Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در آلبانی 2023

2 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در آلبانی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد حقوق، معمولا به عنوان یک مدرک LLM شناخته شده است، مرتبه علمی پیشرفته طراحی شده برای ساخت در مهارت ها و دانش در حال حاضر در کارشناسی برنامه قوانین به دست آورد. اگر چه ممکن است وکالت بدون LLM در آلبانی، بسیاری از دانش آموزان که به دنبال مدرک اضافه از LLM یک تجربه با ارزش برای تعدادی از دلایل است. برنامه های LLM تمایل به نیاز به مطالعه بیشتر روی رشته تخصصی و آنها اجازه می دهد دانش آموزان به گسترش شبکه های حرفه ای خود را در آلبانی و خارج از کشور.

برنامه های LLM به طور کلی یک تا دو سال به طول انجامد و در یک زمان و یا بخشی از اساس تمام وقت در دانشگاه در آلبانی ارائه شده است. تحقیقات، کارشناسی ارشد 'ها پایان نامه، ترم و کار عملی برخی از اجزاء است که به طور معمول برنامه درسی LLM را تشکیل می دهند در مدارس در آلبانی.دانش آموزان LLM در موسسات دانشگاهی در آلبانی می تواند در تعدادی از زمینه های قانونی تخصص، و می توانید انتخاب کنید به تمرکز تحقیقات خود را در آداب و رسوم مناطق خاص نیز هست.

اگر LLM از یک دانشگاه یا مؤسسه دانشگاهی در آلبانی همان چیزی است که شما به دنبال برای تقویت چشم انداز شغلی خود را با شرایط و مهارت های ارزشمند، و سپس پایین و خواندن بیشتر در مورد فرصت های خود را، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • آلبانی
رشته های تحصیلی
    بهداشت و درمان زبان های خارجی مطالعات اقتصادی مطالعات کسب و کار
  • مطالعات حقوقی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط