Keystone logo

Vermont Law and Graduate School

A logo

مقدمه

در Vermont Law and Graduate School ، یادگیری در جهت هدف و عمل است.

برنامه های دانشگاهی VLGS یک پایه محکم در قانون و سیاست را با تمرکز بر یک یا چند زمینه تخصصی ترکیب می کند. تجربه عملی و واقعی که از طریق کار در کلینیک های حقوقی و دوره های خارجی به دست می آید، دانش آموزان را قادر می سازد تا تخصص خود را تقویت کنند و استعدادهای خود را با علایق خود مطابقت دهند.

یادگیری در همه جا اتفاق می افتد: در محوطه دانشگاه - در کلاس های درس، اتاق های کنفرانس، کتابخانه، و در سمینارهای شام - و خارج از محوطه دانشگاه - در اتاق های دادگاه، دفاتر مشتری، جلسات شهر، جلسات میانجیگری، جلسات و اتاق های استماع قانونگذاری. این یک محیط آموزشی است که توسط دانش آموزانی هدایت می شود که بیشتر به همکاری علاقه دارند تا رقابت.

Vermont Law and Graduate Schoolبرنامه های دانشگاهی برای تبدیل مهارت ها و تخصص های حقوقی به ابزارهای پیامد طراحی شده اند. اعضای هیئت علمی، دانشمندان حقوقی مشهور و متخصصان کاتالوگ دوره های گسترده ای را ارائه می دهند که بیشترین دوره های حقوق محیط زیست را در بین دانشکده های حقوق در ایالات متحده ارائه می دهد. مرکز حقوقی محیط زیست با رتبه برتر، دانشجویان را برای رهبری از طریق تمرین در موسسات و کلینیک های تخصصی آماده می کند. برنامه‌های بین‌المللی به دانشجویان اجازه می‌دهد تا درک خود را از سیاست و قوانین جهانی گسترش دهند و آب‌های رویه‌های حقوقی در خارج از ایالات متحده را آزمایش کنند.

انجمن

Vermont Law and Graduate School یک نوع متفاوت از دانشکده حقوق است، و یک دلیل مهم به جامعه ما بستگی دارد. دانش آموزان در تابستان بین کلاس ها در رودخانه سفید ماهی می گیرند. آنها مهمانی های شام برگزار می کنند، آبجو خود را دم می کنند و از فرماندار ورمونت در مورد اهمیت ایجاد تغییرات در سیستم عدالت کیفری می شنوند.

مانند خود ورمونت، انجمن در Vermont Law and Graduate School کوچک و عمیقاً درگیر است. این یک گروه پرشور از اساتید، دانشجویان و کارکنان است که هم به همسایگان خود و هم به تغییر جهان اهمیت می دهند. جامعه شامل فارغ التحصیلان ما می شود که پیوند و عشق مشترکی به این شهر کوچک در ورمونت دارند، اگرچه ممکن است در سراسر کشور و خارج از کشور پراکنده باشند. آنها مراقب یکدیگر هستند، به دانشجویان فعلی کمک می کنند تا کار و کارآموزی پیدا کنند، و تعهد خود را به تغییر جهان و محله های خود حفظ می کنند.

بخش های زیادی نیاز است تا جامعه ما کار کند. پردیس ما عمیقاً متعهد به عملکردهای سالم زیست محیطی است، بخشی از آن است. در اینجا توالت های قابل کمپوست و یک شارژر خودروی برقی با انرژی خورشیدی را برای استفاده پیدا خواهید کرد.

ارزش ها و تعهد ما به برابری برای همه نیز نقش مهمی ایفا می کند. در روز جلسه شهر، مدرسه بسته می‌شود تا به دانش‌آموزان، اساتید و کارکنان این فرصت را بدهد تا در این سنت مهم دموکراتیک نیوانگلند شرکت کنند.

در نهایت، خود مکان - و عشق به فضای باز و تعامل با آن - تجربه جمعی را تقویت می کند. ما لحظه ای را صرف ارتباط با یکدیگر و اطراف خود می کنیم. خواه پیاده‌روی در نزدیکی کنت لج یا بازدید از انبار تجهیزات برای قرض گرفتن اسکی، کفش‌های برفی، و قایق رانی. هنگامی که هوا در بدترین حالت خود قرار دارد، مرکز تناسب اندام جدید و پیشرفته تجهیزات و کلاس های تناسب اندام گروهی از جمله یوگا، مدیتیشن هدایت شده و چرخش را ارائه می دهد.

گزینه پذیرش ۲

نیازمندی‌های ویزا

مکان ها

  • 164 Chelsea St. PO Box 96 South Royalton, 05068, Royalton

برنامه ها

سوالات