Keystone logo

4 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق اداری قانون آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق اداری
  • قانون آموزش
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق اداری قانون آموزش

قانون آموزش و پرورش چیست؟

قانون اموزش و پرورش یا حقوق اموزشی مجموعه ای از قوانین قانونی است که با ارائه و مدیریت اموزش و پرورش سروکار دارد. قوانین اموزشی در سطوح فدرال، ایالتی / استانی، محلی یا سرزمینی / شهری در کشورهای سراسر جهان تصویب می شود. تصمیمات قضایی بی شماری وجود دارد که بر قانون اموزش و پرورش تاثیر می گذارند، مانند انهایی که با حقوق بشر، حقوق مدنی و ازادی مذهبی سروکار دارند.

قوانین آموزش و پرورش می تواند در حوزه بین المللی یا ملی باشد. برخی از نمونه‌ها عبارتند از حق آموزش که توسط اعلامیه جهانی حقوق بشر سازمان ملل متحد، قوانین حضور اجباری در مدرسه، قوانین سن بلوغ، قوانین کار کودکان، قوانین آموزش عمومی رایگان، مدارس خصوصی که تحت نظارت هستند، کوپن‌های آموزشی، و قوانین خصوصی سازی آموزش و پرورش

مزایای تحصیل در رشته حقوق آموزشی در دانشگاه چیست؟

برنامه های مدرک حقوق آموزش و پرورش با هدف آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل در آموزش و پرورش و قانون حقوق بشر است. فارغ التحصیلان این برنامه ها به عنوان وکیل، قاضی، داور، مربی، محقق، سیاست گذار و برنامه ریز کار می کنند. این دوره ها نه تنها بر جنبه حقوقی آموزش تمرکز دارند، بلکه دروس علوم اجتماعی مانند سیاست گذاری و اقتصاد را نیز در بر می گیرند تا درک جامعی از این رشته ارائه دهند.

چگونه یک دوره حقوق آموزشی به آینده شغلی شما کمک می کند؟

قوانین آموزش و پرورش اغلب پیچیده و درک آن دشوار است، حتی برای وکلای با تجربه در این زمینه. فردی که دانش سالمی از قانون آموزش و پرورش دارد احتمالاً برای نقش‌های چالش‌برانگیز فکری یا مشاغلی که نیاز به درک جامع قانون آموزش و پرورش دارد، در نظر گرفته می‌شود. مدرک حقوق آموزش و پرورش می تواند بینش های پیشرفته ای را در مورد بحث های جاری در این زمینه به شما ارائه دهد، که برای شما مفید خواهد بود زیرا می خواهید در جریان تغییرات در محیط حرفه ای خود قرار بگیرید. بسیاری از دانش‌آموزانی که در کلاس‌های حقوق آموزش و پرورش شرکت می‌کنند نیز به دلیل این واقعیت که دوره‌های آموزشی آن‌ها طیف وسیعی از موضوعات متنوع را در بر می‌گیرد که درک آموزش را به عنوان یک مفهوم بزرگ‌تر ترویج می‌کند، به سمت این حوزه قانون کشیده می‌شوند.

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.