Keystone logo

25 کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (25)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار

LLB یا لیسانس حقوق، دوره کارشناسی است که طول می کشد تا سه تا پنج سال برای تکمیل. به طور معمول می خواهد دانش آموز را درک دقیقی از یک حوزه خاص از قانون به منظور مطالعه بیشتر و یا برای پیشرفت حرفه ای.

LLB در مطالعات حقوق تجارت چیست؟ هدف از این برنامه آموزشی این است که دانش آموزان را در مورد طیف گسترده ای از مسائل حقوقی مربوط به قانون کسب و کار تدریس کنند. موضوعات به طور معمول بر روی یک کشور خاص یا در یک منطقه خاص از قانون کسب و کار تمرکز می کنند، یا موضوعات ممکن است بیشتر تعمیم یافته باشد. این است که به طور معمول توسط استادان با اعتبارات پیشرفته تحصیلی و / یا تجربه دنیای واقعی تدریس می شود. این اغلب با یک سال پایه شروع می شود، پایه ای از دانش حقوقی را ایجاد می کند، و سپس ممکن است تمرینات متمرکز بر یک منطقه خاص از قانون متمرکز شود.

اغلب یادگیرندگان مهارت های مدیریت وقت عالی را به وجود می آورند، به این ترتیب آنها می توانند پروژه ها را به موقع در زندگی شخصی و حرفه ای خود تکمیل کنند. فارغ التحصیلان معمولا این برنامه را با درک خوبی از اصول قانونی عمومی و عملیات کسب و کار گسترده، مهارت هایی که می توانند در محل کار ارزشمند باشند، ترک می کنند.

هزینه های این برنامه بستگی به بودجه و منابع مدرسه، در دسترس بودن بسته های کمک مالی و سایر عوامل دارد. دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها باید با هر دانشگاه تماس بگیرند.

دانش آموزانی که با مدرک تحصیلی در زمینه حقوق کسب و کار فارغ التحصیل می شوند، ممکن است برای ادامه تحصیل به مدرک تحصیلی خود ادامه دهند، یا ممکن است به محل کار حرفه ای وارد شوند. آنها معمولا در تقاضا در هر دو شرکت حقوقی و موسسات شرکتی، و همچنین در دبیرستان ها، کالج ها و دانشگاه ها هستند. موقعیت های خاص شامل موارد زیر می باشند: کارمند حقوقی، کارمند حقوقی، دستیار قانونی، معاون کسب و کار، مشاور امور مالی و حقوقی، و محقق.

LLB در مطالعات حقوق تجارت یک برنامه به طور گسترده ارائه شده، در دسترس در بسیاری از کشورها و دانشگاه ها است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.