Keystone logo
University of New York - Tirana (UNYT) کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و تجاری (llm)
University of New York - Tirana (UNYT)

کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و تجاری (llm)

Tirana, آلبانی

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

با توجه به اهمیت فزاینده تجارت جهانی و جامعه جهانی، انتظار می رود که اقتصاددانان، متخصصان کسب و کار و وکلا در حال تمرین با دقت و اعتماد بیشتر از
حوزه های حقوقی ملی.

این برنامه بر قانون و چارچوب قانونی حاکم بر جامعه بین المللی و همچنین مسائل حقوقی عمده پیرامون بازارهای جهانی متمرکز است.

مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و تجاری (LLM) دانشگاه نیویورک، تیرانا، در همکاری با دانشگاه گرینویچ (بریتانیا)، باز برنامه ریزی چند رشته ای است
به هر دو تمرین وکلا و حرفه ای دیگر از علوم اجتماعی، کسب و کار و اقتصاد است.

LLM برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از فارغ التحصیلان حرفه ای از همه زمینه های علمی در علوم اجتماعی، از جمله اقتصاد، تجارت و قانون طراحی شده است.

فارغ التحصیلان با مهارت های لازم برای حرفه های مختلف در زمینه حقوق بین الملل مجهز خواهند شد. در پایان، فارغ التحصیلان قادر خواهند بود:

• درک اصول حقوقی حقوقی در قوانین عمومی بین المللی و شرکت های بزرگ؛
• درک اصول قانونی اساسی در یک منطقه انتخاب شده ارائه شده درون برنامه؛
• یافته ها و یافته های حاضر با استفاده از یک بخش مستقل از تحقیقات علمی.

ساختار برنامه

این برنامه توسط UNYT به طور کامل به زبان انگلیسی، تمام وقت (14-18 ماه) و یا نیمه وقت (24-30 ماه) تدریس می شود. دو دوره تدریس وجود خواهد داشت و دوره سوم (از جمله تابستان) به دانش آموزان ارائه می شود که یک پایان نامه تحت نظارت دارند.

این برنامه به طور خاص برای کار دانشجویان طراحی شده است، با سخنرانی هایی که در ساعت های شب و یا در طول تعطیلات آخر هفته انجام می شود. ساختار اجازه می دهد تا گسترش ساعت های تماس در بیش از شش تعطیلات آخر هفته در هر دوره و دانش آموزان فرصت خواندن مواد در پیش از کلاس ها و آماده شدن برای جلسات تعاملی بیشتر در طول زمان تماس آخر هفته خود را.

علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است فرصتی برای صرف حداقل یک هفته در دانشگاه گرینویچ در طول دوره تحصیل خود داشته باشند تا بتوانند از موسسه کتابخانه های مطالعات حقوقی پیشرفته در لندن به عنوان بخشی از تحقیقات پایان نامه خود استفاده کنند.

برنامه LLM شامل دو دوره هسته ای می شود و یک دوره اختیاری انتخاب شده از طیف وسیعی از گزینه ها (مجموع 90 اعتبار)، و همچنین یک مولفه تحقیق قابل توجه شامل یک پایان نامه 15،000 کلمه (60 اعتبار) و دو مهارت / روش تحقیق اجباری دوره ها (15 واحد هر یک).

آموزش و ارزیابی

این برنامه ترکیبی از سخنرانی ها و جلسات مشارکتی و حل مسئله ای است که توسط متخصصین محلی و خارجی رهبری می شود. دانش آموزان این برنامه دسترسی به نرم افزار یادگیری تعاملی و تعداد زیادی از منابع قانون الکترونیکی اختصاصی مانند LexisNexis، Westlaw و Lawtel دارند.

شرایط پذیرش

• درجه اول در قانون، یا در علوم انسانی و علوم اجتماعی، و یا در رشته های مرتبط از موسسه معتبر
• مصاحبه موفقیت آمیز با مدیر برنامه یا نماینده او که نشان دهنده بلوغ، توانایی و انگیزه شخصی است
• در صورتی که زبان اصلی متقاضی انگلیسی نیست، مدرک صلاحیت در زبان انگلیس از طریق یک مدرک معتبر بین المللی زبان انگلیسی (TOEFL 213 نمره رایانه / IELTS سطح 6.0) یا سایر مدارکی که لازم است مانند تحصیل برای درجه اول از طریق زبان انگلیسی، و غیره. برای دومین بار، نامزدها مصاحبه خواهند شد و ممکن است لازم باشد که یک آزمایش تشخیصی توسط مدرسه انجام شود


کمک مالی

این یک فلسفه UNYT است که همه باید در پی دستیابی به تحصیلات دانشگاهی پس از فارغ التحصیلی باشند و هیچ دانشجویی نباید از اعمال صرفا بر اساس مشکلات اقتصادی استفاده شود. بنابراین، برنامه ای از کمک های مالی برای حمایت از دانشجویان بالقوه تعالی تعیین شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه