Keystone logo
Washington University School of Law استاد مطالعات حقوقی در Washington University School of Law
Washington University School of Law

استاد مطالعات حقوقی در Washington University School of Law

St. Louis, آمریکا

زبان انگلیسی

تمام وقت

Sep 2023

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

مقطع کارشناسی ارشد حقوق قانونی (MLS) آنلاین برای شهروندان ایالات متحده است

مقطع کارشناسی ارشد حقوق قانونی (MLS) از Washington University School of Law چشم انداز عمیق نظام حقوقی ایالات متحده را ارائه می دهد و مجموعه مهارت های عملی را که توسط وکلای مدافع - بحث، تفکر تحلیلی، نوشتن حقوقی و موارد دیگر استفاده می شود، توسعه می دهد. این مدرسه برای غیر وکیلان طراحی شده است و این دانشجویان را به سمت پذیرش قانونی مورد نیاز برای پیشرفت حرفه خود در حرفه های گوناگون - از کسب و کار به مراقبت های بهداشتی می پردازد. این برنامه بصورت کاملا آنلاین از طریقWashULaw تهیه شده است، این برنامه به صورت زنده و با کلاس های مبتنی بر چهره به چهره با قدم به قدم کار می کند که توسط Washington University School of Law طراحی و آموزش داده شده است. فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد مطالعات حقوقی همانند کاندیداهای دانشگاهی شرکت می کنند، در فارغالتحصیلی شرکت می کنند و به Washington University School of Law فارغ التحصیل Washington University School of Law ملحق می شوند.

مزایای برنامه:

  • برنامه درسی آکادمیک دقیق طراحی شده و توسط Washington University School of Law طراحی شده است.
  • دانش آموزان باید همان استانداردهای پذیرش انتخابی را به عنوان دانشجویان در برنامه دانشگاهی برآورده کنند.
  • کلاسهای آنلاین زنده، به دانش آموزان اجازه می دهد تا با همکلاسی های خود در سراسر جهان در یک محیط همیشگی و همیشگی شبکه کنند.
  • دانش آموزان از حمایت دانش آموزان اختصاص یافته از تحصیل در دوره فارغ التحصیلی، از جمله دانش آموزان Washington University School of Law بهره می برند.
  • کاربرد دنیای واقعی محتوای درس را از طریق غیبت یک هفته ای غیر مجاز در سنت لوئیس، MO که در آن دانش آموزان جلسات دادرسی زنده، تورهای حق نشر و شبکه در شخص با استادان همکار است.
109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه