Keystone logo
© Eva Dang
University of London LLM

University of London LLM

University of London LLM

مقدمه

کسب مدرک تحصیلی با ارزش از هر جای دنیا

در هر محل تحصیلی، می توانید با تحصیل در برنامه های بین المللی دانشگاه لندن، از دانشگاه لندن مدارک ارزشمند کسب کنید.

دانشگاه آکادمی بین المللی لندن با 11 کالج دانشگاه لندن برای ارائه برنامه های انعطاف پذیر و آموزش از راه دور در سراسر جهان همکاری می کند.

"دیدار با افراد متبحر، با همکاری از طریق مسائل، گسترش افق ها، ایجاد آرمان ها و رویاهای - که بی ارزش است." اولگا Zhukova دانشجوی MBA - برنامه های بین المللی دانشگاه لندن - صحبت در مورد برنامه MBA.

رهبران جهانی در یادگیری از راه دور

از زمان شکل گیری آن در سال 1858، برنامه های بین المللی دانشگاه لندن، زندگی هزاران دانش آموز در سراسر جهان را غنی کرده است. این یک رهبر جهانی در مطالعات فاصله و انعطاف پذیری است که بیش از 54،000 دانش آموز در بیش از 180 کشور دارد.

جهان را شکل دهی

دانش آموزان سابق و فارغ التحصیلان به شکل جهان کمک کرده اند. آنها نه تنها بر روی بسیاری از موانع شخصی برای تحصیل غلبه کرده اند، بلکه برنده جایزه نوبل شده اند، کشور را اداره می کنند و نوشته های عالی ادبیات را نوشته اند.

یک برنامه برای شما مناسب است

برنامه های بین المللی دانشگاه لندن، آیا شما دانشجوی کارشناسی یا حرفه ای هستید که حرفه شما را به سطح بعدی برساند، برنامه ای برای شما دارد.

شما می توانید از بیش از 100 درجه، دیپلم، گواهینامه ها و مدول های فردی در سطح کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنید. اگر به دنبال تغییر شغل هستید، روش های مطالعه انعطاف پذیر ما به این معنی است که می توانید مهارت های خود را بدون رها کردن شغل فعلی خود افزایش دهید.

فاصله، یادگیری آنلاین و انعطاف پذیر

اگر می خواهید یک مدرک دریافت کنید که به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را توسعه داده یا تغییر دهید، یا اگر علاقمند به سوژه ای هستید که به شما القا می کند، ما می توانیم پیشنهاد دهیم:

  • انعطاف پذیری
  • مواد مطالعه
  • پشتیبانی آموزشی
  • و مدارک تحصیلی

مطالعه در سرعت به شما مناسب است

شما لازم نیست زندگی خود را در انتظار برای تحصیل. دوره های مطالعه انعطاف پذیر ما - با گزینه های برای تحصیلات تمام وقت و یا نیمه وقت - به شما اجازه می دهد تا در مورد تحصیلات خود در مورد خانواده و تعهدات کاری خود متناسب باشید.

در هر کجا که هستید، مطالعه کنید

اگر برای کار به مسافرت بروید و یا قصد سفر به خارج را داشته باشید، نگران نباشید - با توجه به محیط یادگیری آنلاین ما می توانید مطالعات خود را با خود ببرید. شما همچنین می توانید امتحانات خود را در مراکز امتحان در سراسر جهان قرار دهید.

مکان ها

  • London

    Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN

    سوالات