Keystone logo

فیلترها

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مطالعات حقوقی
 • مطالعات حقوق اقتصادی
 • قانون املاک و مستغلات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حقوقی (7)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

7 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون املاک و مستغلات 2024

  کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون املاک و مستغلات

  برنامه LLM یکی است که در زمینه های مختلف قانون تمرکز دارد. در غیر این صورت به عنوان یک استاد قانون شناخته می شود، این درجه به کسانی که کامل برنامه درسی را در یک منطقه مشخص کامل، که می تواند هر یک از یک تا سه سال است.

  LLM در قانون املاک و مستغلات چیست؟ دوره های این برنامه به منظور کمک به دانش آموزان در درک نظری و عملی از برنامه ریزی املاک و مستغلات و قانون است. مربیان ممکن است بر روی درک عمیق شرکت کنندگان در امور مالی، قانون مالیات، مالکیت زمین، توسعه مسکن و تجاری، بسته شدن، تهیه پیش نویس، مذاکره، قانون ساخت و ساز و استراتژی های برنامه ریزی تمرکز کنند. هدف کلی این نوع برنامه ها این است که دانش آموزان آماده شوند تا بتوانند پس از دریافت دیپلم خود در بخش املاک و مستغلات شرکت کنند.

  علاوه بر تمرین آماده، فارغ التحصیلان این برنامه تمایل دارند تا درک قوی از بازار املاک و مستغلات و روند که بر آن تاثیر می گذارد. بسیاری از شرکت کنندگان نیز با مهارت های مذاکره قوی و توانایی های حل و فصل مناقشات جدی پیاده روی می کنند.

  هزینه یک برنامه LLM از دولت به کشور، کشور به کشور و مدرسه به مدرسه تغییر می کند. دانش آموزان قبل از اعمال باید تحقیق و بودجه خود را انجام دهند.

  افراد با درجه ای در قانون املاک و مستغلات به طور کلی مجهز به مهارت های لازم برای عمل به عنوان مشاوران در خرید و فروش خواص تجاری، مسکونی و صنعتی است. آنها ممکن است تصمیم بگیرند که بر مقررات مسکن، مزایده ها، قانون زمین و مستاجرین تمرکز کنند. اگرچه افراد ممکن است در موقعیت های خود در سازمان ها و سازمان های موجود قرار گیرند، بسیاری از مسیر کارآفرینی را انتخاب می کنند و شرکت خصوصی خود را شروع می کنند.

  هنگامی که به مدارس ارائه می شود که LLM در قانون املاک و مستغلات ارائه می دهند، گزینه های بسیاری وجود دارد. در نهایت یک فرد در نهایت به محل و منابعش بستگی دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.