ، شروع ، قبول کنید یا سپرده غیر قابل استرداد را تا 21 سپتامبر 2021 پرداخت کنید.

در بیشتر موارد ، برای مدرک تحصیلی واجد شرایط حقوق (QLD) ، معافیت درجه حقوق (ELD) و CPE ، دوره مربوطه باید حداکثر در تاریخ 31 دسامبر 2021 یا قبل از آن آغاز شود.

اگر قبلاً یک مدرک حقوق واجد شرایط ، دیپلم تحصیلات تکمیلی حقوق (GDL) یا قرارداد آموزش را شروع کرده اید ، تا 31 دسامبر 2032 برای واجد شرایط بودن به عنوان وکیل در مسیرهای فعلی ، تا زمانی که دوره ها هنوز در دسترس هستند ، ترتیبات انتقال وجود دارد.

متناوباً ، ما مجموعه ای از دوره های جدید را ایجاد کرده ایم که شما را برای شغل وکالت و همچنین موفقیت در SQE آماده می کند.

154732_pexels-photo-4344860.jpeg

سوالات متداول

ما می فهمیم که شما ممکن است در مورد تأثیر SQE بر روی شما اطمینان نداشته باشید. نگران نباشید ، ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما تمام اطلاعات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد آینده خود را در اختیار دارید.

SQE چیست؟

SQE ارزیابی متمرکز برای هر کسی است که می خواهد به عنوان وکیل در انگلیس و ولز واجد شرایط شود. این بخشی از یک مسیر جدید چهار مرحله ای برای تبدیل شدن به وکیل است:

 • مدرک (یا معادل آن) در هر موضوعی
 • ارزیابی های SQE1 و SQE2 را تصویب کنید
 • حداقل دو سال تجربه کار واجد شرایط (QWE)
 • نشان دهید از شخصیت و تناسب مطلوبی برخوردار هستید

SQE شامل چه مواردی است؟

SQE به دو قسمت تقسیم شده است - SQE1 و SQE2.

در SQE1 شما بر اساس "دانش حقوقی عملکرد" مورد آزمایش قرار خواهید گرفت که کاربرد قانون شما را بر اساس سناریوهای واقع گرایانه مبتنی بر مشتری در س multipleالات چند گزینه ای آزمایش می کند. ارزیابی ها شامل موضوعاتی خواهد بود که در یک درجه حقوق یا یک دوره تبدیل تحصیل کرده اید و همچنین زمینه های حرفه ای را در مرحله 1 LPC فرا گرفته اید. دو مقاله طولانی با گزینه های مختلف با 180 سوال وجود دارد که شامل همه جنبه های برنامه درسی SQE1 است. قبل از واجد شرایط بودن برای شرکت در ارزیابی های SQE2 ، باید SQE1 را تصویب کنید.

در SQE2 شما از نظر مهارت های عملی حقوقی مورد نیاز برای تمرین مورد آزمایش قرار خواهید گرفت ، از جمله:

 • مصاحبه (همراه با یادداشت کتبی حضور / تجزیه و تحلیل حقوقی)
 • دفاع
 • تحقیق قانونی
 • پیش نویس قانونی
 • نوشتن حقوقی
 • تجزیه و تحلیل مورد و ماده

تجربه کار واجد شرایط (QWE) چیست؟

در مسیر جدید ، قبل از اینکه صلاحیت وکالت را داشته باشید ، باید حداقل دو سال تجربه کار واجد شرایط را داشته باشید.

تجربه کار واجد شرایط مانند قرارداد آموزش است و می تواند در هر مرحله از مراحل صلاحیت تکمیل شود (اگرچه پیش بینی می شود اکثر دانشجویان پس از SQE1 این کار را انجام دهند).

تجربه کار واجد شرایط ممکن است با حداکثر چهار کارفرمای حقوقی مختلف تکمیل شود. نوع کار واجد شرایط به عنوان تجربه کار واجد شرایط ، شامل محل کار در هنگام تحصیل برای مدرک شما ، زمان سپری شده به عنوان یک کارمند قانونی یا کار در یک کلینیک حقوقی و همچنین کار برای یک دوره دو ساله در یک دفتر حقوقی واحد است.

تمام سابقه کار واجد شرایط توسط کارفرمای قانونی ، که باید وکیل باشد ، امضا می شود و معمولاً همچنین مسئول تطبیق است.

اگر قبلاً بخشی از تجربه کاری واجد شرایط لازم را به پایان رسانده اید، مثلاً از طریق استخدام حرفه ای، تصمیم گیری در مورد نحوه پذیرش تجربه کار قبلی شما به شرکت های حقوقی بستگی دارد. در صورت کسب تجربه کاری واجد شرایط در یک شرکت حقوقی، ممکن است از شما خواسته شود که کل دوره دو ساله تجربه کاری واجد شرایط را با آنها تکمیل کنید، در صورتی که برای تمرین در آن شرکت به این نیاز دارند.

آیا باید قرارداد اموزشی را به اتمام برسانم؟

خیر ، اگر SQE را انجام دهید ، نیازی به انجام قرارداد آموزش ندارید. برای واجد شرایط بودن در مسیر SQE ، در عوض باید دو سال تجربه کار واجد شرایط را پشت سر بگذارید.

هزینه ارزیابی SQE چقدر است؟

علاوه بر شهریه ، دانشجویان هزینه های امتحان را مستقیماً به SRA پرداخت می کنند. هزینه کل برای انجام هر دو ارزیابی SQE 3،980 پوند خواهد بود.

 • SQE1: 1،558 پوند برای هر دو آزمون ، متشکل از 180 س eachال ، و آزمون دانش حقوقی.
 • SQE2: 2422 پوند برای وظایف کتبی و شفاهی ، آزمایش دانش و مهارت عملی حقوقی ، از جمله وکالت ، مصاحبه با مشتری (همراه با یادداشت حضور کتبی / تجزیه و تحلیل حقوقی) ، تحقیقات حقوقی ، نگارش حقوقی ، تنظیم قانون و تجزیه و تحلیل پرونده و امور

SRA هزینه نشستن مجدد SQE را تأیید نکرده است. احتمالاً هزینه نشستن مجدد همان تلاش اول است.

اگر یک دوره را شروع کنم می توانم بعداً به SQE بروم؟

آره. اگر تحصیل در LPC را در دوره انتقالی انتخاب کرده اید ، در صورت تمایل می توانید در آینده در امتحانات SQE شرکت کنید. اگر تصویب LPC بعید به نظر می رسد در مسیر فعلی بعید به نظر می رسد این کار ضروری باشد.

اگر تحصیل در قانون GDL یا MA را انتخاب کرده اید ، پس از اتمام برنامه خود می توانید هر دو مسیر را انتخاب کنید.

آیا من باید SQE را انجام دهم؟

اگر در حال تحصیل یا آموزش هستید می توانید از طریق مسیرهای موجود واجد شرایط شوید. مثلا:

من یک مدرک حقوق واجد شرایط را شروع کرده ام.

 • مسیر فعلی: اگر در حال حاضر در حال تحصیل برای LLB یا دیگر مدرک حقوقی واجد شرایط هستید، یا قصد دارید در سپتامبر 2021 شروع کنید، می‌توانید به LPC ادامه دهید، خواه قرارداد آموزشی داشته باشید یا نه. LPC ما حداقل تا سال 2026 اجرا خواهد شد.
 • مسیر SQE: شما می توانید تمرین حقوقی جدید LLM (SQE1 & 2) را که در آگوست 2021 شروع می شود انجام دهید ، یا می توانید دوره های جدید آمادگی SQE را انجام دهید.

من یک مدرک غیر حقوق می گیرم و در تابستان 2021 فارغ التحصیل می شوم.

 • مسیر فعلی: اگر می خواهید یک دوره تبدیل قانون GDL یا MA را در سپتامبر 2021 شروع کنید ، می توانید به LPC ادامه دهید که حداقل تا سال 2026 ادامه خواهد داشت.
 • مسیر SQE: شما همچنین می توانید دوره های جدید تبدیل PGDL یا MA Law (SQE1) ما را انتخاب کنید. هر دو به شما امکان دسترسی به روش حقوقی جدید LLM (SQE1 و 2) را می دهد. یا می توانید دوره های جدید آمادگی SQE ما را انجام دهید.

من یک مدرک غیر حقوق می گیرم و در تابستان 2022 یا بالاتر فارغ التحصیل می شوم.

 • در مسیر SQE واجد شرایط خواهید شد. ما توصیه می کنیم که برای یکی از دوره های تبدیل قانون جدید ما - PGDL یا MA Law (SQE1) یا MA MA (تبدیل) - و سپس جدید قانون LLM Legal (SQE1 & 2) اقدام کنید. یا می توانید دوره های جدید آمادگی SQE ما را انجام دهید.

وبینار: SQE یا LPC

در این وبینار ، در مورد مسیرهای مختلف موجود برای واجد شرایط بودن به عنوان وكیل و چگونگی تصمیم گیری در مورد بهترین مسیر برای خود و حرفه خود اطلاعات خواهید یافت.

این متن وبینار است که در اکتبر 2020 ضبط شده است.

دوره های SQE ما

شما فارغ التحصیل حقوق یا غیر حقوق هستید ، می خواهید تمام وقت ، نیمه وقت ، دانشگاه یا آنلاین تحصیل کنید ، ما دوره مناسب را برای شما داریم. ما طیف گسترده ای از دوره های SQE را از دوره های کارشناسی ارشد با SQE1 و SQE2 شامل دوره های تجدید نظر کوتاه برای کمک به شما آماده می کنیم تا برای امتحانات SQE خود ارائه دهید.

پشتیبانی SQE ما

ما به شغل قانونی شما و همچنین موفقیت SQE متعهد هستیم. از خدمات اشتغال و مشاغل برنده جایزه ، برای کمک به تأمین هزینه تحصیل ، در هر مرحله از راه شما پشتیبانی خواهیم کرد.

154729_pexels-photo-3769021.jpeg

مکان ها

 • London

  Store Street,14, WC1E 7DE, London

  • London

   London, بریتانیا

   • Birmingham

    Birmingham, بریتانیا

    • Bristol

     Bristol, بریتانیا

     • Guildford

      Guildford, بریتانیا

      • Leeds

       Leeds, بریتانیا

       • Liverpool

        Liverpool, بریتانیا

        • Manchester

         Manchester, بریتانیا

         • Nottingham

          Nottingham, بریتانیا

          • Reading

           Reading, بریتانیا

           • Hong Kong

            Hong Kong, هنگ کنگ

            برنامه ها

            سوالات