Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

مقدمه

University of Surrey یک جامعه جهانی از ایده ها و مردم است ، که به آموزش و پژوهش در تغییر زندگی اختصاص داده شده است. ما با یک دانشگاه زیبا و پر جنب و جوش ، آموزش و یادگیری عملی استثنایی را برای الهام بخشیدن و توانمند سازی دانشجویان خود برای موفقیت شخصی و شغلی ارائه می دهیم. از طریق کارکنان و دانشجویان ما ، ساری به دستاوردهای بزرگی می رسد.

علاوه بر آموزش با کیفیت بالا ، این دانشگاه دسترسی به بسیاری از خدمات و منابع پشتیبانی علمی را فراهم می کند. دانشجویان بین المللی می توانند با مهارت های زبان خود کمک بگیرند ، و خدمات بسیاری در دسترس است که به آنها کمک می کند تا به راحتی در زندگی دانشگاه مستقر شوند.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

همچنین تعداد زیادی پشتیبانی شغلی در دسترس است. دانش‌آموزان از همه حوزه‌های موضوعی می‌توانند از پشتیبانی کسب‌وکار و راهنمایی‌های کارآفرینی بهره‌مند شوند. همه می توانند ایده های مختلف را کشف کنند، مهارت های کسب و کار مطلوب را توسعه دهند و چشم انداز فارغ التحصیلی خود را افزایش دهند. سابقه ما در زمینه استخدام فارغ التحصیلان یکی از بهترین ها در انگلستان است، به طوری که 95 درصد از فارغ التحصیلان ما در مدت 15 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار یا ادامه تحصیل هستند - Graduate Outcomes Survey 2023.

در ساری ، ما همه تلاش خود را می کنیم تا در طول مدت حضور در دانشگاه احساس امنیت ، استقرار و خوشبختی کنید. دانشگاه ما خانه دوم شما خواهد بود و شما به سرعت بخشی از جامعه دانشگاه گره خور ما خواهید شد. کارکنان ما همیشه دانشجویان ما را در اولویت قرار می دهند. به هر آنچه که شما نیاز دارید ، شخصی در Surrey وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. ما یک مرکز مشاوره و پشتیبانی ویژه دانشجویی در MySurrey Hive ، تیم های دوستانه بین المللی پشتیبانی دانشجویان ، یک روحانی چند ایمان داریم و دانشجویان در زمینه کار از پشتیبانی و راهنمایی کادر علمی خود برخوردار هستند.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

از سپتامبر سال 2020 ، ما به همه دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد نسخه های دیجیتالی رایگان کتابهای ضروری خود خواهیم داد. این بخشی از تعهد ما در ایجاد دسترسی بیشتر به دانشگاه است که شما را قادر می سازد در یک محیط دیجیتالی بیشتر یاد بگیرید.

زندگی در دانشگاه چیزی فراتر از سخنرانی و دوره های آموزشی است ، ما اطمینان حاصل می کنیم که تجربه دانشگاه شما تا حد ممکن متنوع و تحقق پذیر باشد ، و فرصت های بی پایان را برای شما فراهم می کند تا از وقت خود با ما بیشترین استفاده را ببرید.

اگر به ورزش علاقه مند هستید یا می خواهید در طول مدت تحصیل در دانشگاه فعال باشید ، پارک ورزشی ساری طیف وسیعی از امکانات درجه یک را شامل می شود ، از جمله استخر شنای 8 خطه المپیک ، سالن ورزشی 120 ایستگاه و کوهنوردی 10 متر دیوارها. اگر فقط می خواهید لذت ببرید و با افراد جدید ملاقات کنید ، اتحادیه دانشجویان ما همچنین دارای طیف گسترده ای از باشگاه ها و انجمن های مهیج است و رویدادهای فراموش نشدنی و فرصت های داوطلبانه را برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ممکن در دانشگاه ترتیب می دهد.

تنها 34 دقیقه با قطار از لندن فاصله دارد ، دانش آموزان می توانند از محوطه دانشگاه و منطقه زیبا و دوستانه ساری لذت ببرند. گیلدفورد شهری شلوغ و خوشامدگو است و در حومه ای زیبا و دیدنی احاطه شده است.

ساری تلاش می کند تا دانش آموزان را به دیدن جهان با روش های جدید ترغیب کند ، تا در کار خود جسور باشد و تمام آنچه زندگی دانشجویی به ارمغان می آورد ، باشد.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

ویژگی های پردیس

پردیس اصلی ما در استگ هیل، نزدیک به مرکز شهر گیلدفورد و در کنار کلیسای جامع گیلدفورد واقع شده است. این یک پردیس دوست‌داشتنی و سرسبز پر از فضا برای استراحت است، و همچنین بسیاری از امکانات دانشجویی ما، از جمله کتابخانه و مرکز آموزشی، کندو MySurrey، اتحادیه دانشجویان، به‌علاوه فروشگاه‌ها، بارها و کافه‌ها. ما پردیس دوم داریم. در Manor Park، در فاصله کمی دورتر، که محل قرارگیری دانشکده علوم بهداشتی و پزشکی، پارک ورزشی Surrey، و تعداد زیادی اقامتگاه است.

