Keystone logo
© University of Warwick
University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

مقدمه

با پیوستن به برنامه بنیاد بین المللی وارویک (IFP) اولین قدم عالی را به سمت مدرک کارشناسی خود بردارید.

انتخاب برای تحصیل در وارویک به معنای پیوستن به یک دانشگاه پیشرو در جهان است. با انتخاب تحصیل در وارویک IFP، بهترین شروع ممکن را برای تحصیل در مقطع کارشناسی خود دارید.

از طریق آموزش فشرده و پشتیبانی مستمر، می توانید به چیزی بیش از تحصیلات خود اعتماد کنید و برای ورود به مدرک دانشگاهی مورد نظر خود آماده شوید.

شما می توانید از طیف گسترده ای از مسیرهای موضوعی انتخاب کنید، که شما را با دانش آکادمیک، مهارت ها و توانایی زبان انگلیسی که برای پیشرفت به مقطع کارشناسی انتخابی خود نیاز دارید، مجهز می کند. شما همچنین اعتماد به نفس خود را تقویت خواهید کرد و بخشی از جامعه پر جنب و جوش ما در اینجا در وارویک خواهید شد.

به عنوان یک دانشجوی Warwick IFP، اگر تصمیم به مطالعه یک دوره کارشناسی مرتبط در Warwick پس از اتمام برنامه داشته باشید، یک پیشنهاد مشروط تضمین شده دریافت خواهید کرد.

چرا وارویک

دانشگاه وارویک یک دانشگاه گروه راسل پیشرو در جهان است که به طور گسترده به عنوان پیشرو در تحقیق و آموزش شناخته شده است.

برنامه بنیاد بین المللی وارویک سابقه طولانی در کمک به دانشجویان بین المللی برای پیشرفت در وارویک و سایر دانشگاه های برتر دارد. این برای دانش آموزان دبیرستانی از سراسر جهان طراحی شده است که برنامه های درسی آنها اجازه ورود مستقیم به تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان را نمی دهد - برای جزئیات بیشتر در مورد افرادی که می توانند برای دوره درخواست دهند، از شرایط ورود ما دیدن کنید.

کارکنان متخصص ما از بهترین استعدادهای این بخش هستند. آنها عمیقاً متعهد و مشتاق هستند که به شما کمک کنند تا به نتایج مورد نیاز خود برسید. تیم ما با شما همکاری خواهد کرد تا از انتقال آرام به تحصیل شما در بریتانیا اطمینان حاصل شود.

تحصیل در یکی از 10 مسیر تحصیلی ما به شما این امکان را می دهد که در دانش موضوعی خود تخصص داشته باشید و در عین حال مهارت های آکادمیک مورد نیاز برای تحصیل در مقطع کارشناسی آینده خود را توسعه دهید. دانشجویان قبلی Warwick IFP به بیش از 70 دوره تحصیلی مختلف پیشرفت کرده اند.

از روز اول به همراه دانش‌آموزان از بیش از 30 کشور مختلف، بخشی از جامعه فرهنگی متنوع و مرتبط ما خواهید بود. شما بخشی از دانشگاه وارویک خواهید بود و در حین زندگی و تحصیل در پردیس زیبا و امن ما در قلب بریتانیا، به باشگاه ها، جوامع و امکانات ما دسترسی خواهید داشت.

دلایل انتخاب Warwick IFP

 • شما دانشجوی وارویک خواهید بود و زندگی در محوطه دانشگاه را با اقامت در محوطه دانشگاه و دسترسی به تمامی امکانات، باشگاه ها و جوامع تجربه خواهید کرد. ما بیش از 250 انجمن دانشجویی داریم، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.
 • 40 سال تجربه در آموزش با کیفیت بالا و حمایت از دانشجویان بین المللی. این یکی از طولانی ترین برنامه های بنیاد در جهان است که در سال 1983 آغاز شد.
 • انتخاب 10 تخصص که توسط دانشگاهیان متخصص تدریس می شود.
 • آموزش زبان انگلیسی آکادمیک، متناسب با موضوع مورد مطالعه شما و همچنین توانایی شما برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از این برنامه ببرید.
 • پیشنهاد مشروط تضمین شده برای طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی وارویک پس از تکمیل IFP.
 • دانشجویان IFP به تحصیل در وارویک و سایر دانشگاه های برتر می دهند . بیش از 75 درصد از دانشجویان IFP ما در دانشگاه های گروه راسل پیشرفت می کنند.

دانشگاه در قلب انگلستان

پردیس وارویک به سختی قابل شکست است و در موقعیت ایده آلی در مرز غرب میدلندز و وارویک شایر قرار دارد. تمام مزایای دسترسی آسان به شهرهای بزرگ کاونتری (فقط سه مایل به سمت جنوب غربی)، بیرمنگام، و مرکز لندن را دارد اما با آرامش یک پردیس زیبا و مستقل و سرسبز. ما دقیقاً در مرکز انگلستان هستیم که با قطار، ماشین یا هواپیما از تمام نقاط بریتانیا و خارج از کشور به راحتی می توان به آن دسترسی داشت.

پردیس در نزدیک به 300 هکتار از حومه‌های طبیعی با دریاچه‌ها، جنگل‌ها و باغ‌های زیبا قرار دارد که می‌توانید در آن استراحت کنید و از هیاهوی پردیس اصلی فرار کنید.

امکانات پردیس در سطح جهانی با فضاهای آموزشی و یادگیری برجسته، کتابخانه 24 ساعته ، مرکز هنری و سینما ، یک برند است. - هاب جدید ورزش و سلامتی، و رستوران ها و کافه ها .

پذیرش ها

Entry Requirements

The Warwick IFP is designed for students who require additional study before they can join an undergraduate degree in the UK, usually because their local curriculum is not accepted for direct entry to undergraduate study.

For this reason, we do not accept students who have studied A Levels, IB Diploma, or any other qualification that allows progression directly to a UK university.

The lists below show the typical level of offers that we will make, according to the type of qualification being studied - National School Qualifications and/or International School Qualifications. All applicants are also required to show that their English language ability meets our minimum standards, as well as submit a personal statement according to our guidance.

Some of our courses have subject-specific requirements:

 • For our Finance, Mathematics and Statistics, Economics, and Computer Science courses, Mathematics is required, and you will have specific grade requirements for this subject.
 • For our Physics and Engineering IFP, Mathematics and Physics will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.
 • For our Biological Sciences and Psychology IFP, either Biology or Psychology will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.

International School Qualifications

 • IGCSEs/GCSEs - at least 4 subjects at grade A or above, with remaining subjects no lower than grade B
 • AS Levels - at least 3 subjects at grade B or above
 • IB Certificate - at least 5 points in all subjects taken

English Language Requirements

All applicants are required to show that their English ability is at a suitable level for their IFP course - the level required depends on which IFP course you wish to study. You do not need to have an English Language Test to apply - we can still assess you for a place on the program and if you are successful, we will issue an offer that is conditional on you submitting an acceptable English language qualification ahead of the course starting.

Several English language tests are accepted; some of the most frequently offered ones are detailed below. Applicants who require a visa to study in the UK will be required to provide a Secure English Language Test (SELT), due to the visa requirements set by the UK Government. Please note that certain English tests (including IELTS and PTE) must be taken within two years before the start of your IFP course.

الزامات ویزا

اگر از خارج از اروپا هستید و واجد شرایط طرح تسویه حساب اتحادیه اروپا نیستید، ممکن است برای تحصیل در بریتانیا در Warwick IFP نیاز به ویزا داشته باشید.

اگر برای تحصیل در انگلستان به ویزا نیاز دارید، معمولاً باید از طریق مسیر دانشجویی درخواست دهید.

به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش، از شما می‌پرسیم که آیا برای تحصیل خود به ویزا نیاز دارید یا خیر. اگر این کار را انجام دهید، یک شماره تاییدیه پذیرش برای مطالعات (CAS) برای شما صادر می شود. ما تقریباً سه ماه قبل از شروع دوره شروع به صدور شماره CAS برای دارندگان پیشنهاد بدون قید و شرط می کنیم.

دستورالعمل ها و راهنمایی های کاملی را از تیم پذیرش در مورد دریافت شماره CAS خود در زمان مناسب دریافت خواهید کرد.

بورسیه و بودجه

برای جشن گرفتن چهلمین سالگرد برنامه بنیاد بین المللی وارویک، ما چندین بورس تحصیلی دانشگاهی را به متقاضیان برجسته ای که به Warwick IFP 2024-25 می پیوندند ارائه خواهیم کرد. در مجموع، ما 40000 پوند بورسیه تحصیلی در دسترس خواهیم داشت که 17 بورسیه برای اعطای آن وجود دارد.

بورسیه ها به شرح زیر تقسیم می شوند:

 • دو (2) بورس تحصیلی مدیر ، هر کدام 5000 پوند، برای دانشجویان ممتازی که می توانند دستاوردهای آکادمیک قبلی و تعهد به تحصیلات و مدرک آینده خود را نشان دهند، رزرو شده است.
 • پانزده (15) بورسیه سالگرد، هر کدام 2000 پوند، بر اساس دانشجویانی که اظهارات شخصی برجسته ای را ارائه کرده اند که تعهد آنها به تحصیلات و مدرک آینده آنها را مشخص می کند.
  • 10 بورسیه سالیانه 2000 پوندی ما برای دانشجویان متقاضی از چین (سرزمین اصلی)، تایوان، اندونزی، مالزی، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، روسیه، قزاقستان یا نیجریه رزرو می شود.
  • بورسیه های 5 ساله باقی مانده برای دانشجویانی که از هر منطقه ای درخواست می کنند باز است.

رتبه بندی

 • وارویک در بریتانیا در رتبه 10، در اروپا 19 و در جهان 64 است. (رده بندی جهانی QS 2023).
 • این دانشگاه توسط "راهنمای دانشگاه خوب"، راهنمای رتبه بندی دانشگاه های بریتانیا در سطح بین المللی که توسط "ساندی تایمز" منتشر شده است، به عنوان بهترین دانشگاه در بریتانیا برای کیفیت تدریس شناخته شده است.
 • وارویک دارای 20 موضوع در ده موضوع برتر (شامل اقتصاد، علوم کامپیوتر، مطالعات تجارت و مدیریت، سیاست و حسابداری، و امور مالی) در "راهنمای کامل دانشگاه 2022" است.

مکان ها

 • Coventry

  University of Warwick, Avon Rd, Coventry, United Kingdom, CV4 8UW, Coventry

برنامه ها

سوالات