Keystone logo
University of Law SQE دوره آموزشی حقوقی (LPC) - شبانه نیمه وقت
University of Law SQE

دوره آموزشی حقوقی (LPC) - شبانه نیمه وقت

22 Months

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۱۵٬۸۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* از 14300 پوند

مقدمه

این مدرکی است که برای آموزش به عنوان وکیل باید تکمیل شود و برای دانشجویان دارای مدرک حقوق یا فارغ التحصیلان غیر حقوق که GDL را تکمیل کرده اند و می خواهند به عنوان وکیل واجد شرایط شوند، هدف قرار می گیرد. به دانشجویانی که این برنامه را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک تحصیلات تکمیلی اعطا می شود. این دانشگاه به صورت حرفه ای متمرکز است و دانش آموزان را با دانش و مهارت های حقوقی کلیدی مورد نیاز برای کار موفقیت آمیز در عمل حقوقی به عنوان وکیل کارآموز مجهز می کند. LPC با SQE جایگزین می شود. برای اینکه ببینید آیا واجد شرایط استفاده از مسیر LPC برای تمرین هستید، وب سایت دانشگاه حقوق را بررسی کنید.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن برای تصدی جایگاه خود در LPC ما، باید با الزامات شروع دوره تمرین حقوقی (LPC) که توسط سازمان تنظیم مقررات وکلا (SRA) تعیین شده است، مطابقت داشته باشید - به زیر مراجعه کنید. عدم رعایت این شرایط واجد شرایط بودن به این معنی است که دانشگاه هیچ گزینه ای جز لغو حضور شما در دوره نخواهد داشت. اگر شما یک دانشجوی غیر منطقه اقتصادی اروپا هستید، به ویزا نیز نیاز خواهید داشت که تمام مدت دوره شما را پوشش دهد - شرایط ویزا را در زیر ببینید.

معیارهای انتخاب LPC دانشگاه حقوق

  • مشخصات علمی و دستاورد، معمولاً حداقل مدرک حقوقی ممتاز واقعی یا پیش بینی شده یا GDL/CPE/MA Law*
  • تسلط کافی به زبان انگلیسی برای تکمیل موفقیت آمیز دوره - الزامات زبان انگلیسی را در زیر ببینید
  • هر گونه شرایط خاصی که در درخواست شما نشان داده شده است. مدرک حقوق شما باید استانداردهای علمی خاصی را داشته باشد تا واجد شرایط شوید.

این باید شامل گذراندن ارزیابی‌های کافی در هفت مبانی دانش حقوقی - حقوق عمومی، تعهدات I (قرارداد)، تعهدات II (ضمانت‌خطی)، حقوق جزا، قانون زمین، عدالت و امانت، و قانون اتحادیه اروپا باشد. راهنمایی بیشتر در مورد اینکه مدرک حقوقی واجد شرایط چیست. یا ب) قبولی در آزمون مشترک حرفه ای (CPE)/دیپلم فارغ التحصیل حقوق (GDL)/حقوق کارشناسی ارشد و اعطای مدرک دیپلم در رشته حقوق، حقوق کارشناسی ارشد یا موارد مشابه مانند CILEX. دانشگاه حقوق کاملاً با قانون فرصت های برابر مطابقت دارد و به طور فعال تنوع را در حرفه حقوقی تشویق می کند.

روند پذیرش ما منصفانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان را قادر سازد تا بهترین استفاده را از استعدادهای خود ببرند. تشویق می‌شوید در اولین فرصت در مورد هر گونه نیاز خاص به ما بگویید. این به ما این امکان را می دهد که در مورد چگونگی انجام خواسته های شما صحبت کنیم. شما باید تا شروع دوره تمام شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنید - عدم انجام این کار ممکن است منجر به جلوگیری از پیوستن شما به دوره شود. اگر فکر می‌کنید که ممکن است مشکلی باشد (به عنوان مثال، اگر نتایج ارزیابی دیرهنگام دارید)، لطفاً در اسرع وقت با شماره‌های 0800 289997 (بریتانیا)، +44 (0) 1483 216000 (بین‌المللی) با Admissions تماس بگیرید.

وکلای کارآموز آینده SRA اخیراً در مورد تعدادی از تغییرات پیشنهادی در مقررات خود، از جمله حذف الزام دانشجویان برای درخواست ثبت نام دانشجو و تأیید مرحله تحصیلی آنها قبل از شروع LPC، مشورت کرده است. اگر قرارداد آموزشی به شما پیشنهاد شده است، باید مطمئن شوید که سازمان تنظیم مقررات وکلا (SRA) "شخصیت و شایستگی" شما را برای وکالت بررسی کرده است. ممکن است حداقل شش ماه طول بکشد تا تکمیل شود اگر شما:

  • برخی از جرایم جنایی مرتکب شده اند
  • متهم به یک تخلف علمی شد
  • مشکلات مالی جدی داشت (مانند ورشکستگی، ترتیبات داوطلبانه فردی، یا احکام دادگاه شهرستان)
  • در معرض یافته های نظارتی نامطلوب قرار گرفته است
  • رفتار دیگری را نشان دادیم که از یک وکیل انتظار نداشتیم (به عنوان مثال رفتاری که ناصادقانه، خشونت آمیز یا تبعیض آمیز بود) لطفاً برای اطلاعات بیشتر به آزمون تناسب اندام SRA 2011 نگاهی بیندازید و در صورت نیاز به گفتن آن، درخواست واجد شرایط بودن را پر کنید. در مورد هر موضوع اگر چیزی برای گفتن به SRA ندارید، زمانی که شما و کارفرمایتان به آنها اطلاع دهید که آموزش شما قرار است شروع شود، می توانید این موضوع را به آنها اطلاع دهید. اگر تصمیم SRA قبل از تاریخ شروع LPC تأیید نشود، می توانید دوره را ادامه دهید اما این کار را با ریسک مالی خود انجام دهید. اگر در مورد مشکل شخصیت و مناسب بودن نگرانی دارید، لطفاً با SRA با شماره 0370 6062555 تماس بگیرید.

اعتباربخشی از یادگیری قبلی

اگر قبلاً BVC یا BPTC را مطالعه کرده اید، ممکن است از برخی عناصر LPC معاف باشید. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از وب سایت SRA دیدن کنید و با تیم پذیرش ما با شماره 0800 289997 (بریتانیا)، +44 (0) 1483 216000 (بین المللی) تماس بگیرید.

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدرکی را در خارج از بریتانیا به پایان رسانده اید و از یک کشور انگلیسی زبان با اکثریت نیستید، لطفاً یک کپی تایید شده از یکی از آزمون های زبان انگلیسی تایید شده ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت مراجعه کنید.

درباره مدرسه

سوالات