Keystone logo
University of Roehampton London LLB (Hons) در قانون
University of Roehampton London

LLB (Hons) در قانون

London, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۱۴٬۲۹۶ / per year *

در محوطه دانشگاه

* ،2 9،250 (2019؛ UK / EU) | ،8 12،875 (2019؛ بین المللی) | شهریه سالانه

مقدمه

بهترین آمادگی برای حرفه حقوقی این است که مانند یک وکیل از روز اول فکر کنید. رویکرد مبتنی بر عمل ما به این معنی است که شما یاد خواهید گرفت تا قانون را در متن زندگی روزمره و اعمال حقوقی درک کنید و یادگیری خود را از چند طریق اعمال کنید.

این مدرک حقوق توسط دانشگاهیان و دست اندرکاران با تجربه و با ورودی از مرکز بین المللی حقوق بشر و عدالت اجتماعی مشهور بین المللی ما طراحی شده است. این به طور خاص برای تمرکز بر پیشرفت شغلی شما طراحی شده است.

در طول مدرک خود با پزشکان بخش حقوقی کار خواهید کرد. شما می توانید با استفاده از فعالیت های تبلیغاتی ما با دفتر مشاوره شهروندان ، تجربه عملی اعمال قانون را بدست آورید و فرصتی برای رفتن به محل های کار داشته باشید.

از همان ابتدا به شما تشویق می شود تا با مسائل حقوقی درگیر شوید و آنچه را که به عنوان بخشی لاینفک از تجربه خود یاد می گیرید ، تأمل کنید. بخش بالایی از وقت شما صرف کار رو در رو با معلمان خواهد شد و درک شما راجع به مسائل حقوقی ، به ویژه مهارت های اصلی و مهارت های پزشکان قانونی انتظار می رود. مطابق با National National Survey Student 2019 ، دانشکده حقوق روهامپتون برای حمایت های دانشگاهی رتبه یک در این بخش در نظر گرفته شده است.

شما با مراجعه به دادگاههای تاریخی مرکز لندن ، درک درستی از زمینه های مختلف قانونگذاری و عملکردهای قانونی ایجاد خواهید کرد. امسال دانش آموزان پرونده هایی را در دیوان عالی کشور مشاهده کرده اند ، به عنوان بخشی از ماژول قانون در عمل ، از سایر دادگاه ها و دادگاه ها بازدید کرده اند ، و همچنین در حال بازدید از خانه های مجلس هستند.

ماژول های موجود در حال حاضر شامل سیستم های حقوقی ، اخلاق و مهارت است که ساختار و عملکرد سیستم حقوقی انگلیسی را در بر می گیرد. حقوق عمومی و حقوق بشر ، که به بررسی آزادی های مدنی و حقوق بشر می پردازد. و قانون ما در ماژول های عمل در سال اول ، با تمرکز بر ارتباطات حقوقی ، و در سال دوم ، در مورد کسب و کار و آگاهی تجاری.

مشاور اختصاصی مشاغل حقوقی ما با استخدام کنندگان فارغ التحصیلان پیوند برقرار کرده است و می تواند برای کمک به شما در دستیابی به شغل خوب فارغ التحصیل ، ایده ها و نکاتی را به شما ارائه دهد. در کنار هم ، نقاط قوت خود را مشخص می کنید و یک برنامه شغلی ایجاد می کنید. ما همچنین جلسات شخصی در CV و نوشتن برنامه ها ، سخنرانی ها ، مصاحبه های مسخره و آموزش آگاهی تجاری و همچنین فرصتی برای پیشرفت مهارت های شبکه خود ارائه می دهیم.

محتوا

سال اول

 • درک عملکردهای کلیدی سیستم حقوقی انگلیس ، کشف ابعاد اخلاقی عمل به قانون ، درک حقوق کیفری و حقوق بشر را کشف کرده و استدلال های منطقی و منطقی را ارائه دهید.
 • مطالعه قانون در عمل 1: ارتباطات حقوقی ، ماژول تعاملی است که برای ایجاد مهارت و اعتماد به نفس شما در برقراری ارتباط حقوقی طراحی شده است و به شما در درک چگونگی اعمال قانون در عمل و جامعه گسترده تر کمک می کند.

