Keystone logo

70 کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • مطالعات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (70)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی

لیسانس حقوق، یا LLB، مدرک لیسانس است که متخصص در زمینه حقوق است. افرادی که این درجه را به دست می آورند، دانش های مربوط به بخش های مختلف حرفه ی حقوقی را بدست می آورند و اغلب از آرایه ای از مسیرهای مختلف حرفه ای انتخاب می کنند.

LLB در مطالعات قانون چیست؟ این درجه توانایی های ذهنی و عملی دانشجویی را برای موفقیت در حرفه ی حقوقی به کار می گیرد. بسیاری از دانشجویان مشاغل حقوقی خود را به عنوان بخشی از این طرح درجه بندی می کنند. بعضی از برنامه ها انتخاب یک منطقه تخصصی را بر اساس نوع قانون ارائه می دهند، و دیگران فرصت های تحصیل در خارج از کشور را برای اضافه کردن یک جزء بین المللی به مواد فراهم می کنند. دانش آموزان ممکن است موضوعاتی نظیر قانون جنایی و قراردادی، قانون شرکت، قانون شکنی و مهارت ها و پروسه های قانونی را مطالعه کنند.

دانش آموزانی که قانون را مطالعه می کنند، می توانند مهارت های زندگی حیاتی مانند مهارت های ارتباطی پیشرفته، مهارت های تحقیق و نوشتن، توانایی تجزیه و تحلیل و دلیل در موقعیت های مختلف را کسب کنند. این مهارت ها نه تنها به زندگی حرفه ای حرفه ای منجر می شود بلکه زندگی را در سطح شخصی افزایش می دهد.

عوامل متعددی در بازی وجود دارد که هزینه های یک LLB را تعیین می کند، از جمله مکان و مدرسه فردی. LLB در مطالعات حقوق می تواند از سه تا چهار سال برای تکمیل شدن در صورت تحصیل در تمام وقت.

درجه تحصیلات قانونی اغلب اولین گام برای تبدیل شدن به یک وکیل است و بسیاری از دریافت کنندگان این کار را انجام می دهند. با این حال، دیگر فرصت های شغلی برای دانشجویان در این برنامه وجود دارد. بعضی از کارکنان در یک شرکت قانونی یا سازمان های دولتی کار می کنند. فارغ التحصیلان دیگر در نقش های انسانی کار می کنند و یا در سطح ثانویه یا کالج تدریس می کنند. پس زمینه قانونی می تواند کمک به فارغ التحصیلان در سازمان های نظامی یا انتظامی کار کند. با توجه به مجموعه مهارت های گوناگون آموخته شده، فارغ التحصیلان LLB در مطالعات قانون اغلب گزینه های حرفه ای مختلفی را انتخاب می کنند که از آن انتخاب می شوند.

بسیاری از دانشگاه هایی هستند که LLB در مطالعات حقوقی ارائه می دهند که آیا آنها موسسات محلی یا آنلاین هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.