Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18  کارشناسی های ارشد حقوق  (کارشناسی ارشد حقوق) برنامه ها که در قانون استخدام 2023

18 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون استخدام 2023

بررسی اجمالی

کسانی که LLM در قانون استخدام نگه کارشناسان در قوانین و مقررات کنترل رابطه کارفرما-کارمند هستند. اخذ این مدرک گزینه خوبی برای وکلای مدافع که به دنبال باز کردن فرصت های شغلی خود، به عنوان یک تقاضا به طور مداوم بالا برای تخصص در قانون اشتغال وجود دارد.

کسانی که مایل به دنبال مدرک قانونی فارغ التحصیل اغلب بپرسید، چه LLM در قانون استخدام است؟ در واقع، این یک برنامه فارغ التحصیل است که دانش آموزان را فراهم می کند با دانش عمیق از قوانین و مقررات درگیر در اشتغال است. این می تواند در مطالعه قوانین مربوط به تبعیض، تشکیل اتحادیه، آزار و اذیت جنسی و ایمنی شرایط کار باشد.

مزایای زیادی به تکمیل LLM در قانون استخدام وجود دارد. در میان این این واقعیت است که وکلای مدافع قانون اشتغال همیشه بسیار با ارزش، حتی در شرایط سخت اقتصادی است.دلیل این است که تخصص وکلای اشتغال لازم است هر دو هنگامی که کسب و کار در افزایش و یا رنج می برند کاهش می باشد.

هزینه LLM در قانون استخدام بر روی تعدادی از متغیرها، از جمله نهاد، کشور و مقدار زمان یک دانش آموز طول می کشد تا کامل مورد نیاز البته بستگی دارد. به این دلیل، دانشجویان آینده نگر ممکن است پیدا کردن آن مفید به طور کامل بررسی شهریه و سایر هزینه های مربوط به زمانی که تحقیق در مدرسه ایده آل است که در آن به ثبت نام.

فرصت های شغلی بسیاری است که باز کردن یک بار LLM در قانون استخدام کرده است به دست آمده است وجود دارد. کسانی که این درجه نگه می تواند به عمل خصوصی سنتی بروید، یا خود به خود و یا با پیوستن به یک شرکت حقوقی. علاوه بر این، موقعیت ممکن است در دسترس به عنوان شرکت های بزرگ در خانه مشاوره و یا با سازمان های دولتی که اجرای قوانین اشتغال است.

برنامه های کاربردی آنلاین آن را آسان به آغاز سفر خود را به سطح بعدی حرفه حقوقی خود را. نگران نباشید، بهترین گزینه های خود را با نگاه به لیست برنامه بررسی و مرور مورد نیاز خود را برای پر کردن برنامه های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • قانون استخدام
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه