Keystone logo

15 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حل اختلاف حل اختلاف 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حل اختلاف
  • حل اختلاف
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حل اختلاف حل اختلاف

فارغ التحصیلان حقوقی اخیر و حتی کسانی که قانون را برای چندین سال تجربه کرده اند ممکن است تصمیم بگیرند که مهارت های خود را با پیگیری LLM تیز کنند. با به دست آوردن این نوع از درجه پیشرفته حقوقی، دانش آموزان در مورد یک منطقه خاص از قانون بیشتر بدانند.

LLM در حل اختلافات چیست؟ برنامه های LLM در حل منازعات عمدتا بر تاکتیک ها، استراتژی ها و فرصت هایی برای حل مسائل بین افراد و بنگاه های تجاری خارج از سیستم دادگاه و بدون نیاز به دادرسی تمرکز دارد. دانش آموزانی که تصمیم به کسب این مدرک می توانند کلاس هایی را که شامل داوری، شیوه های واسطه گری و اصول هستند را یاد بگیرند و یاد بگیرند که آیا میانجیگری یا داوری یک اقدام مفیدی است.

دانش آموزانی که در حل اختلافات LLM را کسب می کنند، می توانند مهارت های مذاکره خود را تشدید کنند، که می تواند به آنها کمک کند که به یک واسطه مورد نظر تبدیل شوند. آنها همچنین ممکن است در شناسایی گزینه های واسطه گری و تحقیق در زمینه های مختلف قانون، که می توانند در طول زندگی حرفه ای خود به آنها کمک کنند، بهتر است.

هنگامی که هزینه هزینه تحصیل LLM در حل و فصل اختلاف می آید، قیمت ها متفاوت است با توجه به اینکه موسسه هزینه اتهامات را پرداخت کرده است. آنها همچنین می توانند به جای این موسسه بستگی داشته باشند و دانشجویان چه مدت برای پایان دادن به این برنامه اقدام کنند.

هنگامی که دانش آموزان این نوع از مدرک لیسانس را تکمیل می کنند، بسیاری تصمیم می گیرند که برای یک شرکت خصوصی خصوصی، سازمان دولتی یا شرکت تجاری، یک مشاور مشاور، واسطه یا داور برای حل اختلافات حرفه ای شوند. با این حال، بسیاری از وکلا نیز تصمیم می گیرند که این نوع درجه را بدست آورند تا بتوانند طرفداران بهتر برای مشتریان خود باشند که مسیر واسطه یا مسیر داوری را می گیرند. در برخی موارد، دانشگاهیان تصمیم گرفتند این درجه را کسب کنند تا مهارت های مذاکره را تیز کنند.

کسانی که علاقه مند به کسب LLM در حل اختلاف هستند گزینه های بسیاری از برنامه در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.