Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

مقدمه

131000_69103_banner.jpg

دانشکده فارغ التحصیل دانشکده هنر و حقوق ما یک جامعه بین المللی پر جنب و جوش با بیش از 1500 دانشجوی دکتری است. ما از منابع تحقیقاتی عالی و یک محیط حمایتی بهره می گیریم که به شما امکان می دهد تحقیقات شما شکوفا شود. تیم ما از محصلان دانشگاهی و عملیاتی واقع در ساختمان هنر در پردیس اصلی Edgbaston قرار دارد تا هر زمان که بخواهید به شما پشتیبانی و مشاوره ارائه دهد.

به عنوان دانشکده ، ما از کلاس های برتر برخوردار هستیم که تعامل بین رشته ها و مناطق تحقیقاتی را تشویق می کند ، بنابراین شما در بین افراد هم فکر قرار خواهید گرفت و تحریک ، پشتیبانی و چالش های لازم برای موفقیت را به شما ارائه می دهیم.

دانشگاه بیرمنگام

بیرمنگام در تمایل خود برای تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی پیشرو به طور مداوم در حال توسعه و تکامل است. این امر از طریق قدرت تحقیقاتی پیشرفته و دستیابی به آن به دست می آید؛ تمایز تجربه دانش آموز استثنایی ما؛ گستره و عمق نمونه کارها دانشگاهی ما؛ اندازه ما و میزان شبکه های جهانی ما.

شهر بیرمنگام

بیرمنگام دیگر متحول نیست. دگرگون شده است این بیرمنگام با داشتن رستوران ها ، فروشگاه ها و کافه های مستقل در سراسر مرکز و مناطق محبوب در سطح شهر در بین بازارهای محلی ، ساختمانهای نمادین میراث صنعتی ما و معماری معاصر مانند کتابخانه جدید بیرمنگام واقع شده است.

بارها و بارها و بارگاه های جدید باز می شوند که شهر همچنان به هویت جوانی و منحصر به فرد خود می پردازد. آنقدر تنوع و تاریخ در بیرمنگام وجود دارد که مغازه ها ، غذا و سالن ها نشانگر این امر هستند. نمادهای قدیمی مانند Factard Factory میزبان فروشگاه ها و کافه های جایگزین است ، فقط با یک پیاده روی کوتاه از بازارهای عمده فروشی ماهی و ماهی قایقرانی بیرمنگام ، که همه آنها نزدیک ایستگاه قطار و گراند مرکزی جدید است.

دانشکده حقوق بیرمنگام

تقریباً یک قرن است که دانشکده حقوق بیرمنگام راه را در آموزش و تحقیقات حقوقی رهبری کرده است. امروز ، ما همچنان به دانش آموزان خود آموزش ابتکاری ، چالش برانگیز و محور تحقیقاتی ارائه می دهیم.

بیرمنگام LLM یک سال (تمام وقت) یا دو سال (پاره وقت) برای تکمیل طول می کشد و شامل مطالعه شش ماژول تخصصی و یک پایان نامه است. متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس خوبی در رشته حقوق یا معادل آن باشند.

بیرمنگام LLM به دانشجویان این امکان را می دهد تا یک مسیر کلی و با انعطاف پذیری کامل در انتخاب ماژول را دنبال کنند ، یا یکی از Pathways تخصصی ما را دنبال کنند. هنگام مراجعه به LLM بیرمنگام ، دانشجویان نیازی به تصمیم گیری در مورد تخصص خود در این مرحله ندارند ، زیرا با شروع دانش آموزان در این دوره می توان تخصص های Pathway را تعیین کرد.

موسسه شکسپیر

موسسه شکسپیر ، واقع در Stratford-upon-Avon ، از سال تأسیس در سال 1951 ، مهمی برای بورس های بین المللی شکسپیر بوده است.

دانشگاه بیرمنگام در حال همکاری هیجان انگیز با شرکت سلطنتی شکسپیر (RSC) است. این پروژه پیشگام نتیجه رابطه دیرینه بین RSC و موسسه شکسپیر در بیرمنگام است.

این همکاری ریشه در چشم اندازی از تئاتر به عنوان موتورخانه ای برای تفکر و تحقیق خلاق، مکانی برای تبادل دانش و تمرین هنری و آکادمیک، و تعهد مشترک به غنی سازی تجربه دانشجویی و مطالعات شکسپیر معاصر دارد.

دانش‌آموزان ما در قلب این همکاری هستند و تشویق می‌شوند تا با روحیه جسورانه شکسپیر به مطالعه و خلق تئاتر بپردازند. آنها از تخصص هنرمندان و دست اندرکاران RSC از طریق ماژول های نوآورانه، مسترکلاس ها، کارگاه ها و پروژه ها بهره می برند.

مکان ها

  • Birmingham

    University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  • Birmingham

    Birmingham, بریتانیا

    سوالات