Keystone logo

1 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی حقوق پزشکی حقوق پزشکی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • حقوق پزشکی
  • حقوق پزشکی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی حقوق پزشکی حقوق پزشکی

LLM مخفف Legum Magister، و آن مدرک کارشناسی ارشد برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل قانونی خود است. قانون بهداشت با تعدادی از جنبه های مختلف بهداشت و درمان می پردازد که آنها به مسائل حقوقی مربوط.

شما ممکن است تعجب، چه LLM در بهداشت و درمان است؟ این برنامه در تعدادی از مناطق مختلف، از جمله قانون بهداشت، قانون قرارداد، قانون پزشکی، حقوق اداری، قانون قصور پزشکی، و قانون رضایت تمرکز دارد. متقاضیان به برنامه باید مدرک کارشناسی در مراقبت های بهداشتی، قانون، و یا مرتبط با موضوع داشته باشد.

تعدادی از مزایای برای کسانی که کسب LLM خود را در بهداشت وجود دارد. سن جمعیت همچنان به سراسر جهان رشد می کنند، و این امر موجب افزایش تقاضا برای متخصصان قانون سلامت. فرصت های شغلی شایع هستند، و آنها هر دو سطح ملی و بین المللی در دسترس هستند. دانش که دانش آموزان به دست آوردن نیز کمک می کند حل مسائل آنها را در دیگر زمینه های زندگی خود را.

در برنامه تمام وقت، LLM در بهداشت معمولا می تواند در یک سال به دست آورده است.هزینه های از برنامه بسته به کشور، مدرسه، و دانش آموز متفاوت خواهد بود. دانش آموزان علاقه مند باید مدرسه به انتخاب خود برای تعیین تعهدات مالی خود خواهد بود با.

فارغ التحصیلان با درجه در قانون سلامت می تواند از فرصت های شغلی پویا و متنوع بسیاری از را انتخاب کنید. وکلا با این درجه می توانند در حرفه در قانون داروخانه، قصور پزشکی، اخلاق پزشکی، بهداشت عمومی بین المللی، و قانون سلامت روان تمرکز می کنند. آنها می توانند در پشت صحنه کار می کنند، و یا وقت خود را صرف در دادگاه، بسته به منافع و شخصیت خود را. با LLM خود را در بهداشت کارشناسان بهداشت و درمان می تواند در موقعیت های سطح بالا در دولت مراقبت های بهداشتی و اخلاق زیستی کار می کنند.

کسانی که با برنامه پر مشغله ممکن است نگران است که به دست آوردن یک LLM در بهداشت ممکن است بیش از حد دشوار است. با این حال، بسیاری از مدارس در حال حاضر ارائه این فرصت را به بسیاری از کلاس های آنلاین، و حتی ارائه مطالعات پاره وقت.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.