Keystone logo
University of Westminster حقوق و فناوری LLM
University of Westminster

حقوق و فناوری LLM

London, بریتانیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۱۵٬۰۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* بین المللی | انگلستان: 12500 پوند

Postgraduate Online Open Day

مقدمه

با پیشرفت های سریع در فناوری و جهش های روزانه در درک علمی از مسائلی که بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد، جامعه با سرعت بی سابقه ای در حال تغییر است. قانون نیز تحت تأثیر تغییرات فنی و علمی است و با آن مواجه می شود، هم در رابطه با تغییرات در عملکرد حرفه ای و هم نوع دانش و موضوعاتی که برای آنها تنظیم و قانون گذاری می شود. ما دوره‌ای طراحی کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند دانش خود را در مورد مسائل حقوقی کلیدی مرتبط با توسعه فناوری و علمی توسعه دهید.

قانون و فناوری LLM به پرسش انتقادی تغییرات فنی و علمی، به ویژه در رابطه با قانون دامن می زند. این دوره همچنین با سؤالات سیاسی، اجتماعی و اخلاقی مرتبط با نحوه استفاده و استفاده قانون از تغییرات در فناوری و دانش علمی درگیر است. رابطه بین قانون و فناوری، و سوالات اخلاقی مرتبط که در این زمینه پدیدار می‌شوند، پویا است، بنابراین هدف این دوره فراهم کردن فضایی برای ارزیابی چالش‌های فعلی و در نظر گرفتن پاسخ‌های قانونی بالقوه است. این LLM شما را با مهارت های تحلیلی و تحقیقاتی کلیدی که می تواند در این حرفه و فراتر از آن مهار شود، مجهز می کند.

آموزش از طریق ترکیبی از یادگیری عملی، خلاقانه و مشارکتی، و فرصت‌های تحقیقاتی مستقل با مواد مجموعه‌ای و بحث‌های آموزشی توسط معلم، هم در کلاس و هم به صورت آنلاین انجام می‌شود. این دوره به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم در حرفه حقوقی و فراتر از آن را کسب کنید و بر روی آنها تمرکز کنید، و به افزایش قابلیت استخدام شما در زمینه‌های مرتبط با فناوری حقوقی، مانند موارد مربوط به فعالیت‌های حقوقی و نوآوری، اخلاق حقوقی، تحقیقات حقوقی و سیاست عمومی، و انطباق و مقررات. همچنین زمینه خوبی برای نقش‌های خدمات ملکی، کارهای خیریه و حمایت اجتماعی فراهم می‌کند.

مهمترین دلایل برای مطالعه با ما

  • شما اهمیت و تأثیری را که پیشرفت‌های فناوری جدید بر قانون دارند، با استفاده از مثال‌های اصلی مرتبط کشف خواهید کرد.
  • این دوره به شما کمک می‌کند تا درگیر پرسش‌های انتقادی و اخلاقی در مورد ارزش و تأثیر چنین پیشرفت‌هایی در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است و به‌طور فزاینده‌ای مبتنی بر فناوری است، بپردازید.
  • به شما این فرصت داده می شود که بیان خود را در مورد مسائل مهم از طریق یک پایان نامه سنتی مبتنی بر متن، یک گزارش مبتنی بر پروژه یا یک طرح گمانه زنی توسعه دهید.
  • شما به یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش و متنوع در قلب لندن ملحق خواهید شد که متعهد به توسعه افراد آگاه اجتماعی، کارآفرین و دارای تفکر انتقادی است.
  • شما با دانشگاهیان که در حال انجام تحقیقات با کیفیت بالا در زمینه قانون و فناوری هستند کار خواهید کرد

چرا این دوره را مطالعه می کنیم؟

توسط متخصصان تدریس می شود

توسط دانشگاهیان و متخصصان برجسته در زمینه حقوق و فناوری به شما آموزش داده خواهد شد.

تمرکز فردی بیشتر

این دوره توسط متخصصان از طریق آموزش گروهی کوچک، مربیگری یک به یک و کار مشترک و انفرادی تدریس می شود که منجر به تمرکز بیشتر فردی می شود.

موقعیت مکانی فوق العاده

شما از پردیس مرکزی لندن ما تحصیل خواهید کرد، که به معنای دسترسی آماده به بهترین شرکت ها و منابع حقوقی پایتخت است.

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

تحویل برنامه

درباره مدرسه

سوالات