Keystone logo
University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

University of Missouri School of Law

مقدمه

از علاقه شما به دانشکده حقوق دانشگاه میسوری سپاسگزاریم

گروه حقوق در دانشگاه میسوری در سال 1872 تأسیس شد. از آن زمان، مدرسه حقوق، وکلای محترم را تشکیل داده است که به مسائل اخلاقی حساس هستند، آماده خدمت به مشتریان هستند و آماده رهبری در ترویج عدالت برای ایالت میسوری و ملت هستند.

در قانون Mizzou، ما افتخار می کنیم که آموزش های قانونی و مقرون به صرفه ارائه دهیم . مقرون به صرفه همراه با تعالی در آموزش حقوقی است. اعضای هیئت علمی ما برای کار علمی و آموزش عالی شناخته شده اند. اعضای هیات علمی به عنوان کارشناسان در زمینه های خود در نظر گرفته می شوند و به طور منظم در رسانه های ملی در رسانه هایی چون واشنگتن پست، نیویورک تایمز، مانیتور مسیحی و وال استریت ژورنال می خوانند. وبلاگ حقوقی پیشرو در کشور توسط استاد دانشگاه Mizzou است که قبل از کنگره در مورد اصلاحات قانون ثبت اختراع شهادت داده است.

دانش آموزان ما با یک آموزش چالش انگیز و عملی ارائه می شوند . برنامه تمرین آزمایشی ما دانش آموزان را در زمینه تجربه ای مفید، از جمله گزینه ی یک دوره ی ماه ژانویه با قضات برجسته و وکلا و یک دوره تمرین محاکمه ی پیشرفته ی که توسط یکی از وکلای مدافع محاکمه در میسوری تدریس می شود، ارائه می دهد. دانشجویان حقوق Mizzou فرصت دارند مهارت های خود را در یکی از برنامه های بالینی ما - Clinic Prosecution Clinic، Clinic Law Clinic، Clinic Of Violence Family، Clinic Of Innocence، Clinic Of Mediation و Clinic Of Veterans - یا دو تمرین - Practicum Landlord / Tenant Practicum و Legislative Practicum .

ما به عنوان یک رهبر ملی در زمینه حل اختلافات، ما تلاش می کنیم یک برنامه آموزشی سنتی قوی با یک جهت گیری در راستای قانون گذاری به عنوان یک تلاش حل مسئله . مرکز تحقیق در مورد حل و فصل اختلافات در سطح ملی به رسمیت شناخته شده است، با محققان برجسته از سراسر کشور به عنوان همراهان. Mizzou Law به عنوان "Provider Course Recognized Provider" توسط موسسه داور داوران برای چهار دوره در برنامه JD، شامل سه دوره داوری، اعطا شده است.

ما از دانش آموزان در تلاش برای گرفتن یک مدرک قانونی در حالی که در اینجا در تالار هولستون هستند حمایت می کنیم، اما ما همچنین می دانیم که پس از مدرسه حقوق وجود دارد . تیم توسعه حرفه ای ما توجه دانشجویان را با توجه به اینکه آنها گزینه های حرفه ای و مجموعه ای گسترده از برنامه های مرتبط با حرفه را بررسی می کند، توجه می کند.

زندگی پس از مدرسه قانون اغلب با معاینه نوار شروع می شود. در ژوئیه 2016، فارغ التحصیلان Mizzou Law در آزمون باربری میسوری برای اولین بار با نرخ 87.5 درصد گذشت - بیش از چهار امتیاز بالاتر از میانگین دولت.

تلاش های انکشافی حرفه ای توسط یک شبکه فارغ التحصیلی پشتیبانی می شود که از لحاظ جغرافیایی و حوزه های تمرینی گسترده و وسیع است. این شامل فارغ التحصیلان تحصیل در هر ایالت در میسوری، در 50 ایالت و در 22 کشور در سراسر جهان است. شما فارغ التحصیلان ما را در تمام زمینه های عملی پیدا خواهید کرد: خدمات عمومی، دولت، کسب و کار، دانشگاه، حل اختلاف و شرکت های حقوقی هر اندازه. آنها به عنوان اعضای کنگره آمریکا و مجمع عمومی میسوری، دادستانها و مدافعان عمومی به عنوان کارآفرینان و بعنوان شرکای برخی از معتبر ترین شرکتهای حقوقی کشور خدمت می کنند. فارغ التحصیلان Mizzou Lawyers از رهبران میسوری محسوب می شوند - شش نفر از 15 رئیس جمهور گذشته، فارغ التحصیلان ما هستند.

کنجکاوی شما راضی نیست؟ تماس با ما!

برنامه تحصیلی

دانش آموزان اغلب فضای آکادمیک را در MU به عنوان چالش، اما با تاکید بر یادگیری و نه رقابت، توصیف می کنند. دوره ها دانش آموزان را به دیدگاه وسیع و متعادل در قانون و نهادهای قانونی ارائه می دهند تا آنها را برای طیف گسترده ای از گزینه های حرفه ای در قانون، و همچنین حرفه های جایگزین در هر جای کشور آماده کند.

