Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در حقوق عمومی 2023

13 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در حقوق عمومی 2023

بررسی اجمالی

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه حقوق، بسیاری از دانش آموزان به دنبال LLM می روند. این درجه کمک می کند تا دانش آموزان در یک منطقه خاص از قانون تخصص، به طوری که آنها می توانند پایگاه دانش خود را بهبود بخشد و در یک منطقه تو رفتگی در زمینه حقوقی.

LLM در قانون عمومی چیست؟ این نوع مدرک قانونی پیشرفته موضوعات متنوعی را شامل می شود، از جمله قوانین کیفری، قوانین اداری، قانون اساسی و قوانین مالیاتی. کسانی که به سمت این درجه کار می کنند، می توانند وضعیت حقوقی مربوط به افراد و شرکت ها را بررسی کنند، اگر این موضوع به طور کلی بر دولت تاثیر می گذارد. در نهایت، دانش آموزان دوره های مختلفی در مورد موضوعات حقوقی تمرکز می کنند که بر چگونگی تأثیرات حقوقی بر سازمان های بزرگ مانند دولت تأکید دارد.

پس از بدست آوردن مدرک لیسانس در حقوق عمومی، دانش آموزان باید در مورد یک حوزه حقوقی خاص، که می تواند آنها را به عنوان وکیل بیشتری کسب کند، شناخته شده است. دانش آموزان همچنین ممکن است مهارت های تحقیق و تفکر را بهبود ببخشند، که می تواند به آنها کمک کند که حرفه ای قانونی موثر باشند.

عوامل متعددی وجود دارد که تأثیر چگونگی کسب این نوع مدرک پیشرفته را دارند. این می تواند شامل موارد زیر باشد: چه مدرسه حضور داشته باشد، چه مقدار از موسسه هزینه تحصیل و هزینه تحصیل دانش آموزان را به اتمام برساند.

پس از کسب درآمد LLM در قانون عمومی، فارغ التحصیلان این فرصت را دارند که در بسیاری مواقع در حوزه حقوقی کار کنند. به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است بتوانند به عنوان یک مدافع عمومی برای یک سازمان دولتی یا فدرال کار کنند. آنها همچنین می توانند جایگاه خود را در یک شرکت خصوصی در یک شرکت خصوصی حفظ کنند یا به عنوان مشاور داخلی برای یک سازمان بزرگتر که در خدمت مردم است، خدمت کنند. علاوه بر این، کسانی که با این درجه می توانند به جای یک وکیل به عنوان یک افسر انطباق کار کنند.

بسیاری از برنامه های LLM در مکان های شخصی و آنلاین در سراسر جهان در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق مدنی
  • حقوق عمومی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه