Keystone logo

15 کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار حقوق تجارت که در آمریکا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد حقوق
  • آمریکا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی کسب و کار
  • حقوق تجارت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوقی کسب و کار حقوق تجارت

قانون تجارت چیست؟

قانون تجارت مطالعه حقوق است که در عملیات تجاری اعمال می شود. این شامل تشکیل و راه اندازی مشاغل، خرید و فروش کالا و خدمات، قانون قراردادها، قانون استخدام و حقوق مالکیت معنوی است. کسب‌وکارها برای فعالیت باید از قوانین مختلفی پیروی کنند و مدرک‌های حقوق تجارت می‌توانند به دانش‌آموزان بیاموزند که چگونه در چارچوب قانون بمانند و در عین حال از منافع شرکت خود نیز محافظت کنند.

مشاغل حقوق تجارت چیست؟

انواع مختلفی از مشاغل حقوق تجارت وجود دارد، از کار به عنوان مشاور داخلی برای یک شرکت تا شریک در یک شرکت حقوقی. وکلای تجارت همچنین ممکن است برای دولت کار کنند یا درگیر سیاست باشند. برخی از وکلای تجارت شرکت های خود را راه اندازی می کنند یا در دانشکده های حقوق استاد می شوند.

چرا مطالعه حقوق تجارت مهم است؟

مدارک حقوق بازرگانی می تواند پایه ای قوی در زمینه تجارت، قانون قرارداد و سایر موضوعات حقوقی برای دانشجویان فراهم کند. این دانش می تواند برای دانشجویانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، در دنیای تجارت کار کنند یا وکیل شرکتی شوند، مفید باشد. در کلاس های حقوق تجارت نیز مهارت های تفکر انتقادی و حل مسئله آموزش داده می شود که در هر زمینه ای ارزشمند است.

مدارک حقوق تجارت چیست؟

انواع رشته های حقوق تجارت از مقطع کاردانی تا دکترا در دسترس است. اکثر مدرک های حقوق تجارت موضوعاتی مانند قانون قرارداد، سازمان های تجاری، تخلفات و حقوق مالکیت معنوی را پوشش می دهند. برخی از مدارک حقوق تجارت نیز بر حوزه خاصی از قانون مانند مالیات یا قانون اوراق بهادار تمرکز دارند.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

درجه LLM یا کارشناسی ارشد حقوق یک درجه تحصیلی دانشگاهی است که اغلب از سوی دانشجویان دارای درجه کارشناسی حقوق که می خواهند در یکی از حوزه های خاص تحصیلات حقوق از تعلیمات کامل تری برخوردار گردند، دنبال می شود. برنامه های LLM پژوهش بنیان است و عمدتاً یک سال به طول می انجامد.