Keystone logo
© WLU
West Liberty University

West Liberty University

West Liberty University

مقدمه

در دانشگاه لیبرتی وست (WLU)، راه رسیدن به اشتغال با احساس تعلق و اجتماع آغاز می شود. این دانشگاه که در نزدیکی Wheeling، ویرجینیای غربی، در قلب یک منطقه پر جنب و جوش شهری سه ایالتی قرار دارد، بر این باور است که وقتی دانشجویان - از دور یا نزدیک - با آغوش باز پذیرفته می شوند، اعتماد به نفس برای موفقیت در آنها ایجاد می شود. این فرآیند با ایجاد حس خوشایند از خانه آغاز می شود. مرکز بین‌المللی رولی ویلیامز این امر را با سازماندهی فعالیت‌ها و رویدادهای هفتگی تضمین می‌کند که غنی‌سازی فرهنگی را برای تسهیل سازگاری و ادغام در جامعه دانشگاه فراهم می‌کند.

به نمایندگی از 32 کشور، دانشجویان می توانند از بین بیش از 70 رشته کارشناسی معتبر و برنامه های فارغ التحصیلی به صورت آنلاین و در محوطه دانشگاه انتخاب کنند. با این حال، زندگی دانشگاهی به دلایل واضح برنده است.

«درگیر شدن، کلیدی است که بیشترین بهره را از تجربه کالج خود ببرید. برای همه چیزهایی وجود دارد، خواه علایق اجتماعی، مذهبی، خاص، حرفه ای، اداراتی یا افتخاری.» دانشگاه فرصت های زیادی را برای درگیر شدن در زندگی پردیس با بیش از 50 سازمان فعال فراهم می کند.

مجموع تجربه دانشگاه WLU مستلزم دسترسی 24/7 به مرکز موفقیت دانشجویی است، جایی که دانش آموزان به اعضای کلیدی جامعه WLU تبدیل می شوند و در برنامه ها و خدماتی شرکت می کنند که به آنها کمک می کند تا پتانسیل و اشتیاق خود را درک کنند. در مرکز هنر و آموزش، یک آزمایشگاه چند وجهی یادگیری عملی، آنها هنر، خلاقیت و فناوری را بررسی می کنند.

مرکز نگارش E. Kent و Barbara Culler Robinson به آنها می آموزد که اکتشافات خود را بنویسند و مهارت های خود را در ارتباطات نوشتاری بهبود بخشند - برای کسانی که به دنبال رشد سازمانی هستند. مدرک لیسانس علوم در مدیریت بازرگانی و برنامه MBA کاملاً تکمیل کننده این هدف هستند.

انتخاب های به همان اندازه محبوب برای کسانی که مشتاق تجربه فرهنگ آپالاچی با WLU هستند عبارتند از لیسانس در آموزش جامعه، لیسانس روانشناسی، لیسانس زیست شناسی، کارشناسی در زیست شناسی، کارشناسی ارشد در زیست شناسی، کارشناسی ارشد در زیست شناسی - علوم باغ وحش، و کارشناسی ارشد در آموزش.

دانشگاه لیبرتی غربی یک دانشگاه دولتی آینده‌نگر و چهار ساله است که به عنوان قدیمی‌ترین موسسه آموزش عالی ویرجینیای غربی غرق در میراثی غنی است. این آکادمی که به عنوان آکادمی آزادی غربی در سال 1837 (26 سال قبل از پذیرش ایالت در اتحادیه) تأسیس شد، برای پاسخ به نیاز به فرصت های تحصیلی عالی در غرب ریج آپالاچی ایجاد شد. نام این موسسه به نام شهری است که در آن واقع شده است. لیبرتی غربی در اواخر قرن هجدهم به عنوان غربی ترین نقطه آزادی جدید ارائه شده از طریق اعلامیه استقلال نامگذاری شد.

بیانیه مأموریت

دانشگاه لیبرتی غربی که در سال 1837 تاسیس شد، اولین موسسه آموزش عالی در ویرجینیای غربی بود. امروز، ما جامعه ای پویا، فراگیر و دانشجو محور هستیم که کاوش علمی، یادگیری تجربی، بیان خلاق و شهروندی جهانی را پرورش می دهیم.

WLU یک دانشگاه دولتی است که متعهد به ارائه آموزش جامع از مقطع کارشناسی تا پیشرفته به دانشجویان است و در عین حال به عنوان مدافع پیشرو منطقه برای هنر، آموزش، پژوهش و فرصت های اقتصادی خدمت می کند.

بیانیه چشم انداز

WLU می‌خواهد الگویی از آموزش نوآورانه، فراگیر و تحول‌آفرین باشد که در دسترس همه کسانی باشد که بر جامعه تأثیر مثبت می‌گذارد.

پذیرش ها

الزامات درخواست کالج West Liberty University توسط سیاست های نهادی مقطع کارشناسی کمیسیون سیاست آموزش عالی است.

علاوه بر این شرایط درخواست کالج، ممکن است شرایط خاصی برای پذیرش در برنامه هایی مانند بهداشت دندان، علوم آزمایشگاهی پزشکی، پرستاری، موسیقی، آموزش معلمان، برنامه های کارشناسی هنر، BLA، BAS و تحصیلات تکمیلی وجود داشته باشد.

بورسیه و بودجه

بورسیه های West Liberty University

برنامه دانش پژوهان West Liberty University برای جذب دانشجویان برتر دانشگاهی تأسیس شد. دانش آموزانی که برای اولین بار وارد می شوند ممکن است واجد شرایط یکی از سه انتخاب در برنامه Scholars باشند. علاوه بر دریافت بورسیه تحصیلی چهار ساله، دانشجویان از مزایای دیگری نیز تحت این برنامه برخوردار می شوند.

Outside Scholarships

هر سال، West Liberty University ، دلارهای بی شماری را به عنوان کمک هزینه تحصیلی خارجی که به دانشجویان ما اعطا می شود، می پذیرد.

بورسیه ها و کمک هزینه های ویرجینیای غربی

ویرجینیای غربی هر سال بیش از 100 میلیون دلار کمک مالی برای کالج ارائه می دهد. با کلیک بر روی پیوند زیر، دانش آموزان می توانند تمام برنامه های کمک مالی دولتی را که در دسترس هستند، بیابند. بودجه دولتی برای دانش‌آموزانی که به‌تازگی فعالیت‌های تحصیلی خود را شروع کرده‌اند و دانش‌آموزانی که به‌دنبال تغییر شغلی هستند و نیاز به مدرک جدید دارند، در دسترس است.

بورسیه تحصیلی West Lib را کشف کنید

لطفاً در یکی از روزهای بازدید از پردیس ما شرکت کنید و شانس برنده شدن یک بورس تحصیلی 1000 دلاری برای حضور در West Liberty University را داشته باشید. بازدید از پردیس به شما این امکان را می دهد که پردیس را از چشم یک دانشجو ببینید، با اساتید و کارمندان ملاقات کرده و صحبت کنید، همه WLU را تجربه کنید و شانس برنده شدن 1000 دلار را داشته باشید.

مکان ها

  • West Liberty

    208 University Drive CU Box 101, 26074, West Liberty

سوالات