Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

مقدمه

University of Surrey یک جامعه جهانی از ایده ها و مردم است ، که به آموزش و پژوهش در تغییر زندگی اختصاص داده شده است. ما با یک دانشگاه زیبا و پر جنب و جوش ، آموزش و یادگیری عملی استثنایی را برای الهام بخشیدن و توانمند سازی دانشجویان خود برای موفقیت شخصی و شغلی ارائه می دهیم. از طریق کارکنان و دانشجویان ما ، ساری به دستاوردهای بزرگی می رسد.

علاوه بر آموزش با کیفیت بالا ، این دانشگاه دسترسی به بسیاری از خدمات و منابع پشتیبانی علمی را فراهم می کند. دانشجویان بین المللی می توانند با مهارت های زبان خود کمک بگیرند ، و خدمات بسیاری در دسترس است که به آنها کمک می کند تا به راحتی در زندگی دانشگاه مستقر شوند.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

همچنین تعداد زیادی پشتیبانی شغلی در دسترس است. دانش‌آموزان از همه حوزه‌های موضوعی می‌توانند از پشتیبانی کسب‌وکار و راهنمایی‌های کارآفرینی بهره‌مند شوند. همه می توانند ایده های مختلف را کشف کنند، مهارت های کسب و کار مطلوب را توسعه دهند و چشم انداز فارغ التحصیلی خود را افزایش دهند. سابقه ما در زمینه استخدام فارغ التحصیلان یکی از بهترین ها در انگلستان است، به طوری که 95 درصد از فارغ التحصیلان ما در مدت 15 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار یا ادامه تحصیل هستند - Graduate Outcomes Survey 2023.

در ساری ، ما همه تلاش خود را می کنیم تا در طول مدت حضور در دانشگاه احساس امنیت ، استقرار و خوشبختی کنید. دانشگاه ما خانه دوم شما خواهد بود و شما به سرعت بخشی از جامعه دانشگاه گره خور ما خواهید شد. کارکنان ما همیشه دانشجویان ما را در اولویت قرار می دهند. به هر آنچه که شما نیاز دارید ، شخصی در Surrey وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. ما یک مرکز مشاوره و پشتیبانی ویژه دانشجویی در MySurrey Hive ، تیم های دوستانه بین المللی پشتیبانی دانشجویان ، یک روحانی چند ایمان داریم و دانشجویان در زمینه کار از پشتیبانی و راهنمایی کادر علمی خود برخوردار هستند.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

از سپتامبر سال 2020 ، ما به همه دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد نسخه های دیجیتالی رایگان کتابهای ضروری خود خواهیم داد. این بخشی از تعهد ما در ایجاد دسترسی بیشتر به دانشگاه است که شما را قادر می سازد در یک محیط دیجیتالی بیشتر یاد بگیرید.

زندگی در دانشگاه چیزی فراتر از سخنرانی و دوره های آموزشی است ، ما اطمینان حاصل می کنیم که تجربه دانشگاه شما تا حد ممکن متنوع و تحقق پذیر باشد ، و فرصت های بی پایان را برای شما فراهم می کند تا از وقت خود با ما بیشترین استفاده را ببرید.

اگر به ورزش علاقه مند هستید یا می خواهید در طول مدت تحصیل در دانشگاه فعال باشید ، پارک ورزشی ساری طیف وسیعی از امکانات درجه یک را شامل می شود ، از جمله استخر شنای 8 خطه المپیک ، سالن ورزشی 120 ایستگاه و کوهنوردی 10 متر دیوارها. اگر فقط می خواهید لذت ببرید و با افراد جدید ملاقات کنید ، اتحادیه دانشجویان ما همچنین دارای طیف گسترده ای از باشگاه ها و انجمن های مهیج است و رویدادهای فراموش نشدنی و فرصت های داوطلبانه را برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ممکن در دانشگاه ترتیب می دهد.

تنها 34 دقیقه با قطار از لندن فاصله دارد ، دانش آموزان می توانند از محوطه دانشگاه و منطقه زیبا و دوستانه ساری لذت ببرند. گیلدفورد شهری شلوغ و خوشامدگو است و در حومه ای زیبا و دیدنی احاطه شده است.

ساری تلاش می کند تا دانش آموزان را به دیدن جهان با روش های جدید ترغیب کند ، تا در کار خود جسور باشد و تمام آنچه زندگی دانشجویی به ارمغان می آورد ، باشد.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  سوالات