Keystone logo
University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

مقدمه

دانشگاه زوریخ

دانشگاه زوریخ (UZH) با 28000 دانشجوی ثبت نام شده خود بزرگترین دانشگاه سوئیس است. UZH در سال 1833 تاسیس شد ، اولین دانشگاه اروپا بود که توسط یک سیستم سیاسی دموکراتیک تأسیس شد. امروز ، UZH یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در جهان آلمانی زبان است. این دانشگاه که از هفت دانشکده در حدود 100 حوزه مختلف موضوعی تشکیل شده است ، طیف گسترده ای از کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه می دهد. برنامه ها. علاوه بر این ، برنامه های آموزش مداوم UZH فرصت های عالی یادگیری را ارائه می دهند.

143559_Irchel-005.jpg

دانشکده حقوق

با تشکر از سالها تجربه LL.M. برنامه ها تحصیلات آکادمیک را در بالاترین سطح برای دانشجویان خود فراهم می کنند. دانشکده حقوق نه تنها گسترده ترین تخصص های مختلف را در سوئیس ارائه می دهد بلکه با شبکه برجسته خود از اساتید مشهور از سراسر جهان که بسیاری از برنامه ها و دوره ها را سخنرانی می کنند ، بسیار عالی است.

LL.M. حقوق تجارت بین الملل دانشگاه زوریخ

LL.M. حقوق تجارت بین الملل دانشگاه زوریخ یک دوره تحصیلات تکمیلی مربوط به عمل را در بالاترین سطح ارائه می دهد.

LL.M با زمینه های تخصصی که با دقت انتخاب شده است. قانون تجارت بین الملل نیازهای قانونی دنیای تجارت جهانی را برآورده می کند و این:

 • می تواند تمام وقت یا مبتنی بر کار تکمیل شود.
 • با تجربه طولانی خود بسیار عالی است.
 • با شبکه عالی استادان مشهور بین المللی مشخص می شود.
 • گسترده ترین تخصص را در سوئیس ارائه می دهد.
 • با سفر به ایالات متحده ، چین و اتحادیه اروپا جهت گیری بین المللی دارد.
 • در طول دوره تحصیل از شرکت کنندگان خود پشتیبانی عالی می کند.
 • بحث و گفتمان را تشویق می کند.
 • از مبادلات بین دانشجویان و اساتید از طریق آخر هفته های فشرده در هتل های سمینار پشتیبانی می کند.
 • راهنمای شخصی شرکت کنندگان در طول برنامه مطالعه ، از دسترسی به پیشنهادات در دانشگاه زوریخ برخوردار است.
 • سود حاصل از پیشنهادات موسسه اروپا در دانشگاه زوریخ.

143558_Zentrum_Luftaufnahme_2014_03.jpg

محل

سوئیس از نظر تنوع فرهنگی ، زبانها ، مناظر خیره کننده و البته مردم آن چیزهای زیادی برای ارائه دارد. تقریباً 8.1 میلیون نفر در سوئیس زندگی می کنند و این کشور دارای چهار زبان رسمی آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و رومانش است. در دهه های گذشته سوئیس از ثبات اقتصادی برخوردار بوده است. علی رغم کمبود منابع طبیعی سوئیس و وابستگی شدید اقتصاد سوئیس به صادرات ، تولید ناخالص داخلی آن به ازای هر ساکن بیشتر از سایر کشورهای صنعتی است.

در کل ، جمعیت سوئیس از سطح بالای زندگی برخوردار است و سوئیس شهرت زیادی در خدمات با کیفیت بالا در بسیاری از بخش ها از جمله بهداشت ، صنعت ، حمل و نقل عمومی ، آموزش و غیره دارد. در گزارش رقابت جهانی منتشر شده توسط World Economy انجمن در سال 2015/2016 ، سوئیس در رتبه بندی کلی قرار دارد. "Brainforce" در سوئیس نیز بسیار ارزشمند است و این توسط موقعیت پیشرو سوئیس در "صفحه امتیازات اتحادیه نوآوری اروپا 2016" منعکس می شود.

زندگی دانشجویی

تحصیل در زوریخ به معنای زندگی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس است. زوریخ بیش از یک مرکز تجاری و مالی ، به عنوان "شهر بزرگ کوچک" نیز شناخته می شود. این بدان دلیل است که زوریخ با دریاچه فوق العاده زیبا و کوههای مجاور خود ، تمام مزایای زندگی در شهر و در عین حال امکانات تفریحی جذاب را در آستان خود ارائه می دهد.

ویژگی های پردیس

محل

سوئیس از نظر تنوع فرهنگی، زبان ها، مناظر خیره کننده و البته مردمش چیزهای زیادی برای ارائه دارد. تقریباً 8.1 میلیون نفر در سوئیس زندگی می کنند و این کشور دارای چهار زبان رسمی است: آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش. سوئیس در دهه های گذشته از ثبات اقتصادی برخوردار بوده است. علیرغم کمبود منابع طبیعی سوئیس و این واقعیت که اقتصاد سوئیس به شدت به صادرات وابسته است، تولید ناخالص داخلی به ازای هر ساکن این کشور بیشتر از سایر کشورهای صنعتی است.

جمعیت سوئیس به طور کلی از استاندارد زندگی بالایی برخوردار است و سوئیس به دلیل خدمات با کیفیت بالا در بسیاری از بخش ها از جمله بهداشت، صنعت، حمل و نقل عمومی، آموزش و غیره شهرت زیادی دارد. در گزارش رقابت پذیری جهانی منتشر شده توسط مجمع جهانی اقتصاد در سال 2015/2016، سوئیس در رتبه بندی کلی قرار دارد. "Brainforce" نیز در سوئیس بسیار ارزشمند است و این با موقعیت پیشرو سوئیس در "تبلیغ امتیازات اتحادیه نوآوری اروپا 2016" منعکس شده است.

زندگی دانشجویی

تحصیل در زوریخ به معنای زندگی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس است. زوریخ بیش از یک مرکز تجاری و مالی، به عنوان "شهر کوچک کوچک" نیز شناخته می شود. این به این دلیل است که زوریخ تمام مزایای زندگی شهری و در عین حال امکانات تفریحی جذاب را با دریاچه زیبای خیره‌کننده و کوه‌های مجاورش در آستانه خانه‌اش ارائه می‌دهد.

  مکان ها

  • Zürich

   LL.M.-Studiengang Internationales Wirtschaftsrecht Universität Zürich Hirschengraben 56

   سوالات