Keystone logo
University of the South Pacific USP لیسانس حقوق (LLB)
University of the South Pacific USP

لیسانس حقوق (LLB)

Suva, فیجی

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

FJD ۱۸٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

کارشناسی برنامه قوانین (LLB)، همراه با کارشناسی ارشد از قوانین، کارشناسی ارشد از قانون محیط زیست، و دکتری از سوی مدرسه USP از قانون ارائه شده است. این برنامه به طور خاص در نظام حقوقی منطقه جنوبی اقیانوس آرام تمرکز دارد، به ویژه آنهایی که از 12 کشورهای عضو USP است: جزایر کوک، جزایر فیجی، کیریباتی، جزایر مارشال، نائورو، نیوئه، ساموآ، جزایر سلیمان، تونگا، توکلائو، تووالو و وانواتو. همچنین در این برنامه گنجانده شده است درک درستی از قوانین قدرت های امپریالیستی سابق منطقه مانند استرالیا، نیوزیلند، انگلستان و فرانسه است. این مدرسه دارای مشخصات تحقیقاتی قوی در تعدادی از مناطق از جمله قانون محیط زیست و سیاست، عرف و قانون زمین.

فیجی آرم

درجه لیسانس از قوانین (LLB) از دانشگاه جنوب اقیانوس آرام است که از طریق معتبر فیجی هیئت آموزش و پرورش حقوقی، که در عمل تحت اقتدار پزشکان قانونی فرمان 2009. مدرک از هیئت مدیره به عنوان رضایت بخشی از نیازهای علمی پذیرفته شده به عنوان یک پزشک قانونی در فیجی شناخته شده است. مجوز رسمی فیجی نیز به عنوان یک ماده کنوانسیون در حوزه های قضایی دیگر منطقه USP برای اهداف ورود به عمل حقوقی در آن حوزه های قضایی پذیرفته شده است.

LCA آرم

علاوه بر این، دوره های LLB که آن نیز توسط معتبر پذیرش قانون کمیته مشورتی شورای حقوق استرالیا.

کارشناسی درجه Laws است به عنوان یک برنامه چهار ساله چهره به چهره در پردیس Emalus ارائه شده، اما به صورت آنلاین نیز در فاصله و حالت یادگیری انعطاف پذیر ارائه شده است.

بانوی عدالت-2388500_960_720

پذیرش شرایط ویژه:

برای به مدرک لیسانس در قوانین پذیرفته یک فرد باید: الف) با تصویب یک فرم 7 و یا بررسی معادل سنا به رسمیت شناخته شده با 60٪ (یا معادل آن) به زبان انگلیسی؛ یا ب) معیارهای پذیرش دانشجو بالغ؛ یا ج) مدرک کارشناسی از USP، و یا مدرک یا معادل آن مدرک تحصیلی لیسانس شامل حداقل سه سال تحصیل تمام وقت از یکی دیگر از موسسه عالی شناخته شده است. (دانشجویان پذیرفته در زیر این بند به عنوان فارغ التحصیل کسانی شناخته می شود).

برنامه های مورد نیاز:

کارشناسی قوانین شامل 32 دوره، که 8 در سطح 100، 8 در سطح 200 و 16 در سطح 300 می باشد.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات