Keystone logo
University of Leicester قانون استخدام LLM، PGDip، با آموزش از راه دور
University of Leicester

قانون استخدام LLM، PGDip، با آموزش از راه دور

Online United Kingdom

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۹٬۹۰۰ *

آموزش از راه دور

* این هزینه کل دوره است. در هر کجای دنیا که زندگی می کنید این هزینه را پرداخت خواهید کرد

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

اگر می خواهید دانش و مهارت های حرفه ای خود را در اجرای قانون استخدام و مدیریت روابط استخدامی توسعه دهید، این برای شماست.

این مدرک به شما درک درستی از قوانین استخدامی بریتانیا و اتحادیه اروپا و قانون موردی می دهد که می توانید مستقیماً در حرفه خود در زمینه منابع انسانی یا فعالیت های حقوقی اعمال کنید.

این به چهار حوزه موضوعی گسترده تقسیم می شود: روابط استخدامی فردی. برابری در کار؛ خاتمه کار و حل اختلاف فردی؛ و موضوعات کلیدی در قانون استخدام. در این چهار حوزه، دامنه و محدودیت قانون در رابطه با تبعیض را به طور انتقادی تجزیه و تحلیل خواهید کرد، به درک عمیق تری از مقررات قانونی پایان کار، نقش چانه زنی دسته جمعی و مشارکت کارکنان در محل کار خواهید رسید و تأثیر انسان را در نظر خواهید گرفت. حقوق و قانون کار بین المللی در مورد روابط کار. شما قانون را به طور عمیق در زمینه گسترده تر آن بررسی خواهید کرد تا اثربخشی آن را در محیط کار مدرن تعیین کنید و با درک انتقادی جامع از قانون استخدام مرتبط با حرفه خود فارغ التحصیل شوید.

مطالعه از طریق آموزش از راه دور به شما این امکان را می دهد که کار خود را با تعهدات شغلی و خانوادگی خود تطبیق دهید. در طول برنامه‌های آموزشی همزمان برنامه‌ریزی‌شده ما که در روزهای جمعه و شنبه برگزار می‌شود، از پشتیبانی کارکنان آکادمیک متخصص ما همراه با فرصتی برای ملاقات چهره به چهره با معلمان و همکاران برخوردار خواهید شد. برای اطمینان از انعطاف پذیری، برخی از رویدادهای آموزشی همزمان در تیم های مایکروسافت ارائه می شوند، در حالی که برخی دیگر در لستر با گزینه ای برای پیوستن به تیم های مایکروسافت برگزار می شوند. در طول این رویدادهای آموزشی همزمان، شما این فرصت را خواهید داشت که در سخنرانی ها شرکت کنید و در مطالعات موردی، بحث ها، ایفای نقش و سایر تمرین ها شرکت کنید.

تفاوت در چیست؟

اگر در PGDip شرکت کنید، از همان ساختار دوره پیروی خواهید کرد و از همان مواد درسی مانند LLM استفاده می کنید، اما پایان نامه را کامل نمی کنید. اگر برای دیپلم ثبت نام کنید و در پایان پودمان نهایی نمره قبولی کافی داشته باشید، می توانید به LLM منتقل شوید، مابه التفاوت هزینه را پرداخت کنید و پایان نامه را تکمیل کنید.

چرا لستر؟

  • فقط توسط دوره مورد ارزیابی قرار بگیرید و حداکثر انعطاف را برای مطالعه در کنار سایر تعهدات خود داشته باشید.
  • از کارشناسان معتبر ملی که متفکران پیشرو در این زمینه هستند، بیاموزید.
  • بخشی از جامعه قوی و حامی آموزش از راه دور ما باشید و راهنمایی های فردی را از معلم خصوصی خود دریافت کنید.
  • مطالب دوره خود را زنده کنید و یادگیری خود را از طریق کارگاه های تعاملی، سخنرانی ها و آموزش ها در رویدادهای آموزشی همزمان اختیاری ما افزایش دهید.

آموزش دادن و یادگیری

این دوره با مطالعه مستقل آموزش از راه دور همراه با رویدادهای آموزشی همزمان تدریس می شود. رویدادهای آموزشی همزمان به صورت زنده هستند و شما همزمان در آن شرکت می کنید. آنها در پایان هر دوره تحصیلی برگزار می شوند. برخی از آنها در حال حاضر به صورت آنلاین تحویل داده می شوند، در حالی که برخی دیگر در لستر نگهداری می شوند و امکان پیوستن از راه دور وجود دارد. دسترسی به کلاس های آنلاین از طریق تیم های مایکروسافت است.

رویدادهای آموزشی اختیاری هستند، اما توصیه می کنیم حداقل در دو رویداد شرکت کنید و اکیداً به شما توصیه می کنیم در صورت امکان در همه آنها شرکت کنید. رویدادهای آموزشی فرصتی برای تعامل با اساتید و معلمان، گنجاندن دانش خود در کنار دانشجویان دیگر در جامعه آموزش از راه دور، به اشتراک گذاشتن کار و تجربیات یادگیری و دریافت راهنمایی از تکلیف خود قبل از ارسال را فراهم می کند. رویدادها همچنین می توانند به شما در ایجاد شبکه ای از متخصصان همفکر کمک کنند.

ارزیابی

این دوره با تکالیف ماژول و پایان نامه ارزیابی می شود (الزام پایان نامه برای کسانی که برای مدرک LLM ثبت نام کرده اند قابل اجرا است).

برنامه درسی

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه