Keystone logo

1 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی حقوق پزشکی حقوق پزشکی که در بریتانیا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • بریتانیا
  • مطالعات حقوقی
  • حقوق پزشکی
  • حقوق پزشکی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی حقوق پزشکی حقوق پزشکی

حقوق پزشکی رشته هیجان انگیزی است که به عمق تقاطع پزشکی و حقوق می پردازد. همه چیز در مورد درک اصول قانونی، نظریه های اخلاقی، و چارچوب های نظارتی است که سیستم مراقبت های بهداشتی ما را شکل می دهد و اقدامات متخصصان و موسسات مراقبت های بهداشتی را هدایت می کند.

در حالی که هر برنامه و موسسه ممکن است پیشنهادات منحصر به فرد خود را داشته باشد، برخی از موضوعات مشترک وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید با آنها روبرو شوید. برای شروع، با اصول و نظریه های اساسی اخلاق پزشکی آشنا خواهید شد. شما به مفاهیمی مانند خودمختاری، خیرخواهی، عدم شرارت و عدالت که ستون فقرات تصمیم گیری اخلاقی در مراقبت های بهداشتی را تشکیل می دهند، شیرجه خواهید زد.

همچنین قوانین و مقرراتی را که بر ارائه مراقبت های بهداشتی حاکم است، بررسی خواهید کرد. این شامل یادگیری در مورد حقوق بیمار، محرمانه بودن، رضایت آگاهانه و مسئولیت حرفه ای است.

چه به سمت فعالیت های حقوقی، مدیریت مراقبت های بهداشتی، تجزیه و تحلیل خط مشی یا دانشگاه کشیده شده باشید، مدرک حقوق پزشکی درها را به روی فرصت های هیجان انگیز باز می کند.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.