این دو با پیاده روی، دوچرخه یا اتوبوس به خوبی به هم متصل هستند.

بیش از 6000 اتاق خواب در محوطه دانشگاه وجود دارد که حداقل نیمی از آنها دارای دوش و توالت اختصاصی به علاوه پهنای باند نامحدود و رایگان هستند. انتخاب‌هایی برای مطابقت با تمام بودجه‌ها و الزامات وجود دارد و تا زمانی که درخواست شما به موقع برسد، در سال اول اقامت در دانشگاه تضمین می‌شود. تمام خوابگاه های دانشجویی دارای امکانات آشپزخانه مشترک می باشند و توسط نگهبانی 24/7 نظارت می شوند.

خارج از محوطه دانشگاه، مسکن های مختلفی در منطقه گیلدفورد وجود دارد که به صورت خصوصی یا از طریق طرح مدیریت املاک خود University of Surrey اجازه داده می شود.

  پذیرش ها

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  بورسیه و بودجه

  سیاست های کلی و اطلاعات در مورد بورسیه ها یا گزینه های تامین مالی

  کشف کنید که چگونه ممکن است بتوانیم از تحصیلات تکمیلی شما با مجموعه ای از بورس ها و بورسیه های تحصیلی مستقیماً از University of Surrey و ارائه دهندگان خارجی حمایت کنیم.

  لطفا برای اطلاعات بیشتر به دانشگاه مراجعه فرمایید.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  جوایز و اعتبارنامه ها

  دانشگاه سال برای استخدام فارغ التحصیلان

  راهنمای کامل دانشگاه تایمز و ساندی تایمز (2022)

  رتبه 4 در انگلستان برای رضایت کلی دانش آموزان

  نظرسنجی ملی دانشجویی (2023)

  برنده بهترین خدمات شغلی/استخدامی دانشگاه در انگلستان

  جوایز اشتغالزایی دانشگاه ملی (2022)

  رتبه سیزدهم در انگلستان در جدول لیگ راهنمای کامل دانشگاه

  راهنمای کامل دانشگاه (2024)

  46 در جهان برای پایداری

  رتبه‌بندی تأثیر دانشگاه تایمز آموزش عالی (THE).

  285 در جهان

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS (2024)

  زندگی و امکانات پردیس

  • از طریق پورتال آنلاین MySurrey یا شخصاً در MySurrey Hive پشتیبانی و مشاوره 24x7 در مورد مسائل مطالعه و مسائل شخصی دریافت کنید.
  • از موثرترین خدمات شغلی دانشجویی انگلستان برای ترتیب دادن موقعیت های کاری، یافتن شغل دانشجویی یا برنامه ریزی مسیر خود پس از فارغ التحصیلی بهره مند شوید.
  • از طریق مطب پزشکی در محوطه دانشگاه و مرکز رفاه ما به مراقبت های ضروری دسترسی پیدا کنید.
  • برای دریافت کمک در طول فرآیند درخواست، از جمله درخواست ویزا و آماده شدن برای چند هفته اول خود در ساری، با تیم دانشجویان بین المللی اختصاصی ما تماس بگیرید.
  • روی اتحادیه دانشجویان برای نمایندگی دانشجویان و ارائه پشتیبانی در مورد مسائل تحصیلی، خوابگاه و موارد دیگر حساب کنید.

  در سراسر محوطه پردیس دوست داشتنی و سرسبز ما، انتخاب بسیار خوبی از مکان‌ها برای خوردن، نوشیدن و گذراندن وقت خواهید داشت. علاوه بر مجموعه‌ای از مغازه‌ها و کافه‌ها، امکاناتی مانند The Snug، فضای دانشجویی قابل رزرو با مبل‌های بزرگ راحت، صفحه نمایش ۸۵ اینچی و پلی‌استیشن نیز وجود دارد.

  بیش از 180 انجمن دانشجویی وجود دارد - برای کمک به شما برای یافتن یک سرگرمی جدید، یا دنبال کردن اشتیاق موجود با افراد همفکر. اگر به دنبال یک سبک زندگی فعال هستید، University of Surrey همچنین بیش از 40 باشگاه ورزشی برای پیوستن دارد، از فوتبال گرفته تا لاکراس و والیبال. اینها در پارک ورزشی Surrey در محوطه دانشگاه مستقر هستند که همچنین میزبان یک استخر 50 متری و سالن بدنسازی 120 ایستگاهی است.

  اتحادیه دانشجویان همچنین رویدادهای فراموش نشدنی و فرصت های داوطلبانه را ترتیب می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین تجربه ممکن در دانشگاه را دارید.

  مکان ها

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  سوالات