دانش آموزان

کلاس اول سال به دو بخش تقسیم می شود که حدود 60 دانش آموز در هر بخش هستند. تقریبا 75 درصد از کلاس های بالاتری متوسط ​​کمتر از 25 دانش آموز دارند.

میانگین سن دانش آموزان بین 24 تا 26 سال است که دانش آموزان را از 20 سالگی تا 60 سالگی شروع می کنند.

ثبت نام JD برای سال تحصیلی 2016-2017 336 است، با 40 درصد زنان و 18 درصد دانشجویان اقلیت است.

دانشجویان در قانون Mizzou Law دارای کلاس های کوچک و دسترسی آسان به دانش پژوهان است. نسبت دانشجویان و دانشکده ها در حال حاضر 9.4: 1 است.

محل

ساختمان مدرن و مدرن مدرسه هولستون هال در مرکز دانشگاه زیبای میسوری واقع در قدم زنی آسان از Columns معروف دانشگاه، مرکز دانشجویی و مرکز تفریحی واقع شده است. سالن هولستون در سال 1988 افتتاح شد و کلاس های مدرسه ی قانون، کتابخانه، دفاتر دانشجویی، سالن ها و ناهارخوری ها را در بر می گیرد. همانطور که یک دانش آموز اخیرا گفت، "شما تمام کلاس های خود را در اینجا خواهید دید، می خواهید اینجا بخورید و حتی ممکن است در اینجا بخوابید - اما شما نیز در اینجا سرگرم خواهید شد".

ویژگی های ویژه در تالار هولستون عبارتند از تجهیزات ضبط دادگاه ما برای کمک به دانش آموزان در تمرین و بهبود مهارت استدلال های شفاهی، دفاع و دادرسی؛ مجموعه گسترده کتابخانه های قانون کتابخانه های تحقیقاتی حقوقی و مواد چاپی برای مطالعه و تحقیق در تمام زمینه های قانون؛ و تیم کتابداران قانون ما - چندین نفر با درجه حقوق - متخصصان فناوری اطلاعات و کارکنان برای کمک به محققان حقوقی در دسترسی و استفاده از مجموعه کتابخانه.

دانشگاه میسوری در مرکز کلمبیا، میسوری واقع شده است که اغلب به عنوان "Collegetown USA" نامگذاری شده است. با جمعیتی حدود 110،000، کلمبیا در مرکز میسوری واقع شده است، در نیمه راه بین سنت لوئیس و کانزاس سیتی و حدود 30 دقیقه از پایتخت ایالت جفرسون سیتی. کلمبیا به طور مرتب به عنوان یکی از بهترین شهرهای ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته می شود.

چه چیزی باعث می شود کلمبیا یک مکان عالی برای زندگی باشد، موضوع طعم فردی است، اما ما دوست داریم شبکه گسترده ای از مسیرهای پیاده روی، تعیین محدوده ای برای هنر و فرهنگ، خانه های ورزشی کنفرانس جنوب شرقی و انواع جشنواره ها باشد.

اعتباربخشی

دانشکده حقوق یک عضو هیات مدیره انجمن دانشکده های حقوق آمریکا است. دانشکده حقوق کاملا توسط انجمن حقوقی آمریکا مجاز است. سوالات مربوط به اعتباربخشی ABA ممکن است به دفتر مشاور در مورد آموزش حقوقی، انجمن مشاوران آمریکایی، 321 North Clark Street، 21st Floor، Chicago، IL 60654-7597 یا 312-988-6738 ارسال شود. اطلاعات پایه در مورد دانشکده حقوق سالانه در راهنمای رسمی ABA در مدارس حقوق و نیز در مورد حقوق و دستمزد منتشر می شود.

شکایات دانشجویی مربوط به انطباق با استانداردهای اعمال شده توسط انجمن کانون وکلا در مورد آموزش و پرورش قانونی در بارنامه باید به صورت کتبی با نماینده دانشی برای امور تحصیلی ثبت شود و یا اگر شکایت شامل شخصی که در آن خدمت می کند، با دین از دانشکده حقوق.

شکایت باید شامل تاریخی باشد که شکایت در حال ارائه است؛ نام و آدرس شکایت کننده؛ و شرح شکایت.

توصیف شکایت باید شامل توصیف استاندارد اعتباربندی باشد که اقدام یا عدم فعالیت مدرسه ی قانون ذکر شده است.

دبیر علمی امور علمی (یا دبیر دانشکده حقوق) شکایت را بررسی و شکایت را ظرف 30 روز از دریافت شکایت به شکاینده ارسال می کند. پاسخ نشان خواهد داد که آیا مدرسه حقوق هر اقدام اصلاحی را اتخاذ کرده یا نه، دلایل عدم انجام اقدامات.

مکان ها

  • Columbia

    Columbia, آمریکا

    سوالات