سال دوم

 • قانون در عمل 2: آگاهی تجاری شما را با دنیای تجارت و نقش وکلا در آن آشنا می کند ، از جمله مفهوم قانون به عنوان یک تجارت (چگونگی کسب و کار در شرکت های حقوقی) و نقش بازارهای مالی.
 • مهارتهای حقوقی خود را با مطالعه انواع مختلف قانون قراردادها تقویت کنید و درک درستی از قانون شکنجه و توانایی خود در اعمال قانون برای حل مشکلات قانونی ایجاد کنید.
 • در مورد قانون شرکتهای تجاری بیاموزید و نظریه های قانونی ، قوانین و درایورهای تجاری را که در عملکرد قانون در مورد شرکتهای محدود ، مشارکتها و سایر مدلهای تجاری تأثیر می گذارد کشف کنید.
 • سایر ماژول ها شامل قانون اتحادیه اروپا و قانون مالکیت است.

سال سوم

 • از میان گزینه هایی از جمله قانون اشتغال ، سرمایه گذاری در شرکتها و سرمایه ها ، حقوق خانواده ، حقوق بین الملل بشر و قانون پزشکی و مالیات انتخاب کنید.
 • به دست آوردن تجربه عملی از عمل حقوقی در محل کار یا با دفتر مشاوره شهروندان.

مسیرهای شغلی به حرفه حقوقی

برای تبدیل شدن به یک وکیل:

سازمان تنظیم وکالت (SRA) فرایند تبدیل شدن به یک وکالت را تغییر می دهد.

آزمون واجد شرایط بودن وکلا (SQ) یک ارزیابی متمرکز برای هر کسی که می خواهد به عنوان وکیل مدافع در انگلیس و ولز باشد ، خواهد بود. احتمالاً در سال 2020 معرفی خواهد شد.

این بدان معنی است که از سال 2020 ، مسیر واجد شرایط بودن شما برای تبدیل شدن به یک وکالت باید شامل موارد زیر باشد:

 • گذر از مراحل 1 و 2 SQE. اولی به دانش حقوقی و دومی بر مهارتهای حقوقی عملی تمرکز دارد.
 • داشتن مدرک (در هر موضوعی) یا مدرک تحصیلی معادل آن.
 • داشتن یک دوره قابل توجهی از تجربه کاری.
 • عبور از ویژگی ها و شرایط لازم.

برای تبدیل شدن به یک سرباز:

موانع توسط هیئت استاندارد نوار تنظیم می شود. برای تبدیل شدن به یک وکیل موقت نیازی به تکمیل SQE نخواهید داشت (زیرا SQE فقط مربوط به وکالت های در نظر گرفته شده است) ، اگرچه در مسیر صلاحیت تغییراتی وجود دارد.

در حال حاضر مسیر صلاحیت برای تبدیل شدن به یک وکالت ، شامل موارد زیر است:

 • شرط دریافت مدرک حقوق قانونی در 2: 2 یا بهتر (یا دیپلم تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق).
 • نیاز به گذراندن یک آزمون استعداد نوار دوره مبتنی بر رایانه است.
 • تکمیل دوره آموزش حرفه ای نوار.
 • ورود به یک کاروانسرا از دادگاه و تکمیل شاگرد.

گزینه های شغلی

این دوره شما را به خوبی برای طیف وسیعی از مشاغل حقوقی شامل کار به عنوان وکالت عملی ، کارآموز یا کارآموزی ، کار در حقوق دانشگاهی یا کار در هر حرفه ای که نیاز به مهارت های استدلال انتقادی دارد ، آماده می کند.

تیم مشاغل ما از ابتدای تحصیل تا بعد از فارغ التحصیلی از شما پشتیبانی می کند. آنها به شما در ساختن CV کمک می کنند ، برای مصاحبه آماده می شوید و از فارغ التحصیلان موفقی که در راس مشاغلشان کار می کنند ، ملاقات و یاد بگیرید. شما همچنین می توانید با شرکای ما در سراسر لندن و پس از آن همکاری کنید و در یک نمایشگاه شغلی روهامپتون شرکت کنید ، جایی که می توانید در مورد فرصت های تحصیلات تکمیلی اطلاعات کسب کرده و با کارفرمایان ملاقات کنید.

شرایط ورود

شرایط ورود خاص:

 • سطح مورد نیاز در علوم انسانی ، علوم اجتماعی و تجارت ترجیح داده می شود. مورد نیاز GCSE: انگلیسی و ریاضیات ، درجه C

پذیرش ها

برنامه درسی

فرصت های شغلی

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات