Keystone logo

16 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون انرژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق اقتصادی
  • قانون انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در قانون انرژی

استاد حقوق، نوعی از آموزش عالی برای وکلا است. افرادی که قبلا دارای مدرک لیسانس یا لیسانس حقوق هستند می توانند از طریق برنامه LLM یک دانش تخصصی از قانون خاصی از قانون کسب کنند. دانش آموزان تمام وقت می توانند در یک سال LLM را بدست آورند.

LLM در قانون انرژی چیست؟ این درجه بر شاخه نظام حقوقی متمرکز است که بر تغییرات اقلیمی، سیاست های انرژی تجدید پذیر، استفاده از زمین و نیازهای انرژی جهانی تمرکز دارد. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه ارزیابی و رسیدگی به سیاست های جدید تولید و توزیع انرژی را بررسی کنند. برنامه ها ممکن است از ابزارهای مختلف یادگیری استفاده کنند، از جمله سخنرانی ها، بحث ها، پایاننامه ها و پایان نامه ها. در حالی که دوره های مورد نیاز می تواند بسیار متفاوت باشد، ممکن است شامل قوانین زیست محیطی، قوانین و مقررات قانون انرژی، مالیات بر نفت و گاز و قوانین و سیاست های منابع طبیعی باشد یا مشابه آن باشد.

LLM در قانون انرژی به شرکت کنندگان فرصتی برای ایجاد مهارت های تحلیلی، ارتباطی و مدیریت زمان می دهد. تمام این توانایی ها برای موفقیت حرفه ای در قانون ضروری است، اما همچنین می تواند به فرد کمک کند تا زندگی شخصی پررنگ تر را هدایت کند.

هیچ هزینه ای برای LLM وجود ندارد. در واقع، برخی از دانشگاه ها ممکن است نوسانات تحصیلی برای هر کلاس شروع کنند. متقاضیان می توانند تخمین خاصی را با تماس مستقیم با مدرسه دریافت کنند.

در حالی که بسیاری از دانش آموزانی که LLM را کسب می کنند، به وکیل، قضات یا مدافعان تبدیل می شوند، نه همه به حرفه حرفه ای مرتبط با قانون وارد می شوند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است برای تبدیل شدن به سیاستگذاران دولتی، مشاوران زیست محیطی بین المللی، روزنامه نگاران قانون انرژی، اساتید و مدیران سازمان های غیر انتفاعی اقدام کنند. شغل دقیقی که فرد انتخاب می کند ممکن است به تجربه کاری قبلی و سایر آموزش ها وابسته باشد.

در حالی که برنامه های LLM به طور سنتی در کشورهای انگلیسی زبان تدریس شد، بسیاری از مدارس در سراسر جهان اکنون این آموزش را به صورت آنلاین و بصورت شخصی ارائه می دهند. آماده دریافت اطلاعات بیشتر برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.