Keystone logo
University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

مقدمه

یکی از داستان های جذاب آموزش و پرورش قانونی، سفر جالب دانشگاه ایالتی میامی از ابتدای کوچکی به یکی از مدارس برجسته حقوق در کشور است. دانشکده حقوق با یک کالج فارغ التحصیل کوچک از 14 دانشجو بیش از سه چهارم یک قرن پیش آغاز شد. اما جاه طلبی های آن همیشه بزرگ بوده است و موفقیت آن با این جاه طلبی ها همخوانی دارد.

امروز قانون میامی یکی از مؤسسات پیشرو در آموزش و پرورش قانونی کشور است. اعضای هیئت علمی رهبران در زمینه های علمی و حرفه ای خود هستند که از طریق یک برنامه درسی غنی و چالش انگیز و طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی حرفه ای، از دانش آموزان بسیار با استعداد و متنوع برخوردار می شوند. بیش از 17،000 فارغ التحصیل در سراسر ایالات متحده و تقریبا هشتاد کشور در سراسر جهان - در تمام زمینه های عمل از شرکت های بزرگ به قوانین و مقررات عمومی، در شرکت های بزرگ، خصوصی، خدمات دولتی و یا به عنوان تنها تمرین - می تواند برتری از آموزش و پرورش آنها دریافت کرد.

موفقیت میامی قانون توسط محل آن در میامی، دروازه ای به آمریکا افزایش یافته است. برنامه درسی متشکل از مشارکت وکالت هایی است که از نوع قانونی پیچیده ای هستند که یک منطقه شهری بزرگ مورد نیاز است، که فرصت های هیجان انگیز برای دانشکده فعال و دانشجویی را از طریق فعالیت های حرفه ای و قرار دادن بالینی در جامعه محلی فراهم می کند، غنی شده است. مهاجرت، اخلاق تجارت، روابط نژادی و توسعه اقتصادی در یک اقتصاد جهانی، از جمله مسائل معاصر است. هیات علمی UM با دانش آموزان برای حل و فصل کار می کنند.

علاوه بر این، تنوع نژادی، قومی و زبانی منحصر به فرد میامی مزایای دیگری را در اختیار دیگران قرار نمی دهد. منطقه شهری مظهر نوع خاصی از محیط زیست پلورالیستی است که احتمالا در سال های آتی بسیاری از ایالات متحده را تشریح می کند. اقتصاد محلی و زندگی اجتماعی به طور جدی به تجارت، مهاجرت و گردشگری بین المللی متصل شده است، مبهم خط بین محلی و بین المللی به صورت نشانه ای از جهان جهانی شده است. جهانی سازی میامی دارای یک مرز مشخص شمال-جنوب است، اما تجارت آن - مانند آمریکای لاتین و کارائیب - با اقتصاد کانادا، اروپا و آسیا نیز مرتبط است.

با یک مجموعه ای از مزایای اجتماعی و آموزشی، دانشکده حقوق دانشگاه میامی یک محیط بی نظیر را برای دانشجویان فراهم می کند تا بتواند برای کار حرفه ای آماده شود.

مکان ها

  • Tampa

    1311 Miller Rd, Coral Gables,, 33146, Tampa

سوالات