Keystone logo
Utrecht University

Utrecht University

Utrecht University

مقدمه

Utrecht University

Utrecht University که در سال 1636 تأسیس شد ، یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی معتبر است ، به طور مداوم در هلند شماره یک ، در قاره اروپا در رتبه چهاردهم و در بین 100 رتبه برتر بین المللی در سراسر جهان قرار دارد و عضو اتحادیه مشهور اتحادیه اروپایی دانشگاه های تحقیقاتی است.

جامعه دانشگاهی مبتکرانه و بین المللی

پیوستن به Utrecht University به عنوان یک دانش آموز شما را به بخشی از جامعه دانشگاهی ابتکاری و بین المللی تبدیل می کند-که حداقل 12 برنده جایزه نوبل را به پیش کشید-که در آموزش و تحقیقات پیشرفته و چند رشته ای مشغول هستند. دانشمندان اوترخت که سهم بسزایی در جامعه داشته اند عبارتند از برنده جایزه نوبل کریستیان ایکمن ، یکی از کاشفان ویتامین. متخصص اعصاب ، دیوید دی وید ، که به دلیل کشف این که نوروپپتیدها (پروتئین های کوچک) فعالیت و رفتار مغز را کنترل می کنند ، مورد استقبال ملی و بین المللی قرار گرفت. و آخرین برنده جایزه نوبل جرارد تی هوفت ، دانشمند برجسته در زمینه فیزیک نظری. آنها همچنین شامل یوهانا وستردایک ، اولین استاد زن در هلند هستند.

آموزش شخصی و تعاملی

در Utrecht University مدلی از آموزش با کیفیت را مشاهده خواهید کرد که مخفف آموزش شخصی و تعاملی بر اساس تفکر و بحث انتقادی ، انعطاف پذیری و سطح انتخاب برای دانش آموزان و همچنین توسعه حرفه ای دائمی برای مدرسین است.

دانش آموزان و برنامه ها

Utrecht University بیش از 30،000 دانش آموز از 118 کشور جهان. شما می توانید از بین 10 برنامه کارشناسی که به زبان انگلیسی تدریس می شود و تقریبا 100 برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی را انتخاب کنید-وسیع ترین طیف وسیع از برنامه های تحصیلات تکمیلی انگلیسی در هلند. برنامه های کارشناسی برنامه های 3 ساله ای هستند که منجر به مدرک کارشناسی هنرها (BA) یا کارشناسی علوم (BSc) می شوند. برنامه کارشناسی ارشد در Utrecht University یک برنامه 1 یا 2 ساله است که منجر به مدرک علوم (MSc) ، درجه هنر (MA) یا درجه حقوق (LLM) می شود. علاوه بر برنامه کارشناسی ارشد ، می توانید در برنامه نوآوران جوان شرکت کنید: یک دوره برگزیده 15 افتخار ECTS در سطح تحصیلات تکمیلی.

زمینه حرفه ای

ارتباط با زمینه حرفه ای به طور مداوم در برنامه های درسی برنامه های کارشناسی ارشد UU تعبیه شده است. یک مرکز خدمات شغلی از انتقال شما به بازار کار هلندی یا بین المللی کارشناسی ارشد پشتیبانی می کند.

ویژگی های پردیس

5 مکان شاد برای زندگی

انگلیسی در هلند به طور گسترده صحبت می شود. اوترخت یک شهر زیبای قرون وسطایی است که در مرکز هلند واقع شده است. آمستردام و فرودگاه اسخیپول کمتر از نیم ساعت فاصله دارند و قطارهای آسانی در سراسر اروپا وجود دارد. بی‌بی‌سی تراول اوترخت را در فهرست «5 مکان برتر برای زندگی» قرار داد.

  پذیرش ها

  چگونه درخواست شود؟

  روند درخواست ما بصورت آنلاین انجام می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست ، به وب سایت ما مراجعه کنید.

  مکان ها

  • Utrecht

   Domplein,29, 3512 JE, Utrecht

   سوالات