Keystone logo

150 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق حقوق 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • حقوق
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (150)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق حقوق

بسیاری از دانشآموزان امیدوارند پس از اتمام مدرک لیسانس، به دنبال تحصیلات عالی باشند. برای کسانی که در زمینه حقوق هستند، اخذ مدرک لیسانس می تواند تخصص آنها را در موضوع انتخاب شده خود، آنها را برای موفقیت در حرفه های آینده آماده کند.

LLM در مطالعات حقوقی چیست؟ این نوع برنامه معمولا دانشجویان را در درک کامل از مسائل حقوقی در دنیای کسب و کار می آموزد. دوره ها معمولا شامل انواع وسیعی از قانون، از جمله منطقه ای، تجاری، تجاری و محیط زیست است. از طریق مطالعات موردی، سخنرانی ها و پروژه ها، دانش آموزان ممکن است درباره حقوق بشر و حل مناقشات یاد بگیرند. هدف این برنامه معمولا برای ایجاد دانش آموزان از قوانین بین المللی و نحوه تاثیر آنها بر کسب و کار است.

دانش آموزان معمولا در حال تحصیل در یک برنامه آموزشی LLM هستند. تعدادی از اینها، مانند تفکر تحلیلی و حل مسئله، دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور کامل مسائل قانونی پیچیده و راه حل های طراحی را درک کنند و احتمالا منجر به پیشرفت شغلی شوند. دیگران، مانند مهارت های ارتباطی، در حوزه حرفه و زمینه های زندگی مفید هستند.

هزینه یک برنامه LLM در میان مدارس متفاوت است. هر دانشگاه برنامه های مختلفی دارد و دارای هزینه های تحصیلی خاصی است، به طوری که هزینه ها می توانند بسیار متفاوت باشند، به ویژه بین مدارس در کشورهای مختلف.

تقاضا برای افراد با زمینه ای در مطالعات حقوقی به عنوان پیشرفت جهانی با تکنولوژی و تجارت جهانی رشد می کند. بعضی از دانش آموزان امتحان می دهند دیگران ترجیح می دهند به عنوان دستیارهای حقوقی کار کنند. بسیاری از دانش خود را برای تبدیل شدن به استادان حقوقی استفاده می کنند، در حالی که دیگران با آموزش خود ادامه می دهند و در نهایت وکلا می شوند. مشاغل به عنوان مشاور حقوقی اغلب در دسترس هستند، یا دانش آموزان می توانند به عنوان تحلیلگران حقوقی و محققان کار کنند.

بسیاری از مدرسه در سراسر جهان نیاز به دانش آموزان برای کلاس های انعطاف پذیر را می شناسند. برای پاسخگویی به این تقاضا، دانشگاه ها کلاس های آنلاین بیشتری را نسبت به گذشته ارائه می دهند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.