Keystone logo

16 کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق جزا 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق جزا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق جزا

یک لیسانس یا لیسانس حقوق، یک برنامه کارشناسی است که دانشجویان را برای حرفه ای در حوزه حقوقی آماده می کند. فارغ التحصیلان اغلب کار در انواع حرفه های قانونی را پیدا می کنند و اغلب آموزش های بیشتری را برای ارتقای فرصت های حرفه ای و پیشرفت می کنند.

LLB در مطالعات قانونی جنایی چیست؟ این مقطع تحصیلی که بر مبنای اصول قانون کیفری متمرکز است، به دنبال ارائه یک درک صحیح از رفتار جنایی و سابقه حقوقی است. دانشجویان موضوعاتی مانند قانون شکنی، قانون قرارداد، جرم و جامعه، مجازات و عدالت، جامعه شناسی و تحقیقات جنایی را مطالعه می کنند. کارآموزی، اغلب به کارشناسان در رشته های مربوطه تدریس می شود، با هدف ارائه زمینه ای در قانون و جرم شناسی است. این برنامه درجه به خوبی به محیط های یادگیری آنلاین و همچنین رویکردهای سنتی کمک می کند.

ثبت نام در این برنامه به طور معمول مهارت های تحقیقاتی پیشرفته را فرا می گیرد، به این ترتیب آنها می توانند درمورد موضوعات پیچیده در خانه و در زندگی حرفه ای بهتر بدانند. آنها معمولا از روال عمل دادگاه یاد می گیرند و درک خوبی از علل اجتماعی رفتار جنایی، مهارت هایی که ممکن است برای ارتقاء حرفه ای لازم باشد.

هزینه های هزینه تحصیل، کتاب ها و مواد آموزشی می تواند از برنامه تا برنامه متنوع باشد. دانش آموزان آینده باید برای جزئیات خاص در مورد کمک های مالی و هزینه های برنامه، با اداره ثبت نام تماس بگیرند.

محققانی که مدرک تحصیلی تحصیلی خود را دنبال می کنند، ممکن است بتوانند کار را در مکان های مختلف پیدا کنند. کارفرمایان مانند دادگاه ها، زندان ها، زندان ها، دانشگاه ها، منابع انسانی و سازمان های مشاوره اغلب مهارت ها و دانش فارغ التحصیلان را مطلوب می دانند. مأموریت های خاص می تواند شامل افسر وحشی، وکیل دادستان، دادستان، مدیر منابع انسانی و مشاور باشد. فارغ التحصیلان نیز اغلب به دنبال مطالعات بیشتر در قانون و جرم شناسی، افزایش چشم انداز اشتغال هستند.

LLB در مطالعات قانون جرم توسط دانشگاه های متعدد در سراسر جهان ارائه شده است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.