Keystone logo
University of Stirling

University of Stirling

University of Stirling

مقدمه

University of Stirling یک دانشگاه بین المللی است که متعهد به کمک به دانشجویان در ایجاد تغییر در جهان است. استرلینگ که در قلب اسکاتلند واقع شده است مکانی است که در آن به توانایی - نه پیشینه - ارزش داده می شود، و آموزش، قابلیت استخدام و امکانات همگی پنج ستاره هستند (امتیازات دانشگاه QS Stars 2021).University of Stirling در رتبه 40 برتر انگلستان قرار دارد ( راهنمای دانشگاه خوب تایمز و ساندی تایمز 2023)، رتبه 20 برتر در انگلستان برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد (بررسی تجربه تدریس در مقطع کارشناسی ارشد 2022) و دانشجویان به ما رتبه 3 0 را در بریتانیا برای رضایت دانشجو دادند. در نظرسنجی ملی دانشجویی 2022.با بیش از 170 ترکیب دوره کارشناسی و بیش از 90 دوره کارشناسی ارشد ، از جمله مجموعه ای از دوره های آنلاین ، ما فارغ التحصیلان خود را به دانش، تخصص و مهارت های استخدامی مورد نیاز برای موفقیت در محل کار مجهز می کنیم.

برتری ورزشی

University of Stirling در رتبه اول در بریتانیا و پنج برتر در جهان برای امکانات ورزشی قرار دارد (فشار سنج دانشجویی بین‌المللی 2022) - این تنها بخشی از دلیلی است که ما دانشگاه اسکاتلند برای تعالی ورزشی هستیم .دانش‌آموزان ما از یک مرکز ورزشی پیشرفته بهره می‌برند که شامل سالن‌های ورزشی، زمین‌های تنیس، استودیوی دوچرخه‌سواری باشگاه بدنسازی، زمین‌های اسکواش، پیست دو و میدانی، سوئیت‌های قدرتی و تهویه‌ای، یک استخر شنا به اندازه المپیک و غیره است.پردیس ما همچنین مرکز ملی تنیس اسکاتلند، آکادمی ملی شنا و پنج نهاد ملی حاکم است .ما بیش از 55 باشگاه ورزشی ، ده‌ها کلاس ورزشی هفتگی و برنامه‌های ورزشی غیر رقابتی را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهیم - به آنها فرصتی برای تناسب اندام، اجتماعی شدن یا حتی رقابت در سطح جهانی می‌دهیم.

زندگی دانشگاهی

University of Stirling به دلیل محیط پردیس خود رتبه اول در بریتانیا و رتبه 3 برتر در جهان را دارد ( I nternational Student Barometer 20 22 ) و فهمیدن دلیل آن سخت نیست .در کمتر از یک ساعت از گلاسکو و ادینبورگ، پردیس زیبای ما با مساحت 330 جریب، دهکده اقامتی وسیع ، فروشگاه‌های پذیرایی، فروشگاه‌ها، سینما و تئاتر و حتی قلعه‌ای متعلق به قرن هجدهم را در خود جای داده است. ما بیش از 43 میلیون پوند برای تقویت بیشتر تناسب اندام در سطح جهانی و امکانات ورزشی با عملکرد بالا و ایجاد یک مرکز جدید دانشگاه سرمایه گذاری کرده ایم.

تعهد به اشتغال

در University of Stirling ، دانشجویان ما بیش از یک مدرک تحصیلی کسب می کنند. از دوره های کارآموزی گرفته تا کمک به یافتن شغل، تیم مهارت های دانشجویی و اشتغال پذیری ما به شما پشتیبانی و مشاوره هایی را می دهد که برای برنامه ریزی شغلی، توسعه قابلیت استخدام یا فکر کردن به ادامه تحصیل نیاز دارید.در همین حال، دوره های ما تجربه عملی، پشتیبانی شغلی و فرصت هایی برای کار با صنایع در سراسر جهان را ارائه می دهد .به همین دلیل است که 93٪ از دانشجویان می گویند که از پشتیبانی خدمات شغلی ما (ISB 2022) راضی هستند ، و 96٪ از فارغ التحصیلان ما 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در حال کار یا ادامه تحصیل هستند (Graduate Outcomes 2020-21, HESA)

چشم انداز جهانی

University of Stirling واقعاً به تمام معنا جهانی است. بیش از 1 4 0 ملیت در پردیس متنوع و فراگیر ما نمایندگی دارند .ما با مؤسسات در سراسر جهان همکاری می کنیم - با آموزش در مشارکت های تحقیقاتی در بیش از 60 کشور برای کمک به دانش آموزان ما فارغ التحصیلان آینده نگر با مهارت هایی که کارفرمایان در سراسر جهان به دنبال آن هستند.

تحقیق با تأثیر

دانشگاهیان پیشرو جهان ما در زمینه های خود متخصص هستند و آموزش ما این تحقیقات پیشرفته را برای تأثیرگذاری بر جامعه بررسی می کند. به همین دلیل است که در جدیدترین چارچوب تعالی پژوهشی (REF 2021) 80 درصد از تحقیقات استرلینگ به عنوان پیشرو یا عالی بین المللی طبقه بندی شد.هدف ما ساده است: از تغذیه جهان تا استفاده از روانشناسی برای گرفتن مجرمان ، می خواهیم با مسائل جهانی زمان خود مقابله کنیم. محققان چند رشته ما فرضیات را به چالش می کشند ، فکر نوآوری می کنند و راه حل هایی را پیدا می کنند.

شهر استرلینگ

استرلینگ «دروازه ارتفاعات» است، و مکان مناسبی برای خانه نشینی است .استرلینگ به عنوان امن ترین شهر دانشجویی در اسکاتلند (راهنمای کامل دانشگاه 2023 ) انتخاب شده است ، و همچنین یکی از 3 مکان برتر برای زندگی در اسکاتلند است (Rightmove Happy at Home Index 2022) .استرلینگ جذابیت یک پایتخت باستانی تاریخی را با هیاهوی یک شهر مدرن ترکیب می کند .از هر پنج نفر از جمعیت استرلینگ، یک نفر بین 16 تا 29 سال سن دارد، ما لینک های سفر عالی داریم، و ما فقط 50 دقیقه با دو شهر بزرگ اسکاتلند فاصله داریم - که برای ماجراجویی های آخر هفته در کاوش در اسکاتلند، بریتانیا یا حتی بیشتر مناسب است. دوردستدرباره شهر استرلینگ و صحنه هنری پر جنب و جوش آن

آیا شما آماده استرلینگ هستید؟

دوره آموزشی خود را بیابید ،

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  30%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  10 به 1

ویژگی های پردیس

University of Stirling به دلیل محیط پردیس خود در رتبه اول در بریتانیا و رتبه 3 برتر جهان قرار گرفته است (فشار سنج دانشجویی بین المللی 2022)، و فهمیدن دلیل آن سخت نیست.

کمتر از یک ساعت از گلاسکو و ادینبورگ، پردیس زیبای ما با مساحت 330 جریب محل اقامت‌های تازه بازسازی‌شده، فروشگاه‌های پذیرایی، فروشگاه‌ها، سینما و تئاتر و حتی یک قلعه قرن هجدهم است. ما همچنین بیش از 43 میلیون پوند برای ارتقاء بیشتر تناسب اندام در سطح جهانی و امکانات ورزشی با عملکرد بالا و ایجاد یک مرکز جدید دانشگاه سرمایه گذاری کرده ایم.

  روز آزاد تحصیلات تکمیلی

  برای روز باز ثبت نام کنید

  رتبه بندی

  در University of Stirling ، تفاوت در DNA ماست. به همین دلیل است که ما به طور مرتب در سراسر جهان به دلیل برتری تحقیقاتی در آموزش، تحقیق و ارائه یک تجربه دانشجویی در سطح جهانی شناخته شده ایم.

  University of Stirling در رتبه 40 برتر انگلستان قرار دارد (راهنمای دانشگاه خوب تایمز و ساندی تایمز 2023)، رتبه 20 برتر در انگلستان برای تدریس در مقطع کارشناسی ارشد (بررسی تجربه تدریس در مقطع کارشناسی ارشد 2022) و دانشجویان ما را در رتبه 20 برتر انگلستان برای رضایت دانشجو در این زمینه قرار داده اند. نظرسنجی ملی دانشجویی 2022.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد رتبه بندی در استرلینگ، از وب سایت ما دیدن کنید.

  مکان ها

  • Stirling

   University of Stirling,, FK9 4LA , Stirling

   سوالات