Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2  کارشناسی های حقوق  (کارشناسی حقوق) برنامه ها که در حقوق تجارت که در آلمان 2023

2 کارشناسی حقوق برنامه ها که در حقوق تجارت که در آلمان 2023

بررسی اجمالی

قانون تجارت چیست؟

قانون تجارت مطالعه حقوق است که در عملیات تجاری اعمال می شود. این شامل تشکیل و راه اندازی مشاغل، خرید و فروش کالا و خدمات، قانون قراردادها، قانون استخدام و حقوق مالکیت معنوی است. کسب‌وکارها برای فعالیت باید از قوانین مختلفی پیروی کنند و مدرک‌های حقوق تجارت می‌توانند به دانش‌آموزان بیاموزند که چگونه در چارچوب قانون بمانند و در عین حال از منافع شرکت خود نیز محافظت کنند.

مشاغل حقوق تجارت چیست؟

انواع مختلفی از مشاغل حقوق تجارت وجود دارد، از کار به عنوان مشاور داخلی برای یک شرکت تا شریک در یک شرکت حقوقی. وکلای تجارت همچنین ممکن است برای دولت کار کنند یا درگیر سیاست باشند. برخی از وکلای تجارت شرکت های خود را راه اندازی می کنند یا در دانشکده های حقوق استاد می شوند.

چرا مطالعه حقوق تجارت مهم است؟

مدارک حقوق بازرگانی می تواند پایه ای قوی در زمینه تجارت، قانون قرارداد و سایر موضوعات حقوقی برای دانشجویان فراهم کند. این دانش می تواند برای دانشجویانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، در دنیای تجارت کار کنند یا وکیل شرکتی شوند، مفید باشد. در کلاس های حقوق تجارت نیز مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله آموزش داده می شود که در هر زمینه ای ارزشمند است.

مدارک حقوق تجارت چیست؟

انواع رشته های حقوق تجارت از مقطع کاردانی تا دکترا در دسترس است. اکثر مدرک های حقوق تجارت موضوعاتی مانند قانون قرارداد، سازمان های تجاری، تخلفات و حقوق مالکیت معنوی را پوشش می دهند. برخی از مدارک حقوق تجارت نیز بر حوزه خاصی از قانون مانند مالیات یا قانون اوراق بهادار تمرکز دارند.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

پس از اتمام تحصیلات کارشناسی ;rsquo& دانشجو می بایست LLB را نیز تکمیل نماید تا بتواند عملاً در حوزه حقوق مشغول به کار شود. این برنامه تحصیلی به طور معمول سه الی چهار سال به طول می انجامد.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی حقوق
  • آلمان
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • حقوق تجارت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه