Keystone logo

4 کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار حقوق تجارت 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • حقوق تجارت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار حقوق تجارت

LLB به افرادی که دوره قانونی یا برنامه قانون استاندارد را تکمیل کرده اند اعطا می شود. این مدرک لیسانس است و در اکثر کشورهای جهان برای تحصیل در مقطع لیسانس، آموزش و یا تحصیلات اضافی مورد نیاز است. برای پذیرش در یک برنامه LLB معمولا یک دانشگاه قبلی یا یک کالج تحصیل کرده است.

LLB در قانون تجاری چیست؟ این مدرک لیسانس حقوق با تاکید بر کسب و کار است. دانش آموزان می توانند دوره هایی را که به آنها آگاهی تجاری می دهند و بتوانند درک عمیق تر از قانون کسب و کار را درک کنند. کلاسها ممکن است شامل موضوعاتی مانند قانون کیفری، قانون قرارداد، شکنجه، حل اختلاف، قانون تجاری، قانون شرکت در زمینه و جهانی شدن، تجارت و منابع طبیعی باشد.

بسیاری از فارغ التحصیلان پیدا می کنند که مدرسه را با مهارت های گوناگون ترک می کنند. آنها ممکن است توانایی تفسیر و توضیح دقیق اطلاعات پیچیده را توسعه دهند. آنها همچنین ممکن است مهارتهای نوشتاری و تحقیقاتی را کسب کنند. این توانایی ها ممکن است به دانش آموزان در حرفه خود کمک کنند.

LLB در قانون تجاری در بسیاری از قوانین قانونی رایج ارائه شده است. هزینه تحصیلات می تواند بسته به موقعیت دانشگاه متفاوت باشد. پس از تحقیق و انتخاب موسسه برای حضور، با مدرسه به طور مستقیم برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه حضور در تماس با مدرسه تماس بگیرید.

LLM در قانون بازرگانی درجه مقدماتی است که می تواند دانش آموزان را قادر به پیشرفت به LLM و یا یک دوره آموزشی برای آزمون دادگاه برای تبدیل شدن به یک وکیل تمرین است. افراد بیشتری در کسب و کار ممکن است مدرسه را با یک پایه محکم در قانون بازرگانی ترک کنند و آنها را آماده کنند تا به مجموعه ای از تنظیمات کسب و کار بروند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای حرفه ای به عنوان معلمان، بانکداران، مدیران کسب و کار یا غیر انتفاعی، و مدیران مالی یا منابع انسانی آماده شوند.

LLM در قانون تجاری در بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان ارائه شده است. دوره های آنلاین ممکن است از طریق برخی برنامه ها در دسترس باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.